RING TELEGRAM: 8 GRUDNIA 2013

Występujący w wadze lekkiej Fin Edis Tatli (22-0, 6 KO) pokonał na własnym podwórku byłego dwukrotnego mistrza świata niższej dywizji, Mzonkę Fanę (32-7, 13 KO). Sędziowie punktowali na korzyść gospodarza 117:111 i dwukrotnie 118:110.

Po kolejnej wojnie Enzo Maccarinelli (38-6, 30 KO) zastopował Courtney Fry (18-4, 6 KO) w siódmym starciu, przewracając go wcześniej w pierwszym oraz szóstym. Tym samym Walijczyk - na zdjęciu, niegdyś mistrz WBO dywizji cruiser, obronił tytuł Wspólnoty Brytyjskiej wagi półciężkiej.

Po związaniu się kontraktem ze stajnią Golden Boy Sadam Ali (18-0, 11 KO) umacnia swoją pozycję na rynku kategorii półśredniej. Tym razem porozbijał Jesusa Seliga (16-2-1, 10 KO), stopując go w szóstej rundzie.

I w końcu na zawodowym ringu zadebiutował dwukrotny mistrz Europy, złoty medalista mistrzostw świata i aktualny mistrz olimpijski - Jegor Mechoncew (1-0, 1 KO). Pogromca z ringów olimpijskich takich sław jak Russo czy Usyk wystąpił w limicie kategorii półciężkiej, pokonując łatwo PJ Cajagasa (0-3-1). Amerykanin od początku był wybitnie nastawiony na defensywę. Dlatego też 29-letni Rosjanin po sześciu minutach rozbijania gardy zmienił taktykę, skoncentrował się na ciosach po dole i w trzeciej odsłonie trzykrotnie doprowadził przeciwnika do liczenia. Po trzecim nokdaunie sędzia zastopował potyczkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.