CZIU ZGADZA SIĘ Z BRADLEYEM: MANNY STRACIŁ GŁÓD

Redakcja, On The Ropes Boxing Radio

2014-04-06

Dawny wielki mistrz kategorii junior półśredniej, a dziś członek Galerii Sław Boksu i trener Kostia Cziu (31-2, 25 KO) zgadza się ze słowami Tima Bradleya (31-0, 12 KO), który uważa, że Manny Pacquiao (55-5-2, 38 KO) stracił głód boksu i nie jest już tym samym zawodnikiem, jakim był jeszcze parę lat temu.

BRADLEY: MUSZĘ WYGRAĆ REWANŻ! >>>

- Zgadzam się z tym, co powiedział Timothy. Manny odczuwa już głodu boksu. Kiedy tego nie ma, nie walczysz już na swoim najwyższym poziomie. Ja sam to przeszedłem. Straciłem głód, bo osiągnąłem wszystko w sporcie i nie byłem już w stanie zmuszać się do najwyższego wysiłku - mówi 44-letni Rosjanin, którego w 2005 roku na emeryturę odesłał Ricky Hatton.

- Właśnie o to chodzi. Manny Pacquiao był znakomity. Stał się legendą ringu, ale stracił głód. Być może porażka z rąk Bradleya pomoże mu odzyskać choć część tego głodu, ale tego nie wiemy. Timothy wciąż jest młody i ma przed sobą kolejne cele, a Manny może tylko zechcieć udowodnić, że wciąż jest najlepszy - kończy Cziu, który nie widzi faworyta w rewanżowej walce, która odbędzie się za tydzień.