GRUPA SES BOXING WYGRYWA PRZETARG NA STIEGLITZ vs ABRAHAM III

W Budapeszcie odbył się przetarg na trzecią walkę pomiędzy Robertem Stieglitzem (46-3, 26 KO) a Arthurem Abrahamem (38-4, 28 KO). Zwyciężyła grupa SES Boxing, która wyłożyła na stół kwotę 3,135,000 dolarów. Kontroferta Sauerland Event wyniosła 1,541,414 dolarów.

Wygląda na to, że trylogia wypełni się 1 marca w Magdeburgu. Pierwszą walkę wygrał na punkty "Król Artur", ale w drugiej nieoczekiwanie zwyciężył przed czasem Stieglitz, który będzie faworytem również przed trzecią potyczką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 08-12-2013 23:23:57 
Czy mi sie wydaje czy grupa Sauerland event zaczyna sie sypać akurat ten przetarg ze przegrali to mnie nie dziwi , promotorzy Stieglitza poszli po bandzie ale był jeszcze inne przetargi których nie wygrali ale mniejsza z przetargami najbardziej niepokoi ilość przegranych walk zawodników wujka S w tym roku i nie mówie tu o walkach przegranych przed czasem takich jak walka abrachama właśnie ze Stiegltzem walka masternaka z Drozdem , ale o walkach typu jack Culcay vs Pitto , walka Denisa boycowa z Alexem Leapi mogli jakies wałki tamm zrobić czy cos jakies remisy chociaż a tu nic jak teraz sprzedać takiego Boycowa z porazką po takiej walce ze niby on pokona kliczko , i gdzie jest ten koń pociągowy grupy bo ja nie widze co huck? który zeby wygrac potrzebuje pomocy sędziów a może hernandez który gdyby nie to ze pokonał Alekseyewa przed czasem to na punkty przegrał by tą walke ja tutaj nie widze numera 1 ale zobaczymy co czas pokaże
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 09-12-2013 06:30:12 
A mi się po prostu wydaje, że swoją stajnię Wujas lekko przemeblowuje zakupił np. Pricea itp. a Abraham jest już wrakiem to po co go ciągnać, skoro nawet wałka nie można wbić bo kolega przegrywa każda rundę, albo ze śmieciarzami wygrywa na punkty zamiast efektownie KO.

Wujas ma dużo zawodników ale po co wałkowac skoro tych kilku jednak sami się wyeliminują.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.