KOWALIOW ZABOKSUJE W ROSJI PRZED POWROTEM NA HBO?

Siergiej Kowaliow (24-0-1, 22 KO) kolejny pojedynek może stoczyć w Rosji i wówczas nie byłby on transmitowany przez stację HBO. Nie oznacza to jednak żadnego zerwania współpracy.

Rosjanin dziś w nocy po raz drugi obronił tytuł mistrza świata federacji WBO wagi półciężkiej, stopując w siódmym starciu Cedrica Agnew. Plany są takie, by na antenie HBO pojawił się w środku lata bądź we wrześniu, lecz najpierw prawdopodobnie pokaże się swoim krajanom. W kuluarach mówiło się o możliwym występie w  Jekaterynburgu 17 maja, ale ta opcja została odrzucona tuż po walce przez szefową Main Events, Kathy Duvę. Nie wyklucza ona jednak gali w tym mieście z udziałem Kowaliowa, tylko w trochę późniejszym terminie.

- Jeśli chodzi o HBO, to musimy usiąść i porozmawiać o szczegółach, ale oni chcą go znów zobaczyć na swojej antenie. Siergiej naprawdę może zostać wielką gwiazdą boksu - zapewnia promotorka championa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 30-03-2014 15:33:57 
"Kathy Duva, promotorka mistrza świata WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliewa (24-0-1, 22 KO), przyznała w rozmowie z magazynem "The Ring", że nie wyklucza złożenia pozwu sądowego przeciw promującemu czempiona WBC Adonisa Stevensona (23-1, 20 KO) Yvonowi Michelowi.

Szefowa stajni Main Events stwierdziła, że Kowaliew i Stevenson byli już umówieni na wrzesień na pojedynek unifikacyjny, transmitowany przez stację HBO, jednak przejście "Supermana" do Showtime sprawiło, iż walka obecnie wydaje się niemożliwa."

Hahahahaha, nie no bo padnę:D
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 30-03-2014 18:35:08 
Krzych ska to info?

Pozdro
 Autor komentarza: Whisper
Data: 30-03-2014 20:18:16 
@KrzychData
Kasia zawsze była biedna, a teraz kiedy odpadł Adamek to został tylko Kowalew. Dlatego to żebranie o walkę ze Stevensonem.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 31-03-2014 01:43:12 
Jak tylko Kowaliow?Jeszcze ma Głazkova,Stevensa,Chilembe i Mchunu który wygrał z Chambersem,,,Ci wymienieni bedą walczyc o pas w niedługim czasie ,wiec takiej biedy nie ma
 Autor komentarza: wojt986
Data: 31-03-2014 09:26:02 
Jeśli się myle to przypomne to w swoim czasie ( po walce tych dwóch) ale nie widze Kovaliova wygrywającego ze Stevensonem Dle mnie adonis boksersko jest lepszy z siłą ciosu porównywalną do ruska...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.