POLACY BEZ MEDALU 17. ME JUNIORÓW

Rosyjska Anapa nie była niestety szczęśliwa dla najlepszych polskich juniorów, startujących w 17. Mistrzostwach Europy. Wczoraj z turniejem pożegnali się ostatni dwaj podopieczni trenera Marcina Stankiewicza – Eryk Giermak (60 kg) i Dawid Suchecki (66 kg). Pierwszego z nich pokonał na punkty (2:1) Włoch Francesco Caredda, zaś drugi uległ (0:3) Rosjaninowi Andrejowi Czentsowowi.

W opinii członków naszej kadry Eryk Giermak padł ofiarą nieuczciwego sędziowania i swoją ringową postawą zasłużył na wysokie zwycięstwo. Dodajmy, że nie po raz pierwszy na turnieju mistrzowskim rozgrywanym w Rosji bądź na Ukrainie, trenerzy przyjezdnych ekip żalą się na jakość sędziowania. Co ciekawe aż 20 z 52 walk ćwierćfinałowych zakończyło się niejednogłośnymi werdyktami.

Najwięcej zawodników do strefy medalowej wprowadzili oczywiście Rosjanie. W półfinałach zobaczymy wszystkich trzynastu zawodników "Sbornej".

polskiboks.pl >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 15-11-2013 13:19:19 
Niestety juniorzy równają do seniorów, a miało być odwrotnie. ;)
 Autor komentarza: mateosz
Data: 15-11-2013 13:24:39 
Oto i po raz kolejny widzimy polskie miejsce w bokserskim szeregu.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2013 14:21:52 
kurwa.......nawet austria zdobyla brazowy medal :(((((((((((((((((
 Autor komentarza: boks1974
Data: 15-11-2013 15:14:17 
Trzeba podziekować Prezesowi Mustafie Kocinoglu ze zalatwil ten wyjazd !!!!gdyby nie Mustafa zawodnicy i zawodniczki nigdzie by nie pojechali..... a tak 27 jadą do Pragi na turniej ;beda mogli po boksowac z zawodnikami czech.wegier,ukrainy,francji ich trenerami bada Stankiewicz i Poznalski,dziewczyny wylatuja do Irlandi 5 grudnia na mecz miedzy panstwowy. Wszystkie te wyjazdy zalatwia PREZES MUSTAFA !!!!NIKT INNY !!!!! tylko Mustafa tak tak prosze panstwa a na dodatek jest KRYTYKOWANY przez Dzialaczy z zarzaduuuuu...PZB bo wedlug nich po co maja jezdzic.:--)Siechu warte..:--)smiac sie czy plakac..:--)Dzieki Mustafie nasi zawodnicy nie musieli sie wstydzic w Anapie swojego ubioru Mustafa zalatwil dresy koszulki Brawo Mustafa !!!!
 Autor komentarza: lukasm
Data: 15-11-2013 16:04:39 
boks1974 jeżeli to prawda to żenada. Jeśli chodzi o młodych bokserów to rusza się powoli ale do przodu. Międzynarodowe starty tj jedyny sposób podniesienia poziomu. Wynik startu poniżej oczekiwań ale wierzę że będzie lepiej. Giermak najbliżej medalu ale z tego co kojarze to już któryś dobry start tego zawodnika szkoda że tak mało zabrakło.
 Autor komentarza: boks1974
Data: 15-11-2013 16:45:33 
nawet Kierownika nie wyslali do Anapy!! Stankiewicz sam musial wszystko zalatwiac nikomu z zarzadu niechcialo sie jechac.... Mustafa mial wazne sprawy rodzinne a reszta dzialaczy Sami wszyscy wiemy..... FIGURANcccIIIIII gdy by pozwolili tak jak chcial Mustafa to by sie przygotowali wczesnie co najmniej 2 tygodnie a wiecie ile trwal oboz w Szczecinie no no no Uwagaaa :--) 4 dni !! hahaha tyle dostal Stankiewicz czasu i co mogl zrobic.... NIc a mogli pozwoli na 2 tyg oboz w Szczecinie!! maja tu taj dobrych trenerow!! Stankiewicz Poznalski Król, przygotowali by zawodnikow naprawde dobrze!!!!Mustafa Wali w MUR Mur a raczej BETON...ciezko bedzie Mustafie... wytrwalosci i powodzenia Mustafa !!!!
 Autor komentarza: hawran
Data: 15-11-2013 20:24:22 
Panowie gdyby poziom sędziowania był inny i Giermak i Kozłowski przyjechali by z medalami . Przypomnę ze Kozłowski pokazał charakter i stoczył dobra walke z v-ce Mistrzem Swiata ,walka wygrana jednak oceniono ją inaczej ,podobnie co do Giermaka wygrał walke z Włochem a werdykt z dupy wzięty ..Do póki mistrzostwa będa odbywać sie na wschodzie kto komu łba nie urwie walki nie wygra
 Autor komentarza: hawran
Data: 15-11-2013 20:32:30 
Aż w ten Smoleński zamach zaczynam wierzyć po tych werdyktach ...krętactwo i oszustwo
 Autor komentarza: hawran
Data: 15-11-2013 20:41:09 
a jeśli chodzi o Mustafę to z tego co wiem to nie pierwszy wyjazd załatwił i nie tylko załatwił naszym zawodnikom ...Takich ludzi trzeba szanować
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 16-11-2013 01:13:35 
Pewno wkrótce wyrzucą Mustafę zatrudnią bialorusina i wszystko bedzie aie "krecić po mysli trenera tysiaclecia i jego przydupasa...No ale dlaczego środowisko bokserskie w Polsce wybralo takich ludzi a na dodatek liże im ...du.ę?a do IO w Rio de Janerio coraz BLIŻEJ.Pozostalo mieć nadzieje w to co robia Panowie Migaczew,Kolkowski i ich "Hussarow" .Swietną robote robia "mlode wilki" i ich pięściarki.Ale przeciez wizytówką boksu powinna byc silna męska reprezentacja zdobywajaca medale na ringach miedzynarodowych.No cóż...time flies forward...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.