PAWEŁ SKRZECZ O WYSTĘPACH HUSSARS POLAND W LIDZE WSB

Przedstawiamy drugą część wywiadu z Pawłem Skrzeczem -  medalistą olimpijskim, mistrzostw Świata i Europy, a obecnie m.in. trenerem i sędzią. Temat dotyczył występów polskiej drużyny Hussars Poland w rozgrywkach ligi World Series of Boxing. Polska reprezentacja w zeszłym sezonie wyszła z grupy i odpadła w ćwierćfinale z bardzo mocną ekipą z Włoch. W tym sezonie podopieczni Huberta Migaczewa trafili do tzw. "grupy śmierci" i nie wiedzie im się tak dobrze. Projekt ma w naszym kraju swoich zwolenników oraz przeciwników. Co o występach polskiej ekipy myśli Paweł Skrzecz? Zobaczcie sami!

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 19-01-2014 22:15:52 
Brawo Paweł,To sa opinie pięściarza ,znakomitego pięściarza i tylko moge sie pod tym podpisać obiema rękoma.Docenia prace i niesamowity zapał,wiare Trenera Migaczewa i Pana Kołkowskiego.Ale prezes pzb postanowil ...włozyc kij w mrowisko i mimo ogólnie gloszonej biedy zatrudnił trenera z bialorusi.Jestem ciekaw za ile?I czy taka samą kase by zaoferował np. Migaczewowi.Prezio zrobil to na dwa lata przed IO.A więc dwa lata już są zmarnowane.Żaden ceniacy sie TRENER nie wpuśćił by sie w takie "maliny".Ale na białorusi bieda więc kornolow łapie okazje na łatwą kasę.Ta decyzja podziała na polski boks jak" czerwona płachta na byka".A co na to ..RADA TRENERÓW ?Ciekawy jestem opini tej nowo powstałej Rady na ten temat!
 Autor komentarza: slayer85
Data: 19-01-2014 22:24:07 
Prawda jest taka, że WSB powinien prowadzić Zbigniew Raubo. Świetny trener, ale działacze go nienawidzą za jego szczere i dobitne opinie.
 Autor komentarza: Unchained
Data: 19-01-2014 23:44:48 
https://www.youtube.com/watch?v=MjUWYKaVRAU
 Autor komentarza: Ned
Data: 20-01-2014 09:41:53 
@Slayer85

Ironizujesz, prawda?
 Autor komentarza: boksradom
Data: 20-01-2014 17:41:01 
WSB to świetny pomysł i inicjatywa. My Polacy jak zwykle umiemy tylko narzekać a docenić i pochwalić nie ma kto. To co że jest porażka i wiele przegranych, dzięki temu nasi Pięściarze mogą przyjąć ciężką lekcje i to od najlepszych a to w przyszłości przełoży się na wielkie sukcesy. Hubert Migaczew jest bardzo pozytywnym człowiekiem który skupia się mocno na przyszłości a nie tak jak PZB ciągle tylko gada o przeszłości. Dzięki takiej postawie trenerskiej jaką On prezentuje (HM) zaczną pojawiać się na polskiej scenie bokserskiej wspaniali zawodnicy, czego sobie i wszystkim gorąco życzę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.