SPARTA ZŁOTÓW ROŚNIE W SIŁĘ

Już 22 zawodników z rodzimego klubu pojawi się w ringu podczas VIII Ogólnopolskiego Turnieju pod patronatem burmistrza miasta Złotowa - Stanisława Wełniaka. Jeden z utalentowanych zawodników Przemysław Pikulik, nie pojawi się w ringu, choc dał nam się poznać jako inteligentny i precyzyjny pięściarz, szybko rozwiązując starcie z Piotrem Matuszakiem.

Organizatorem turnieju jest Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej i MLKS "Sparta" Złotów. Na imprezie prócz piętnastu walk pięściarskich, zobaczyć będzie można pokazy zawodników w sztuce Aikido i formułach K-1. Kibice na brak atrakcji nie będą narzekać, bo zanim zacznie się główny turniej - zorganizowany z okazji 69 rocznicy powrotu Złotowa do macierzy - najmłodsi zawodnicy zaprezentują się w walkach pokazowych; przez złotowski ring 15 lutego, przetoczy się pełen wachlarz pojedynków różnych dyscyplin w wykonaniu kobiet i mężczyzn w kategoriach senior, junior i kadet oraz adept.

- Jest to ostatni sprawdzian moich podopiecznych, przed Mistrzostwami Wielkopolski w Poznaniu (kalendarz kibica 2014). Liczę, że moi zawodnicy mnie tam nie zawiodą - powiedział trener Sparty Złotów, Tomasz Tetzlaff - a tymczasem zapraszam wszystkich w sobotę do Złotowa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.