CANELO OBIECUJE EFEKTOWNY POWRÓT

Utalentowany Saul Alvarez (42-1-1, 30 KO) rozpoczyna odbudowywanie swojej kariery po pierwszej porażce na zawodowym ringu. We wrześniu "Canelo" przegrał z Floydem Mayweatherem Juniorem po jednostronnej walce. Teraz w powrotnym występie na jego drodze stanie twardy Alfredo Angulo (22-3, 18 KO). Pojedynek odbędzie się 8 marca w Las Vegas.

Pupil grupy Golden Boy Promotions na dzisiejszej konferencji prasowej promującej pojedynek z szacunkiem wypowiadał się o rywalu i zapowiedział eskcytujące widowisko.

- Angulo to silny rywal, który cały czas wywiera presję w ringu. Umie przyjąć, umie silnie przyłożyć i zawsze przyjeżdża zmotywowany. Wiem dobrze o tym, że kibice nie przyjadą zobaczyć jak uciekam po ringu. Przygotowuję się solidnie, by dać wam świetną walkę. Lista rzeczy, których nauczyłem się w walce z Floydem Mayweatherem jest bardzo długa. Nie biorę tego jako porażki, bo wyniosłem z tego ogromne doświadczenie. To jest piękne w tym sporcie - uczysz się i idziesz dalej - powiedział Alvarez.

- Mamy odmienne style, których nie sposób porównać. Angulo to ofensywny pięściarz. Walczyłem już z większymi od siebie, a "El Perro" moim zdaniem jest średnim zbijającym wagę niżej. Oferowaliśmy walkę Miguelowi Cotto, jednak nie było gotowy. Chcieliśmy dać kibicom i mediom prawdziwą walkę. Robimy to dla naszych fanów - dodał młody Meksykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jabba
Data: 22-01-2014 21:28:15 
Rudy złoty chłopaczek i brodaty zakapior... stawiam na brodatego
 Autor komentarza: Overfull
Data: 22-01-2014 22:15:13 
Fajna broda, fajna walka będzie :P
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 23-01-2014 00:38:15 
Fajnie było jak przed konfą Angulo obcinał długie włosy i została mu fryzurka jak na zdjęciu wyżej :D
 Autor komentarza: KratoZ
Data: 23-01-2014 22:17:24 
Jedno trzeba przyznac Perro Angulo... ma chlop stylowe. Nastepca Danny'ego Trejo. Chlopie, rzucaj boks, kamera Cie pokocha :D.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.