CLEVERLY: REWANŻ JEST NIEUNIKNIONY

Nathan Cleverly (26-1, 12 KO) to najnowsze wzmocnienie Matchroom Boxing - grupy, która pod wodzą Eddie'ego Hearna wyrosła na bodaj najmocniejszą w Europie. Były mistrz świata federacji WBO w wadze półciężkiej zadebiutuje w kategorii cruiser 17 maja, a w końcówce roku odbędzie się jego rewanżowy pojedynek z Tonym Bellew (21-2-1, 13 KO).

- Zaczyna się drugi rozdział. Miałem drobną przerwę i zdecydowałem się dołączyć do grupy Eddie'ego - mówi Cleverly w rozmowie ze Sky Sports. - Matchroom i Sky Sports pozwolą mi wrócić na szczyt, a ja nie mogę się tego doczekać, więc bierzmy się do pracy!

- Rewanż z Bellew jest nieunikniony. Jesteśmy na kursie kolizyjnym, bo znów jesteśmy w tej samej kategorii. Nasza poprzednia walka była świetna, więc kibice na pewno chcą powtórki. Bellew chce walczyć, a ja też jestem zainteresowany rewanżem. Chociaż ostatnio wygrałem, chętnie dam mu szansę na odwet. Jestem pewien, że to zrobimy! - kończy 27-letni "Clev".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 27-03-2014 23:22:55 
Gratulacje dla bodajże Łukaszz , który przewidział taki rozwój zdarzeń
 Autor komentarza: InAGaddaDaVida
Data: 27-03-2014 23:42:12 
Cleverly i Bellew wskoczyli z deszczu pod rynnę, uciekli przed Kowaliewem i Stevensonem do wyższej kategorii, gdzie karty rozdzielają rzeźnicy tacy jak Huck, Lebiediew, Diablo, Czakijew czy Jones. Chyba nie zauważyli że czasy techników jak Adamek czy Cunningham już minęły. Niestety podzielą pewnie los swojego rodaka Enzo Maccarinelli, który zaliczył ciężkie KO od prawie każdego mistrza tej kategorii, podkulił ogon i rozbity przeszedł do półciężkiej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.