ADAMEK: NIE KOŃCZĘ KARIERY

Redakcja, wpolityce.pl

2014-04-06

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) po ogłoszeniu swojego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Solidarnej Polski, stał się jednym z najbardziej gorących nazwisk zaczynającej się kampanii wyborczej i zapewne będzie silnym punktem partii Zbigniewa Ziobry na śląskiej liście, z której kandyduje. W dzisiejszym wywiadzie, którego udzielił serwisowi wpolityce.pl "Góral" zapewnił, że jego zaangażowanie w eurowybory nie oznacza jeszcze końca pięściarskiej kariery.

- Ja nie potrzebuję od polityki pieniędzy, jestem człowiekiem majętnym. Nie kończę jeszcze kariery sportowej. W boksie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ale teraz przede mną walką o polskie interesy w Brukseli - stwierdził Adamek. Polski pięściarz zapowiedział, że jeśli zostanie wybrany na europarlamentarzystę, będzie sprzeciwiał się wpływom lobby politycznej poprawności i bronił tradycyjnych wartości.

- Nikt mi nie wmówi, że tzw. Anna Grodzka to kobieta. Bóg zadecydował, że to mężczyzna i nikt tego nie zmieni - odpowiedział stanowczo "Góral", zapytany o poglądy na temat ideologii gender.