PRICE: LICZĘ NA WIĘKSZY OPÓR RYWALA

Redakcja, Informacja prasowa

2014-02-07

Debiut Davida Price'a (16-2, 14 KO) w grupie Sauerland Event okazał się niezwykle efektowny, ale i krótki. Dlatego też angielski wieżowiec powróci między liny już 8 marca w Berlinie, czyli na gali, podczas której Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) zaatakuje Yoana Pablo Hernandeza (28-1, 14 KO) i należący do niego pas federacji IBF kategorii cruiser.

- Nie mogę się już doczekać kolejnej walki. Oczywiście nie będę narzekał, jeśli wynik znów będzie taki sam jak ostatnio, lecz mam nadzieję tym razem na nieco większy opór ze strony przeciwnika. Zależy mi na tym, by spędzić trochę więcej czasu na ringu i tym samym pokazać to, nad czym teraz tak ciężko pracuję na treningach. Z moim nowym szkoleniowcem współpracuje mi się znakomicie. Koncentrujemy się na moim lewym prostym, który powinien być moim głównym narzędziem podczas walk - powiedział Price.

- Dla nas ważne jest, by David wrócił na ring tak szybko jak to tylko możliwe. Miał ostatnio przeciętnego rywala, ale zrobił co do niego należy. Teraz jednak musimy robić już kroki w górę i szukać wyzwań. Liczymy na angielskich kibiców, a nazwisko oponenta podamy w najbliższym czasie - dodał promujący galę w Berlinie Kalle Sauerland.