SŁAWOMIR KOSIEC: PREZES KLUBU BROŃ RADOM

Sławomir Kosiec - prezes klubu Broń Radom niedawno został w prasie zaatakowany przez swojego poprzednika. Teraz odniósł się do tych słów, opowiadając trochę o efektach swojej pracy. Zapraszamy do wywiadu, jaki udzielił nam na początku tygodnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Igormokotow
Data: 01-03-2014 23:24:36 
Ja jestem kibicem i myślę że Pan nowy prezes nie mówi prawdy. Myślicie że podgrzewana podłoga ma wpływ na osiągniecia klubu ???? Byłem w Stanach i widziałem jak trenują zawodnicy w klubach . Tam nie ma bieżącej wody i wc . A wychowali się tam mistrzowie. Teraz nie słychac nic o Broni a ja jestem z Radomia mieszkam teraz gdzie indziej. Kiedys były wyniki i cos sie działo . Poprzedni prezes nie był ideałem ale chciał robić dobrą robotę dla radomskiego boksu. A Pan nowy to kurde bele to ręce w kieszeni i figo fago elewacja za 50 tysi :)zł i WYNIKÓW BRAK !!!!
 Autor komentarza: thegreates
Data: 01-03-2014 23:47:51 
do igormokotow

powiedz mi jaką dobrą robotę robił poprzedni "prezes" Dobosz ??? jaką ???? co on dobrego zrobił dla broni w ogóle dla boksu ??? w PZB kim on jest co dzięki niemu zawdzięczamy ??? nic ten człowiek nie wnosi do boksu a na pewno nie do radomskiego , też jestem z Radomia i trenowałem w radomskiej broni na szczęście nie za kadencji Dobosza bo go nie lubie. Cwaniak i kombinator.
 Autor komentarza: Igormokotow
Data: 02-03-2014 02:31:00 
do thegreates


Nie znam osobiście tego gościa Dobosza ale uważam że kij ma dwa końce.
Nie będę wchodził w dyskusję bo uważam że ta paplanina nie ma sensu. Ja teraz zafascynowany jestem piłką siatkową . Pozdrawiam Igor W.
 Autor komentarza: boksradom
Data: 02-03-2014 20:59:26 
Panowie nie ma co się kłócić, który ile zrobił dla boksu. Miejmy nadzieję iż przyszłość radomskiego boksu będzie w rękach ludzi przede wszystkim z wizją i ambicjami. Najważniejsze aby młodzież oraz osoby dojrzałe garnęły się do nauki tej pięknej sztuki walki. Wtedy na pewno miasto Radom i my Radomianie będziemy mieli czym się pochwalić. Ludzie związani z tą właśnie dziedziną sportu powinni wszelkimi dostępnymi środkami zabiegać o dobre imię boksu. Tego wszystkim nam, nie ważne czy z Radomia czy nie, życzę...
Maciej Zawiślak
boksradom.pl
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.