ZŁOTA RĘKAWICA PRZYCIĄGA FRANCUZÓW

Na otwarty XXXIII Turniej "O Złotą Rękawicę Wisły" właśnie potwierdziła zgłoszenie ekipa Francji - i tak jak w przypadku Ukrainy, mamy zawodników, dla których ring jest ich drugim domem:
 
Adem Medj - kadet 54kg, Brązowy Medalista Mistrzostw Francji 2013, uczestnik turnieju Złota Rękawica 2012.  Amine Al Kemmache - także kadet, kategoria 60kg, wicemistrz Francji 2013. Senior - Banaicha Abdelhafid - wicemistrz Francji 2011 w kategorii 56kg (stoczył 48 walk). Philippe Delarue - senior, kategoria 60kg - Mistrz Francji w kategorii Junior, obecny Wicemistrz Regionu; Walid Ouizza - 23 lata - wicemistrz Francji 2011 (pas Montana) w kategorii 64kg; Bernard Delarue - senior w kategorii 64kg, mistrz Północnej Francji 2010 i półfinalista Turnieju o Pas Montana w 2009 (stoczył do tej pory 45 walk).

Dodać należy, że na turniej może przyjechać każdy ambitny pięściarz (brak opłat startowych), który chce zmierzyć się w naprawdę doborowym, międzynarodowym składzie - pokażmy światu, że polska bokserska młodzież reprezentuje wysoki poziom. Wystarczy kontakt z organizatorami telefonicznie +48 604201065 lub mailem [email protected]

Przypomnijmy, że zgłoszenia potwierdziła wymieniona wcześniej ekipa Francji oraz Ukrainy, Niemiec i Irlandii. Finalistów będzie można zobaczyć na żywo w hali sportowej przy ul. Reymonta 22 w Krakowie lub podczas całodziennej transmisji na żywo z komentarzem od godziny 10:00 do późnego wieczora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.