ARREOLA ROZPOCZĄŁ OBÓZ

Redakcja, Informacja prasowa

2014-03-26

Chris Arreola (36-3, 31 KO) w wyjątkowej ciszy przygotowuje się do rewanżu z Bermane Stivernem (23-1-1, 20 KO), który wyłoni następcę Witalija Kliczki na tronie federacji WBC wagi ciężkiej. Wczoraj rozpoczął już ten właściwy cykl przygotowawczy do samej walki, mający potrwać osiem tygodni.

Arreola podobno znajduje się w dobrej formie. Jego wieloletni szkoleniowiec Henry Ramirez ostatnim razem chciał go zupełnie odizolować od wszystkich, wywożąc daleko od kolegów i pokus. Przyznał potem jednak, że Chris źle znosił takie odosobnienie. Żeby więc znaleźć złoty środek, Arreola trenuje i mieszka obecnie w San Diego, czyli dwie godziny drogi od siebie. To z jednej strony ma mu zapewnić koncentrację, a z drugiej pewien luz psychiczny.

ARREOLA: NAJPIERW STIVERNE, POTEM KLICZKO >>>

Przypomnijmy, iż Arreola po raz drugi skrzyżuje rękawice ze Stivernem 10 maja podczas gali w Los Angeles. Za pierwszym razem jedenaście miesięcy temu po jednym z najlepszych pojedynków ostatnich lat w wadze ciężkiej Kanadyjczyk zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, ale "Koszmar" walczył przez większość czasu z pogruchotanym nosem, co podobno bardzo utrudniało mu oddychanie. Czy tym razem wynik będzie inny?