MCCALL NIE BĘDZIE WALCZYĆ Z PULEWEM

Elijah McCall (12-3-1, 11 KO) zdementował podaną przez Team Sauerland informację, jakoby 5 kwietnia w Rostocku miał się zmierzyć z Kubratem Pulewem (19-0, 10 KO).

W poniedziałek o walce napisali na Twitterze bracia Sauerland. Wiadomość szybko się rozeszła po bokserskich mediach, jednak po kilku godzinach 26-letni Amerykanin oznajmił, że nie wystąpi w Niemczech. Przyznał wprawdzie, że otrzymał ofertę, ale nie była ona satysfakcjonująca. Działania niemieckich promotorów miały go natomiast sprowokować do podpisania umowy.

Rywal Pulewa na gali, która odbędzie się już za cztery dni, pozostaje zatem nieznany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 01-04-2014 14:58:38 
Podobno mu Pulev 10 tys zielonych zaproponował. Generalnie każdy zawodnik, który odmawia walki z Pulev'em mówi o kasie. Muszą strasznie żenujące stawki proponować, bo nie wierzę, że wszyscy się tak obawiają "groźnego bułgara".
 Autor komentarza: poliloli
Data: 01-04-2014 17:35:03 
Ile by nie zaproponował. Jeśli ten młody McCall z Rekowskim dostał niezłe baty to Pulew mógłby go zabić.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-04-2014 19:07:11 
Niestety ale młody McCall, to przeciętniak.
10 tys to wcale nie taka zła kasa dla niego. I tak nic z niego nie będzie a przeboksowałby parę rund z czołowym ciężkim. Jego sprawa..
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 01-04-2014 19:47:47 
Z tych 10 kawałków niewiele by mu zostało. Opłacić swój team: trenera itd. Opłacić hotel, bilety lotnicze, jakieś podatki od tej sumy i wyszedłby na tym naprawdę SUPER!

To nie pierwszy raz kiedy obóz Pulewa oferuje swojemu przeciwnikowi PSIE PIENIĄDZE! Z Adamkiem również rozbiło się o kasę. Oferowali grosze 'Góralowi'!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-04-2014 20:30:19 
Lukasz
Niby tak, ale niedawno Perez z Mago dostali po 25 tyś a poziomem 3 klasy lepsi od Mlodego McCalla.
Gdyby Elijah gdzies się w Nienczech zabunkrował na 3 tygodnie, to go tatko odbierze jak będzie wracał z Legionowa..

Wiem że Pulew oferuje kupę a nie kasę. Adamek nie był jedyny. Jennings i paru dobrych ciezkich tez wysmiali Bułgara..A panowała opinia że wszyscy się "obsrali" przed groznym Kubratem..
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 01-04-2014 20:41:00 
@MLJ
Dlatego mi go nie szkoda, że tak długo czeka na wypłatę życia od Kliczki podczas gdy Lepai niemal z marszu, zaraz po obiciu Bojcowa został zakontraktowany dla Włodka :)

U konkurencji jest wywiad z Elijahem i chłopak opowiada, że mocno go naciskają na tą walkę, żeby kontrakt podpisał :D Sauerlandy bez wstydu! Za psie pieniądze na kilka dni przed walką próbują wymusić podpisanie kontraktu! Tak wogóle to czemu miałaby służyć taka walka z zawodnikiem który gra w innej lidzie? I który to nie miał nawet odpowiedniego czasu na przygotowanie się do ewentualnej walki?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.