'WINDOOR RADOM BOXING NIGHT' JUŻ 22 GRUDNIA

Już 22 grudnia zawodnicy grup AG Promotion oraz DW Boxing Group ponownie zaprezentują się na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport News. Podczas ''Windoor Radom Boxing Night'' zobaczymy aż siedem pojedynków zawodowych. Gala organizowana jest pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia, Pana Andrzeja Kosztowniaka.

W walce wieczoru wystąpi niepokonany Michał Syrowaka (6-0, 1 KO). Polak ostatni 9 listopada  w Ełku stoczył emocjonujący bój z twardym i bardziej doświadczonym Franckem Petitjeanem (10-3-2, 1 KO). Teraz przed utalentowanym pięściarzem kolejny test w zawodowej karierze – stawką pojedynku będzie tytuł federacji WBF. To nie koniec wielkich emocji.

Promotorzy Sasuna Karapetyana (5-0, 2 KO) podjęli odważną decyzję i skonfrontują go z mocnym Łukaszem Maćcem (18-2-1, 4 KO). ''Gruby'' powraca po największym zwycięstwie w zawodowej karierze – w kwietniu tego roku zwyciężył przed czasem niepokonanego dotąd Fina, Jussi Koivula (14-1, 4 KO). Młodszy z braci Karapetyan od dłuższego czasu mówił o poważnych wyzwaniach, zatem w tej walce będzie miał świetną okazję, by udowodnić swoją wartość sportową.

W ringu zobaczymy również pięściarzy grupy Global Boxing – Patryka Szymańskiego (8-0, 3 KO) oraz Kamila Łaszczyka (14-0, 6 KO).  Rywalem pierwszego z wymienionych pięściarzy będzie twardy Francisco ''Explosive'' Di Fiore (16-9-2, 5 KO) z Włoch. ''Szczurek'', który jest aktualnie trzeci w rankingu WBO wagi piórkowej, wystąpi w walce ośmiorundowej. Rywal póki co nie jest znany.

Ponadto na gali kibice obejrzą walkę efektownego Rafała Kaczora (2-0, 0 KO) oraz perspektywicznych pięściarzy wagi cruiser – Michała Cieślaka (3-0, 0 KO), który pierwszy raz zaboksuje na dystansie sześciu rund, oraz Nikodema Jeżewskiego (4-0, 3 KO) z Tymex Thunder Promotion. Ich przeciwników poznamy w najbliższym czasie. W rozwinięciu prezentujemy plakat promujący imprezę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 27-11-2013 19:18:17 
Bardzo liczę na Jeżewskiego, oglądajcie tego gościa, będzie coś znaczył w przyszłości, jestem pewien.

Bardzo jestem ciekaw z kim zawalczy Łaszczyk, cenię sobie jego umiejętności i sportowe zachowanie poza ringiem.

No i zobaczymy czy Szymański się wzmocnił.

Maciec powinien rozbić Karapetyana.

Syrowatka pewnie da pokaz ładnego, technicznego boksu.

Kaczor mnie nie przekonuje...Gala zapowiada się ciekawie.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: Fajter
Data: 18-12-2013 20:01:22 
Michał zyci powodzenia w wałce! Mam nadzeje że nie będą znowu nas oszukiwać i mówić ze twój trener i "opiekun" Gmitruk....moze ty sam na to nie pozwolisz, bo było by samemu wstyd!!!!!!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.