MARES W POŁOWIE LUTEGO O PAS WBC

Pod koniec sierpnia Jhonny Gonzalez (55-8, 47 KO) zszokował świat ekspresowym zwycięstwem nas Abnerem Maresem (26-1-1, 14 KO). Były już mistrz świata trzech kategorii zamierza odzyskać tytuł organizacji WBC w wadze piórkowej i podejdzie do tego zadania 15 lutego w Staples Center w Los Angeles, oczywiście przy okazji transmisji stacji Showtime.

Zapis o rewanżu był w kontrakcie, dlatego Gonzalez prawdopodobnie da szansę odkupienia swojemu rodakowi, natomiast jeśli wybierze inną drogę, wówczas będzie musiał oddać pas WBC, a Abner stanie do walki o wakujący tytuł z kimś innym.

Richard Schaefer chce również, by tego samego wieczoru na ring wyszedł Chris Arreola (36-3, 31 KO).

- Abner tego dnia zaboksuje o tytuł WBC. Jeśli Gonzalez nie wypełni umowy, wtedy zwrócimy się do szefów tej federacji o pozbawienie go pasa i staniemy do walki z kolejnym na liście pretendentów Robinsonem Castellanosem. Abner jest gotów na takie spotkanie, choć priorytetem pozostaje rewanż z Gonzalezem. Tylko że oni na razie nie chcą wypełnienia zapisu w kontrakcie. Prowadzimy wciąż rozmowy - przyznał Schaefer.

- Wiem dobrze, że mogę pokonać tego faceta, dlatego też tak zależy mi na tym pojedynku. Chcę pokazać ludziom, że wtedy po prostu nie miałem swojego dnia. Mógłbym wybrać sobie kogoś innego na rywala, jednak mam coś samemu sobie do udowodnienia - dodał Mares.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.