CZAKIJEW I DROZD NOKAUTUJĄ W MOSKWIE

Niedawni rywale Polaków zaprezentowali wysoką dyspozycję. Rachim Czakijew (18-1, 14 KO) został w czerwcu ubiegłego roku przełamany w dramatycznej wojnie z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem, ale dziś odniósł cenne zwycięstwo. Mistrz olimpijski z Pekinu zastopował w dziewiątej rundzie twardego Juho Haapoję (20-5-1, 13 KO), który w grudniu 2012 roku przeboksował dwanaście starć z Mateuszem Masternakiem.

Z bardzo dobrej strony pokazał się też pogromca "Mastera" - Grigorij Drozd (38-1, 27 KO), który w pierwszej obronie tytułu mistrza Europy wagi cruiser znokautował Jeremy'ego Ouannę (14-9, 3 KO). 32-letni Francuz nigdy wcześniej nie przegrał przed czasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Imperator
Data: 15-03-2014 20:29:19 
Śmiem twierdzić, że ten prymitywnie bijący Czakijew znokautowałby Masterniaka w okolicy 10rundy. Niestety, ale Master nie robi postępów a jego siła ciosu poprzez usztywnienie się jest słaba.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 15-03-2014 20:35:32 
@Imperator Masternak powinien się skupić na szybkości, pracy nóg i kierunku w stronę Drozda, a on robi wszystko by stać się drugim Włodarczykiem, tyle że nie bije tak mocno jak Krzysiek.

Diabeł tkwi w szczegółach i Diablo jest jedynym polskim zawodnikiem który tak mocno dokręca ciosy przy uderzeniach.
Nie jest to finezja boksu, ale przez surowość i skuteczność oraz konsekwencje jest wstanie pokonać każdego, bo do ostatniej sekundy stanowi zagrożenie.

Styl Masternaka jest nijaki, a w walce z Drozdem pojawił się sygnał o tym że panikuje w sytuacji zagrożenia.

Życzę mu dobrze, ale patrzeć nie mogę jak on zjeb. wszystkie swoje atutu.


Maciek Sulęcki jest następny jak nie zmieni swojego podejścia do walki.
 Autor komentarza: milek762
Data: 15-03-2014 20:39:16 
obaj ruscy to szeroka czołówka światowa tuż za Huckiem , Diablo , Gilermo, Hendezem ( którego i Drordz i szczególnie Czakijev a także Lebidev mieli by sznase znokałtować )
styl Drozda jest najbardziej widowiskowy dobry technik z mocnym ciosem
Lubie Masternaka i nie skreślam ale rewanż Drozdem byłby równie ciężki
obecnie z każdym z Mistrzów Cruser na obecną chwile przegrywa
 Autor komentarza: Imperator
Data: 15-03-2014 20:44:56 
maniekz

Po przejściu mastera do Wuja S. myślałem, że chłop się rozwinie, ale on męczył się 12 rund z jakimiś bokserami z III dziesiątki. Kiedyś nawet sam nabrałem się na to, ze Master mógłby wypunktować sztywnego jak cep Diablo, ale po ostatnich ich walkach śmiem twierdzić, ze Diablo zniszczyłby mastera, który stoczył dopiero jedną wojnę ringową i to przegraną zresztą z Drozdem.

Nie doceniamy Diablo a Mastera przecenialiśmy. Przed Mateuszem jeszcze sporo pracy. I wcale nie wiem czy pójście na rewanż z Drozdem będzie najodpowiedniejszą drogą.
 Autor komentarza: marcinekk19
Data: 15-03-2014 21:04:38 
Czyli wygląda na to że teraz Czakijew lub Drozd dla Diablo.
 Autor komentarza: Kikas
Data: 15-03-2014 21:29:48 
" jest wstanie pokonać każdego "

Tu się nie zgodzę, w starciu z Huckiem, Hucka widziałbym w roli faworyta. Swoją drogą wiele bym dał żeby zobaczyć tą walkę...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.