BYRD O KOWALIOWIE: IMPONUJĄCY WYSTĘP

Były mistrz wagi ciężkiej Chris Byrd jest pod wrażeniem występu Siergieja Kowaliowa (24-0-1, 22 KO), który minionej nocy znokautował w siódmej rundzie Cedrica Agnewa (26-1, 13 KO) i po raz drugi obronił pas WBO w wadze półciężkiej.

- Imponujący występ, tym bardziej że rywal był mało znany, tajemniczy. Kowaliow rozbijał go runda po rundzie, wyprowadzał bardzo mocne uderzenia. Dobrze operuje lewym prostym, co ułatwia mu oczywiście fakt, że ma długie ramiona. Utrzymuje rywala na dystans, mądrze boksuje. To po prostu dobry zawodnik – stwierdził były rywal Andrzeja Gołoty.

Podobnie jak wielu kibiców Byrd ma nadzieję, że Rosjanin będzie boksować z coraz lepszymi zawodnikami.

- Chciałbym oczywiście zobaczyć jego walkę z Adonisem Stevensonem, ale są też inni. Ta kategoria jest naprawdę mocno obsadzona, a Kowaliow jest teraz na szczycie. Podoba mi się też to, że jest gotowy walczyć z każdym i chce udowodnić, że jest najlepszy – powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 30-03-2014 12:09:34 
walka przypominala mi walki Edwina Valero ,oponenci po otrzymaniu pierwszej bomby byli zkoncentrowani na unikaniu ciosow i ucieczce ,a kat musial scigac swe ofiaary pocalym ringu
 Autor komentarza: Milan
Data: 30-03-2014 12:59:38 
tak Valero to był mega kozak , szkoda ze skonczył jak skonczył bo nie byłby calego pierdolenia Moneya o zerze w rekordzie
a Kovaliew jest niesamowity , dla mnie rn 2 lhv ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.