PALA CHCE REWANŻU Z CHISORĄ

Ondrej Pala (32-4, 22 KO) nie może pogodzić się z zastopowaniem jego sobotniej walki z Dereckiem Chisorą (19-4, 13 KO) pod koniec trzeciej rundy. I chce rewanżu.

- Pojedynek potoczył się trochę inaczej niż zakładaliśmy wcześniej, ale po obejrzeniu taśmy uważam, że największym błędem było popuszczenie mu w drugiej rundzie, kiedy swoim ciosem go mocno zraniłem. Powinienem wtedy wszystko rzucić na jedną kartę i zaryzykować. Wtedy był naprawdę w sporych tarapatach - uważa Czech.

- Nie chcę opowiadać, że Chisora znajdował się na krawędzi porażki, lub szukać jakiś wymówek, jednak do przerwy pozostawało pół minuty, a na pewno dotrwałbym do końca. Oczywiście mogę winić tylko siebie za to co się stało, ale pozostał niesmak. Przegoniłem go trochę i nawet kiedy on mnie trafiał swoimi sierpami, w rzeczywistości nie byłem zbytnio zraniony. Zranił mnie dopiero ten cios w tył głowy w narożniku. Kiedy sędzia wkroczył do akcji pomyślałem sobie, że odbierze Chisorze punkt, ale co on zrobił? Przerwał pojedynek. Oglądając potem wszystko w domu wyraźnie zauważyłem, jak dostaję to uderzenie w tył głowy. Muszę przyznać, że wtedy naprawdę się wkurzyłem. Za takie coś powinno się dostać ostrzeżenie, a nawet grozi dyskwalifikacja. Nie mogę powiedzieć na sto procent, że bym go pokonał, jednak gdyby walka trwała dalej to kto wie co by się stało. Być może zostałbym znokautowany w czwartym starciu, lecz nigdy się tego nie dowiemy. To wszystko powoduje, że pewne sprawy pozostają niedopowiedziane. Na pewno chciałbym rewanżu. Tym razem przygotuję się najlepiej jak tylko mogę - dodał Pala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 02-12-2013 14:17:45 
ten Pala jest niezly przez pierwsze rundy szybki i silny takiego Szpile moglby skosic
 Autor komentarza: maniott
Data: 02-12-2013 14:46:11 
Nie zgadzam sie że skosił go dopiero cios w tył głowy ten cios wyszedł już w ferworze walki a on skoszony był już wcześniej po co odwracał sie plecami i kład sie na liny ??? Dajcie teraz Derikowi wice mistrza świata Warzyka potem pretendenta Szpile :)
 Autor komentarza: kochamboks1
Data: 02-12-2013 15:02:47 
Pala w rewanżu ma spore szanse.

PRZECIEŻ ON TU NIE BYŁ PRZYGOTOWANY NA TERMIN, DYSTANS I CHISORĘ TO POMIJANY FAKT, KTÓRY JEST NAJWAŻNIEJSZY, GOŚĆ NIE MIAŁ OPTYMALNEJ FORMY,BO WALKĘ DOSTAŁ W OSTATNIEJ CHWILI A NA TYM POZIOMIE TO OGROMNA RÓŻNICA.

Sędzia oczywiście, że pomógł Anglikowi, bo minimalnie ostrzeżenie należało się jak psu buda. Cios chamski, Chisora zachował się nie sportowo a ringowy pokazał kogo faworyzuje, czyja to gala i dla kogo robi.

Duży sukces Grabowskiego w mma
http://kochamboks.blogspot.com/2013/12/wtyczka-z-mma-grabowski-wygra-z-garnerem.html
 Autor komentarza: Whisper
Data: 02-12-2013 15:17:21 
Moim zdaniem największą porażką w tej walce był sędzie. Jakiś opóźniony. Bał się klincz rozdzielać i powinien od razu wbiec między Pale, a Chisore aby przerwać walkę.
 Autor komentarza: przemekw33
Data: 02-12-2013 15:36:30 
Gdyby sędzia puścił to bym go znokautował. Gdybym ruszył w 2 to bym go znokutował. Gdyby nie cios w tył głowy... Gadanie poprostu przydałoby mu się jeszcze parę tysięcy ale pewnie za niedlugo ucichnie jak dowie się że nie ma szans na rewanż. Chociaz mógłby zrobic rewanż ale nie bezpośrednio po tej walce tylko później
 Autor komentarza: adam12
Data: 02-12-2013 15:47:08 
kochamboks1
Zwycięstwo Grabowskiego na M1 to jeden z największych polskich sukcesów sportowych w tym roku, szkoda że media tak mało o tym piszą. Trzeba przyznać że sporty walki są trochę dyskryminowane w naszym kraju, boks, mma, że moim ulubionym BJJ już nie wspomnę. Damian to doskonale ukształtowany zawodnik, myślący w klatce, nigdy nie traci zimnej głowy. Jego miejsce jest w UFC.
 Autor komentarza: kochamboks1
Data: 02-12-2013 17:31:54 
adam12
Dokładnie a jak ma ktoś adres profilu Grabowskiego na FB niech wrzuci, ja nie mogę znaleźć. Taki zawodnik bez popularności - wielka szkoda, jego umiejętności są światowe i nie mówi o tym sam bilans. Tylko, że to normalny, sympatyczny facet i niestety ale u nas trzeba coś odstawiać, jakieś ekscesy, by zdobyć popularność. UFC na pewno polepszy mu propozycję, tym bardziej, że chcą u nas przecież galę zrobić :)
 Autor komentarza: otke
Data: 02-12-2013 20:18:26 
Pala dostał mocno po głowie i chyba mu to trochę zaszkodziło.
 Autor komentarza: gluton
Data: 02-12-2013 21:11:42 
Zgadezam się z Palą! Walczył bardzo dobrze a noknaun był tylko w oczach sędziego.Przerwal za wcześnie.Czy można nokautować ciocem od tyłu w tył glowy??Jak to zabaczyłem zmroziło mnie! Derek przesadził.
Rewanżbardzo chętnie zobaczę!
 Autor komentarza: Whisper
Data: 02-12-2013 22:09:36 
@gluton
A czy można nie odpowiadać na ciosy i kłaść się jak nieprzytomny na narożnik? Wina stoi tylko i wyłącznie po stronie sędziego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.