WARD O WALCE GROVESA Z FROCHEM I MOŻLIWYM REWANŻU Z 'KOBRĄ'

Andre Ward (27-0, 14 KO) po raz kolejny stara się uwolnić z niekorzystnego kontraktu z Danem Goosenem i jak twierdzi ma już kilka zaplanowanych wstępnie dat na kolejny pojedynek. Póki co jednak odniósł się do rywalizacji George'a Grovesa (19-1, 15 KO) z Carlem Frochem (32-2, 23 KO).

- George zrobił dokładnie to, co zapowiadał przed walką. Stanął na środku ringu i bił Frocha. Nie przestraszył się jego nazwiska. Zobaczyliśmy młodego, głodnego sukcesu chłopaka bez doświadczenia w mistrzowskich pojedynkach. Mimo tego był lepszy na początku i rzucił Frocha na deski. Carl też miał swoje momenty, jednak w walkach takich jak ta przychodzi jeden czy dwa kryzysy, które należy przezwyciężyć, a George nie dostał takiej szansy. Moim zdaniem pojedynek nie powinien zostać przerwany, tym bardziej, iż toczył się o mistrzostwo świata - stwierdził Ward, który wciąż rozważa możliwość dania rewanżu "Kobrze". Przypomnijmy, że Amerykanin w finale turnieju "Super Six" pokonał ponad dwa lata temu Anglika na punkty jednogłośną decyzją sędziów.

- To na pewno jest jedna z opcji. Froch dużo gadał, potem pół roku po naszym spotkaniu milczał, lecz znów zaczął gadać i szukać kolejnych wymówek. Niektórzy twierdzą, że za drugim razem zaboksowałby znacznie lepiej. Jeśli on również tak uważa, chętnie dam mu taką możliwość - dodał mistrza federacji WBA kategorii super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 22-01-2014 17:56:24 
fakt ze Groves walczyl swietnie ,zaskoczyl Frocha i przewazal ,ale ja uwazam ze nawet gdyby sedzia nie przerwal walki to i tak Carl by to wygral przez KO
 Autor komentarza: Janusz1970
Data: 22-01-2014 18:17:50 
powinien powiedziec tak. Sluchaj zydzie jesli dasz rewanz Grovsowi i wygrasz to ja go dam Tobie i wtedy jeszcze bardziej Cie ponize w ringu
 Autor komentarza: MAKAV3LI
Data: 22-01-2014 19:20:25 
Ten Ward jest słaby.
 Autor komentarza: chamszpetny
Data: 23-01-2014 16:09:27 
froch ma leb ze stali
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.