KHAN OTRZYMA RADY OD HATTONA

Szykujący się do majowej walki z Luisem Collazo (35-5, 18 KO) były zunifikowany mistrz świata wagi junior półśredniej Amir Khan (28-3, 19 KO) może liczyć na rady od brytyjskiej legendy - Ricky'ego Hattona, który osiem lat temu pokonał nowojorczyka po ciężkim boju o pas WBA w limicie 147 funtów.

- Uważam, że dobrze będzie pomówić o tym z Rickym. I tak często z nim rozmawiam. Walczył z Collazo i będzie wiedział, jak mam go pokonać. Chętnie pogadam o tym z Rickym w miłej atmosferze. Prawdopodobnie zrobimy to w ciągu kilku najbliższych dni - oświadczył 27-letni Khan.

Walka Amira z Collazo będzie przystawką przed starciem Mayweather vs Maidana na wielkiej gali Showtime PPV w MGM Grand w Las Vegas. Brytyjczyk liczy, że efektowne zwycięstwo nad Luisem doprowadzi go do pojedynku z królem P4P, który po walce z "El Chino" będzie potrzebował jeszcze trzech rywali z atrakcyjnymi nazwiskami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DLH
Data: 27-03-2014 02:02:28 
Rady od Ricky'ego.... chyba jak unikac alkoholu i kokainy, ale dobre i to ????
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 27-03-2014 04:40:36 
Hatton dostal prezent od sedziow, podobnie jak Oscar w walce ze Sturmem. Ricky szykowal sie na walke z Mayweatherem co nioslo za soba wielka kase ale Luis go pobil, Anglik lapal go za spodnie, nie dosc ze dostal lanie to jeszcze siadl kondycyjnie i jakie on rady moze udzielac? Khan moze z Collazo wygrac ale nie moze sie wdawac w wymiany, nie moze stac i boksowac bo Luis to bardzo dobrze wyszkolony piesciarz. By wygrac Amir musi uzyc swojej szybkosci, zwlaszcza seri i biegac po ringu, jak zacznie zgrywac mucho to polozy sie jak Ortiz.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 27-03-2014 09:29:44 
hahah Rady od Hattona. Tym lepiej dla Collazo
 Autor komentarza: CELko
Data: 27-03-2014 10:04:52 
pogadają w miłej atmosferze przy koksie na stole :)
 Autor komentarza: ekspertinho
Data: 27-03-2014 14:25:07 
Grzywa

Jak dla mnie, walka Collazo-Khan skonczy się tak jak walka Collazo- Ortiz. Khan jest juz skonczony, mimo swojego wieku swoje juz przyjal, jego odpornosc jest coraz mniejsza. Collazo poza walką z Mosleyem dawal z kazdym dobra walke, zapewne tak samo bedzie w walce z pakistanczykiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.