MIGACZEW: 'KOZIOŁEK' Z PRZETRĄCONĄ SZCZĘKĄ

- Mimo przegranej, mogli podobać się waleczni Dawid Jagodziński i Sylwester Kozłowski - trener Hussars Poland, Hubert Migaczew analizuje mecz z Rosją 0-5 w lidze WSB.

- Największy pozytyw to dobra postawa Dawida Jagodzińskiego, ale też nieźle prezentował się Sylwek Kozłowski. Od 3 rundy walczył z przetrąconą szczęką. Początkowo obawialiśmy się, że jest złamana. Po długiej przerwie do boksu wrócił Krzysztof Kowalski i też wytrzymał 5 rund z mocnym rywalem, nie dał się znokautować - mówił trener Husarii.

Kontuzja Sylwestra Kozłowskiego oznacza, że w mikołajki 6 grudnia przeciwko Azerom zastąpi go Marek Pietruczuk (-56kg).

Ale już w najbliższy piątek 22 listopada w hali produkcyjnej Rafako w Raciborzu (transmisja w TVP Sport od 20:15) Husaria spotka się z kolejnym faworytem ligi WSB - Cuba Domadores, w składzie z 2 mistrzami świata i 1 wicemistrzem świata.

- Trafiliśmy do jednej grupy z potęgami boksu, więc nasi w większości bardzo młodzi zawodnicy mają od kogo się uczyć. W tym sezonie liczę na pojedyncze wygrane, a w piątek teoretycznie największe szanse ma Ukrainiec Sergiej Werwejko - uważa Hubert Migaczew. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: simsam1
Data: 21-11-2013 00:28:13 
Mam pytanie do redakcji. Dałoby rade zrobic jeden osobno dział dla WSB? bo ciezko znalezc na ich temat potem stare artykuły. ni to w amatorce zeby mniej zajeło, a w zawodowym ciezko odszukac potem.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 21-11-2013 16:52:22 
"Nie dał się znokautować" SUPER!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.