WIDEO Z TRENINGU ADAMA KOWNACKIEGO

Już jutro w nocy Adam Kownacki (5-0, 5 KO) powróci między liny i zmierzy się z Excellem Holmesem (2-2-1, 1 KO). Zapraszamy Was do obejrzenia materiału wideo z jednego z jego ostatnich treningów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: drenq1607
Data: 28-03-2014 17:50:18 
Bardzo sympatyczny gość. Zastanawiam się tylko, czy te kontuzje go nie zmarnują. Widać, że musi zgubić jeszcze trochę "ciałka", ale myślę że to tylko kwestia czasu. Ma chłopak potencjał - z uwagą będę śledził jego dalsze poczynania, tak jak to miało miejsce przed tą przerwą.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 28-03-2014 18:46:44 
@drenq1607 - rodzina, znajomy, manager? :) Bez urazy, ale wstawiłeś laurkę-formułkę jakbyś był z działu marketingu, a wszyscy wiemy, że Adaś to ciałko gubi całą karierę i jakoś mu nie idzie :)
 Autor komentarza: drenq1607
Data: 28-03-2014 18:59:24 
Matys90 - fan boksu? :) Tak, on nigdy nie miał budowy muskularnej, ale przecież wcześniej wyglądał lepiej niż teraz. Jego kariera aż tak długo nie trwa, a na poważnie pewnie zaczął ją traktować dopiero po przejściu na zawodowstwo, więc oczekuję postępów- mogę się oczywiście mylić. Z tego co pamiętam, to świeżo po kontuzji wyglądał o wieeeeele gorzej niż teraz, a z migawek widać, że chłopak się nie obija. Rusza się całkiem przyzwoicie jak na taką masę - technicznie moim zdaniem jest dobrze. Ma warunki do trenowania, więc teraz pozostało mu tylko to i zobaczymy co z niego będzie - życzę mu jak najlepiej.
Pozdrawiam :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.