THURMAN CHCE WALKI Z MAIDANĄ

Nokautując doświadczonego Jesusa Soto Karassa (28-9-3, 18 KO), Keith Thurman (22-0, 20 KO) potwierdził swoją renomę. "One Time" chciałby walki z mistrzem WBA wagi półśredniej, Marcosem Rene Maidaną (35-3, 31 KO), który wczoraj sensacyjnie wypunktował Adriena Bronera (27-1, 22 KO). Przypomnijmy, że Thurman jest tymczasowym mistrzem tej samej organizacji.

- To jest walka, której chcą kibice. Jestem na nią gotowy, jeśli do niej dojdzie. Nie boję się porażki, chcę pojedynków z najlepszymi - powiedział Thurman.

Z występu swojego podopiecznego bardzo zadowolony jest Richard Schaefer z grupy Golden Boy Promotions i nie wyklucza wielkiego starcia z Argentyńczykiem.

- Kto może pokonać Thurmana? Miał problemy w pierwszej rundzie, ale wykazał się odpornością i wielkim sercem. To niesamowity wojownik. Maidana jest jedną z opcji. Jest wiele ciekawych zestawień, a Thurman jest na samym szczycie wagi półśredniej - powiedział Schaefer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Emperror
Data: 15-12-2013 19:58:49 
Maidana Thurman kozacka walka ale wolałbym inne zestawienia zabardzo obydwu lubię żeby przerzywac któregokolwiek porażkę
 Autor komentarza: Niko1
Data: 15-12-2013 21:20:11 
No okladaliby sie po mordeczkach xD Po ostatniej nocy, ciezko wskazac faworyta, naprawde ciezko.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 15-12-2013 23:53:00 
Golden Boy ma w kategorii półśredniej też Malignaggiego, Portera, Alexandra, Guerrero, Cano i Ortiza, a potencjalnie Khana, Garcię i Mathysse, którzy w każdej chwili mogą zmienić kategorię. Jest w czym wybierać.
Już chodzą słuchy, że możemy wkrótce być świadkami unifikacji Maidana vs Porter (szyki może pomieszać jedynie Eddie Hearn, którego zawodnik, Kell Brook, jest obowiązkowym pretendentem dla Portera). Ewentualnie w grę może wchodzić rewanż Maidany, lub Portera z Alexandrem, a drugi z nich (bardziej prawdopodobne, że Marcos) wyjdzie w maju do Mayweathera.
Thurman z kolei może dostać Pauliego (niedawno wygrał z Judahem), lub wygranego z pary Ortiz-Collazo (walczą 30 stycznia)
 Autor komentarza: Lonsdale
Data: 16-12-2013 02:01:05 
Ciekawie w tej półśredniej, ojj ciekawie :)

Nasunęła mi się taka myśl, że jeżeli Floyd wybierze kogoś innego, niż Maidanę i Khana, to być może dojdzie do rewanżu obydwu panów. Rewanżu o który "El Chino" od dawna się ubiegał ale King Kong Khan miał zbyt wiele do stracenia, żeby się na to zgodzić. Teraz kiedy startowałby jako potencjalny pretendent do pasa sytuacja może zmienić oblicze, także jeżeli chodzi o rewanże, to prędzej włodarze Showtime przystaną na rewanż w/w dwójki, aniżeli walkę Maidany z Alexandrem, która na pewno byłaby mniej atrakcyjna. A może Matthysse przejdzie do półśredniej i GBP zorganizuje wielką galę w Argentynie, która na pewno przyciągnęłaby wielu odbiorców?

Btw. Z chęcią zobaczyłbym Thurmana nokautującego Pauliego :)
 Autor komentarza: Corduroy
Data: 16-12-2013 09:06:57 
Maidana powinien sie przysadzic na khana teraz zdecydowanie powinno dojsc do rewanzu poprzednia ich walka byla doskonala a poza tym uwazam ze marcos ostatecznie zakonczylby kariere khana ktorego i tak nie lubie.Albo moze unifikacja z porterem tez byloby bardzo ciekawie opcji jest wiele , na pewno nie powinien dawac rewanzu bronerowi za nic w swiecie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.