THOMPSON O SPŁYWAJĄCYCH OFERTACH I NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI

Tony Thompson (39-4, 26 KO) w minioną sobotę pokonał Odlaniera Solisa, powracając tym samym na salony wagi ciężkiej. Amerykanin czeka teraz na poważne i atrakcyjne oferty.

- To było bardzo ważne zwycięstwo. Solis przecież był mistrzem olimpijskim i uważano go za jednego z najlepszych technicznie zawodników, a ja mimo wszystko zdołałem go wypunktować. Co ciekawe teraz znalazłem się w lepszej sytuacji niż przed pojedynkiem z Pulewem, o czym świadczą napływające oferty. Usiądę więc i je dokładnie przejrzę. Już dostałem propozycje z Ameryki oraz Europy, a wczoraj dostałem też ciekawy telefon od ważnej postaci w boksie. Cieszę się więc tym całym zamieszaniem i zainteresowaniem. Wysłuchamy każdego i w ciągu kilku tygodni podejmiemy decyzję. Mam dobrą sytuację. Nie jestem związany z żadnym promotorem i mogę zaakceptować każdą ofertę. Mogę zmierzyć się z każdym z czołowej piętnastki, ale skończyłem już z wyzywaniem ludzi do walki, bo to strata czasu - nie ukrywa "Tygrys", w przeszłości dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wszechwag.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 26-03-2014 05:45:07 
a gdzie ten regulamin mozna przeczytac?

Lubie tego kolesia. :)
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 26-03-2014 07:40:06 
Thompson Fury jeśli upora z Dereckiem!
 Autor komentarza: rocky86
Data: 26-03-2014 07:44:18 
Ciekawe z kim teraz Tygrys powalczy. Nie bardzo widzę jego szanse z czołową 15 HW, ale zobaczymy. WIlder już chyba ma obowiązkowego, więc wątpliwe, Fury i Chisora sami niedługo walczą, Arreola i Stiverne również, Pulev odpada, Jennings i Perez również, Sasza o ile sobie przypominam ma walczyć o WBA Regular, nie zostaje zbyt wiele nazwisk. Moze Glazkow, Takam lub test dla Ruiza?
 Autor komentarza: holy
Data: 26-03-2014 09:06:47 
Test dla Ruiza? Thompson pokonałby go jedną ręką z opaską na oczach.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 26-03-2014 09:49:56 
Ruiz to grubas, ale znacznie szybszy niż Solis, z całą pewnoscią aktywniejszy, a z Solisem Tony wyglądał słabo. Moim zdaniem dla Ruiza to dobry przeciwnik na weryfikację jego możliwości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.