SULĘCKI O SPARINGACH Z ABRAHAMEM I ZMIANIE KATEGORII

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zbliżających się sparingach Macieja Sulęckiego (17-0, 3 KO) z mistrzem świata federacji WBO, Arthurem Abrahamem (39-4, 28 KO). I właśnie o tym porozmawialiśmy z naszym reprezentantem, jak również o akcji charytatywnej oraz zmianie kategorii ze średniej na super średnią.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rakowski
Data: 01-04-2014 23:33:38 
Sulęcki nie ma naturalnego mocnego ciosu.Ta technika u niego jak u wielu polskich bokserów jest z nią na bakier i dlatego nie potrafią nokautować.Waga super średnia dla Sulęckiego to krok i o krok za daleko.Są tam takie asy jak Ward,Froch,Groves,Abraham,Stieglitz,Kessler,.Sa troszkę słabsi jak Bika,Balzsay.Jeśli w średniej nie nokautował,to czy w super średniej będzie wygrywał przede wszystkim?
Czy ma takie warunki,aby to zrobić?Nie wiem ile ma wzrostu Sulęcki.Może ma 180 cm troszkę więcej.
Fajny chłopak,ale jak mnóstwo naszych pięściarzy,na bakier z techniką pod wieloma względami.
Według mnie,największy potencjał pod względem fizjologii ma młody-jeszcze nie skoordynowany-Michał Syrowatka.Większego potencjału nie widzę na ten moment w śród młody,polskich pięściarzy na naszych galach.Zobaczymy,co z tym zrobi,bo ma potencjał,aby zrobić w boksie przynajmniej mistrzostwo Europy.
Dąbrowski,Sęk i wielu innych myśli o poważnych starciach,jak oni nie potrafią pełnego dystansu utrzymać,a jeśli mają ten kryzys,to nie wiedzą jak się zachować i zmienić taktykę.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 02-04-2014 00:06:49 
Cieślak ma jeszcze niezłą koordynację i luz , nie wiem jak u niego z wagą, ale wygląda na to , że wyląduje w ciężkiej , bo jest spory .
 Autor komentarza: Loki
Data: 02-04-2014 00:49:22 
Sulęcki az taki słaby technicznie nie jest więcej doświadczenia i sie zobaczy , reszta 100 % racji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.