WIDEOBLOG BOKSER.ORG: JAROSŁAW KOŁKOWSKI

Na pewno jedną z ciekawszych osób w środowisku bokserskim jest Jarosław Kołkowski, twórca naszych "Husarzy" walczących w elitarnych rozgrywkach WSB. Redakcja BOKSER.ORG rozpoczyna nową serię na naszych łamach - wideoblog ze znanymi i cenionymi ludźmi, którzy naprawdę mają coś do powiedzenia. Pierwszym z naszych "blogerów" jest właśnie Pan Kołkowski. Będzie cyklicznie, przynajmniej raz w miesiącu odnosił się do bieżących wydarzeń, a także odpowiadał na Wasze pytania, jakie możecie umieszczać w komentarzach.

Dziś tematem są występy "Husarii" w WSB, zamieszanie wokół Polskiego Związku Bokserskiego oraz boks "od kuchni", czyli o kuluarach, o których przeciętny kibic nie ma pojęcia. Zapraszamy do tej lektury, a zapewniamy, że usłyszycie kilka ciekawych historyjek. Zapraszamy też do merytorycznej dyskusji oraz zadawania pytań w komentarzach do Pana Kołkowskiego, na które on odpowie w kolejnej odsłonie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi (Redaktor bokser.org)
Data: 12-02-2014 17:09:40 
Polecam wysłuchanie tego bloga - poruszonych zostało kilka ważnych spraw.
 Autor komentarza: Jackass
Data: 12-02-2014 17:25:40 
Lubie posłuchać Pana Jarosława mądrze mówi ;)A skoro można zadawać pytania, to ja bym się chciał dowiedzieć co dzieje się z Pawłem Wierzbickim i czy był pomysł na zaangażowanie go w drużynę Husarii?
Fajnie by tam pasował wydaje mi się, poza tym zgarniał by mega doświadczenie.
 Autor komentarza: jan
Data: 12-02-2014 18:51:02 
No to ładnie, a się pan Wasilewski zarzekał, że nie chce w pzb niczego kontrolować.
 Autor komentarza: Furmi (Redaktor bokser.org)
Data: 12-02-2014 19:09:36 
Podobno ja skłócam środowisko. Nie - ja/my po prostu piszemy jak jest naprawdę. I jak śmiesznie teraz brzmią tamte słowa pewnego promotora skierowane do mnie...

CDN
 Autor komentarza: rakowski
Data: 12-02-2014 19:34:37 
Interesujący materiał.

Ciężko zadać pytanie odnośnie boksu amatorskiego czy zawodowego,bo jednak P.Kołkowski nie jest ani w jednym i w drugim.

Ja mam pytanie:Dlaczego Pana zdaniem polski boks amatorski jest tak nisko?Czy to jest kwestia pieniędzy,wykwalifikowanej ekipy,pięściarzy czy może P.Wasilewskiego?:P
 Autor komentarza: Zubr
Data: 12-02-2014 20:55:52 
dobry wywiad ! nieco pojechał Borkowi hm... czekam na kolejne części.


Furmi zapytaj, czy po tylu porażkach, nie mieli/mają w planach zwolnienia Migaczewa ? ciekawi mnie jaka jest pozycja teraz trenera.
 Autor komentarza: adekw
Data: 12-02-2014 21:16:37 
Czy zdaniem Pana Kolkowskiego prezes Gorski jest w stanie podniesc polski boks amatorski z kolan?
 Autor komentarza: shogunteam
Data: 12-02-2014 21:38:04 
wasilewski to cwany list i oszust, co wiadomo nie od dzis. wypowiedziane przez niego slowa trzeba zawsze brac z przymruzeniem oka. juz teraz za pomoca konkurencyjnego portalu proboje "udupic" jonaka. gosc bez zasad i sumienia, szkodnik.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 12-02-2014 22:13:14 
Przy całym szacunku dla chłopaków oddających zdrowie i serce, ale Migaczew nie ukształtuje ich na tyle by mogli wygrywać z najlepszymi, w tak krótkim czasie. Za małe doświadczenie mają i za bardzo ten boks różni się od tego klasycznego amatorskiego.
Z drugiej strony po dobrym sezonie w WSB można przejść znacznie płynniej do zawodowstwa.

Kibice za bardzo są przyzwyczajeni do walk i wygranych z Węgrami i Słowakami co się przewracają jak "Bosy Bidienko".

Młody Niemiec weryfikuje asów Don Wasyla i odbiera im zero w rekordzie z dziecinną łatwością, a walka z mistrzem świata to pamiętamy wyczyn Andrzeja Wawrzyka w Moskwie.


Swoją drogą to sam chętnie zobaczył bym wideoblog z udziałem trenera Hussars Poland Hubertem Migaczewem.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 12-02-2014 22:38:22 
Przesłuchałem do końca i teraz pozostaje dodać.

Jarosław Kołkowski - mówi jak jest.
 Autor komentarza: Loki
Data: 13-02-2014 01:46:44 
Pan Hubert to niech staż u dobrego trenera ogarnie bo makaron ma dobry ale skilla za mało, że coś tam boksował to na leszczy wystarczy ale nie na mistrzów, niestety. Pozdrawiam Pana Kołakowskiego bo mało w dzisiejszym świecie takich wywiadów.
 Autor komentarza: mrD
Data: 13-02-2014 09:04:04 
święta prawda. od dawna wiadomo, że pan matela pomimo dość sporego wkładu w promocję boksu w swoim mieście i regionie, działa destrukcyjnie w centrali zwiazku. mam wrazenie ze czlowiek blądzi, z jednej strony wybory burmistrza, zarząd pzb, wiceprezes, a z drugiej spiker, który za '' popularnosc '' i ...... wspiera zawodową grupę. Drużyna wsb jest nam b. potrzebna, bo to jedyna słuszna droga rozwoju zawodnika. liczę, że umocnienie współpracy na linii pzb - hussars doprowadzi do ograniczenia wykradania zdolnych amatorów do ''grup'' zawodowych. na slaby poziom boksu olimpijskiego w Polsce ma wpływ wiele czynników: kasa, promocja, boks zawodowy, ale przede wszystkim fatalnie sterowany wydzial wyszkolenia. licze ze Prezes dokona daleko idących zmian i ograniczy wpływ niekompetentnych osób. w każdym działalności rozlicza się efekty - więc rozliczmy i podziękujmy szefowi wyszkolenia pzb, bo sam przecież nie ustąpi (jest dopiero 12 lat). miejmy nadzieję, że nowy trener przy współpracy z Hussarami ożywi nasz boks olimpijski.
 Autor komentarza: selmen
Data: 18-02-2014 11:29:24 
W końcu wiadomo jak jest naprawdę...brawa dla redakcji, więcej takich informacji potrzeba prostemu kibicowi aby nie można nim było bezkarnie manipulować. Od dawna wiadomo, że Wasyl to kłamca a Borek to jego człowiek ale teraz zostali w końcu publicznie namierzeni i ośmieszeni. Oby więcej takich wypowiedzi to może w końcu zamkną gęby na zawsze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.