WSB: ZA KULISAMI GALI

Warszawska Arena Ursynów, stała się świadkiem historycznego już rewanżowego starcia naszej reprezentacji w światowej lidze WSB z drużyną Rosji. Przed naszymi pięściarzami jeszcze starcie 8 lutego w Azerbejdżanie, a następnie 21 lutego we Włocławku - kolejna okazja, by znowu zobaczyć na żywo zmagania w ringu podopiecznych Huberta Migaczewa i Jerzego Baranieckiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Autor fotorelacji z imprez bokserskich w Polsce i na świecie. Producent, montażysta filmów: dokumentów, kulis gal, ważeń, konferencji prasowych, czy choćby treningów. Swoją ciężką pracą wzbogaca m.in. materiały video naszego serwisu. Twórca filmu dokumentalnego "Gołota" - o życiu i karierze najpopularniejszego polskiego pięściarza w historii. Dyrektor operacyjny portalu.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tekimania
Data: 03-02-2014 11:59:12 
Dziekuje za material! Wiecej takich :)
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 03-02-2014 14:02:45 
Super film.Niebywale emocje.Smutek,zaduma i radośc ludzi,pięsciarzy ich Trenerow.Znakomita promocja boksu.Ta dyscyplina przeznaczona jest dla ludzi niezwykle wytrwałych,twardych którzy mimo przeszkód dążą i zapewne dotrą do CELU!Panowie wielkie Dzieki.Wierzę że osiagniecie to o czym Wy marzycie i My marzymy.Wielkie zwyciestwa na miedzynarodowych ringach!
 Autor komentarza: maniekz
Data: 04-02-2014 00:11:21 
Poprzednia wersja była lepsza gdzie było słychać co mówi trener, zawodnicy przed i po walkach.

mimo wszytko dalej trzyma poziom!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.