LARA: CANELO I ANGULO CIĄGLE O MNIE GADAJĄ

Elisinio Castillo, boxingscene.com

2014-03-04

Trudno dziwić się frustracji Erislandy Lary (19-1-2, 12 KO), który pobił w ostatnich występach Alfredo Angulo (22-3, 18 KO) i Austina Trouta (26-2, 14 KO), a wielkie walki dalej go omijają, podczas gdy "El Perro" dostał szansę od Saula Alvareza (42-1-1, 30 KO).

"Canelo" cały czas tłumaczy ten wybór. Niedawno oświadczył, że jego zdaniem Angulo wygrywał walkę i dowiózłby zwycięstwo, gdyby nie zrezygnował w dziesiątej rundzie. Młody gwiazdor dodał też, że jego zdaniem nie było to poddanie. Lara oczywiście wyśmiewa te słowa.

- Canelo i Angulo podczas promocji tej walki więcej mówią o mnie niż o sobie. Wiedzą, że jestem najlepszy w wadze junior średniej i starają się mnie unikać. I tak wszyscy wiedzą, że Canelo wcale nie ma prawdziwego meksykańskiego serca do walki. Najlepsi z nich zawsze walczyli z najlepszymi - Chavez, Marquez, Sanchez, Barrera, Morales. Nawet Chaveza Juniora szanuję bardziej niż tego dzieciaka, bo on przynajmniej chce się bić z najlepszymi. Canelo po prostu chciał Mayweathera dla kasy. Nie ma w tym nic złego, bo pieniądze są potrzebne, ale on nie chce być wielkim bokserem i tu tkwi problem - powiedział Kubańczyk.