RUBIO ZNOKAUTOWAŁ SPADĘ

Wcześniejsze dwie próby zdobycia tytułu mistrza świata federacji WBC w wadze średniej nie powiodły się, ale dziś Marco Antonio Rubio (59-6-1, 51 KO) pokonał Domenico Spadę (38-5, 19 KO) przez nokaut w dziesiątej rundzie i zdobył pas WBC Interim, który uczyni go już nie tylko obowiązkowym pretendentem dla zwycięzcy walki Martinez-Cotto, ale także nowym pełnoprawnym mistrzem, jeżeli lepszy z wymienionej dwójki nie zechce podjąć rękawicy.

Blisko 34-letni "El Veneno" rozegrał walkę w bardzo zdyscyplinowany sposób. Najpierw boksował i wyrobił sobie przewagę punktową, a w końcówce podkręcił tempo i lewym sierpowym znokautował Włocha, który niespełna dwa lata temu stoczył zacięty pojedynek z naszym Mariuszem Cendrowskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canuck
Data: 06-04-2014 16:12:52 
A ktos tu na tym forum krytykowal mnie kiedy powiedzialem, ze Rubio to by byla bardzo trudna walka dla czolowki srednich. No i prosze.

Doswiadczony Meksykanski wojownik oraz weteran. Bardzo silny cios, niesamowita szczeka oraz ogromna wola zwyciestwa. Dodajcie do tego spore umiejetnosci oraz dobra kondycje, no i widac jak na dloni, ze Rubio to trudny orzech do zgryzienia dla kogokolwiek.

Martinez jest juz starszy, po wielu kontuzjach, takze Rubio nie jest bez szans, jezeli dojdzie do tej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.