PAWEŁ GŁAŻEWSKI O NOWYM TRENERZE ORAZ WALCE Z MACIEJEM MISZKINEM

Dokładnie dwa miesiące dzielą nas od powrotu na ring jednego z najciekawszych pięściarzy kategorii półciężkiej w Polsce, białostoczanina Pawła Głażewskiego (21-2, 5 KO). 26 kwietnia na gali w Legionowie jego rywalem będzie Maciej Miszkin (15-1, 4 KO). Zawodnicy zmierzą się na dystansie ośmiu rund w limicie wagowym 80 kilogramów.

Już dzisiaj prezentujemy Wam pierwszą część wywiadu z popularnym "Głazem", w którym zdradza on m.in.  nazwisko swojego nowego trenera, ustosunkowuje się do miniwojny medialnej ze swoim rywalem, jak również opowiada o swoich celach. Zapraszamy do obejrzenia!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rys
Data: 26-02-2014 10:45:49 
'
Walka ciekawa ale nie oszukujmy się jeśli Paweł będzie w formie dla Głarzewskiego to będzie spacerek.

Miszkin oprócz ciekawej budowy nic kompletnie nic nie prezentuje.

Bardzo niski i żenujący poziom zaczyna przybierać promocja tej walki.
 Autor komentarza: bak
Data: 26-02-2014 11:38:53 
Nie lubię Myszkina, to taki pozer. Chwalił się, że pokonał buma, który kilka walk potem zdobył EBU-EU a dostał nokaut od Feigenbutza.
 Autor komentarza: foxta123
Data: 26-02-2014 12:26:53 
Wilczewski porzucił Głaza dla mastera?
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 26-02-2014 13:22:13 
A mnie zwisa ta walka. Obaj są średnimi bokserami, którzy nie pokazują ciekawego boksu. Są zupełnie nijacy. Moim zdaniem dobry bokser nie powinien po prostu wygrywać, on ma być nietuzinkowy. Kurcze, nawet nasz Diablo, tak krytykowany za styl jest niepowtarzalny. Kliczko, którego nie da się oglądać również jest nie do podrobienia. I ma swoich fanów, którym akurat jego styl pasuje.
To musi być ciekawe zestawienie. Oglądając walkę takiego Granta z Adamkiem mamy dwa odmienne style, Broner vs Maidana, Cuningham vs Fury. To jest ciekawy boks, każdy z zawodników jest niepodobny do drugiego.
Natomiast w takim przypadkach ci bokserzy nie mają w swoim rzemiośle żadnej typowej cechy. To będzie nudna walka.
 Autor komentarza: NakMuay
Data: 26-02-2014 13:43:13 
@Cooperek

Swiete slowa, zgadzam sie z Toba i mnie ta walka rowniez nie interesuje i nie bede ja ogladal. Jeden zostal zdeklasowany przez solidnego, ale tez nie ponadprzecietnie dobrego Francuza, ktory chyba nawet zostal sprowadzony na ostatnia chwile (?), a drugi przegral przed czasem z osiemnastoletnim bokserem, ktory pod wzgledem boksereskim jest ograniczony i jeszcze walczy w kategorii nizej. Nie warto nawet o tym mowic, co sie dzieje w Polsce w polciezkiej nie liczac Fonfary i Kosteckiego.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 26-02-2014 14:25:20 
nak
Ale też nie ma co narzekać bo kiedyś w Polsce w ogóle nie mieliśmy nikogo oprócz Gołoty. A teraz chociaż możemy sobie powybrzydzać :) Dlatego bokserzy powinni sobie wziąć do serca opinie kibiców, bo to się rozwija, pojawiają się nowe twarze i robi się ciasno na naszym rynku. Już nie ma tylko bezpiecznego k..dołka u Wasyla, w USA jest kilku chłopaków których chce się oglądać (Adamek, Fonfara, teraz super walkę dał Łaszczyk), u nas jest ciekawy Szpilka, Diablo cały czas mistrzem. Trzeba się pokazać, nie ma już miejsca na nijakość.
 Autor komentarza: tomek9876
Data: 26-02-2014 14:41:30 
no proszę jaki gwiazdor nam sie z Pawła zrobił.Czym zasłużyli sobie ci rywale,że mogli dostąpić zaszczytu walki z wielką gwiazdą ?
Orial Kolaj
Oleksandr Garashchenko
Bartlomiej Grafka
Andrei Salakhutdzinau

Hadillah Mohoumadi też pewnie nie zasłużył na walkę
 Autor komentarza: robcio75
Data: 26-02-2014 15:43:28 
Paweł przesadza i to zdrowo . Szczyci się walka z mocno past prime Royem którą defacto PRZEGRAŁ . To że raz usadził na dupie Roya nie oznacza że "wygrał" walkę . Pierwsze 5 rund należało do Roya i 1-2 pod koniec też .Niech się cieszy że wynik jaki był taki był bo równie dobrze mogło by być UD dla Roya .
Oczywiście że Głażewski miał lepszych oponentów niż Miszkin , ale klasy nie ma za grosz . Niech gadają a potem gdy wygrałby to by wygrana była jeszcze większa bo miał być wyrównany pojedynek a Głaz wygrał zdecydowanie . A teraz albo wygra zdecydowanie - albo się ośmieszy kompletnie . Ze swojego oponenta zrobił buma .
Paweła głównym problemem jest straszna wata w łapie i on wyżej już nie podskoczy . Może właśnie obijać się o taki średni poziom europejski . Z czołówką LHW nie ma najmniejszych szans .
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-02-2014 16:29:34 
Szkoda ze tacy mistrzowie jak Roy rozmieniaja sie na drobne..Pozniej taki Glazewski buduje swoje przerosniete ego na tym..Kazdy normalny kibic wie ze 10 lat temu taki Glazewski bylby bity i ponizany przez tyle rund ile by chcial Roy..W tej walce kibicuje Miszkinowi..Nie lubie ani jednego ani drugiego ale mam nadzieje ze mu utrze nosa..
 Autor komentarza: Fajter
Data: 01-03-2014 19:11:35 
Zgadzam się ze wszystkimi!!!Glaz robie iz siebie wiełką gwiazde, ale tak nie jest. Nic wiełkiego nie osiągnąl Zmiana tak zwanego "trenera" - smiechu warte, co to za trener?!!!!! ha ha,większość kibiców jego, oraz miłośników boksu są zawiedzione taka decyzją. Bo jezeli Glaz chce być Mistrzem czy jeszcze czegoś osiągnąć - to nie jest dobry wybór. To trener który skonczyl kursy instruktora. Glaz jestes nienormalny, przez ciebie i twoja decyzje chce się żygać od boksu. Co wy robi cię z tą dyscypliną sportu???!!!!!!Wstyd!!!! wstyd!!!!wstyd!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.