ŚWIĄTECZNY RING TELEGRAM

Will Tomlinson (21-0-1, 12 KO), czołowy pięściarz kategorii super piórkowej i posiadacz pasa mniej prestiżowej federacji IBO związał się właśnie kontraktem z grupą Golden Boy Promotions. Umowa będzie obowiązywać na pięć następnych jego walk.

Dziennikarze sławnego "The Ring Magazine" wybrali Roberta Garcię na trenera roku.

Co prawda Magomed Abdusalamow (18-1, 18 KO) został we wtorek przeniesiony na oddział rehabilitacyjny, ale to jedyna dobra informacja. Rosyjski gladiator choć otwiera oczy, to wciąż nie reaguje na bodźce zewnętrzne, nie mówi, a oddycha przez specjalną rurkę. Lekarze nie ukrywają nawet, że "Mago" doznał pewnych trwałych, nieodwracalnych uszkodzeń. O sprawności fizycznej nie ma mowy, jest za to nadzieja na porozumiewanie się z bokserem. Oby rehabilitacja odbyła się jak najlepiej...

Po trudnym dla siebie minionym roku Victor Ortiz (29-4-2, 22 KO) powróci na ring 30 stycznia starciem z Luisem Collazo (34-5, 17 KO). Były mistrz świata wagi półśredniej ma nadzieję, że ewentualne zwycięstwo stworzy mu szansę na spotkanie z liderem niższej dywizji, Dannym Garcią (27-0, 16 KO).

- Jasne, czemu nie? Znamy się już wiele lat. Danny to wielki mistrz, ale nadchodzi mój czas i to ja będę dominował w wadze półśredniej - odgraża się Ortiz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 26-12-2013 13:51:19 
Ortiz ma szklaną szczękę, z Maidaną leżał na tyłku i przegrał przed czasem, waciany Floyd go ciężko znokautował tak że Ortiz kilka minut się nie mógł obudzić jak Manny w walce z Marquezem (to był chyba jedyny taki nokaut Floyda) a Josesito Lopez połamał mu szczękę w kilku miejscach (sam Ortiz sobie tego nie zrobił). Czego on chce szukać z Garcią? Jakby Danny lub Lucas Matthysse go trafili w punkt to by Victor wylądował w 5 rzędzie.
 Autor komentarza: jowisz881
Data: 26-12-2013 16:30:43 
bak
Należałoby przypomnieć sobie okoliczności w jakich p.FMJ znokautował p.Ortiza.
 Autor komentarza: meh
Data: 26-12-2013 16:54:10 
jowisz881 Data: 26-12-2013 16:30:43

"bak
Należałoby przypomnieć sobie okoliczności w jakich p.FMJ znokautował p.Ortiza."


Dokładnie, nie jest to dobry przykład. uderzenia z zaskoczenia to najcześciej bardzo ciężkie nokauty.
 Autor komentarza: championn
Data: 27-12-2013 00:35:31 
owszem to co stalo sie w tej walce bylo skandalem- floyd uderzyl ortiza gdy ten go przepraszal.
Ależ cene zaplacil ten chlop (mago) za swoja odwage, naprawde nie warto poswiecac zycia- bo ktos kto oglada walke chce poczuc dreszcz emocji
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.