OŁAWSKIE STARCIA: BURMISTRZ vs PROBOSZCZ

16 listopada w sobotę na Hali Sportowej w Oławie przy ulicy Sportowej 1, odbędzie się IX Oławski Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Bokserski. Z okazji 10-lecia klubu Boks Team Oława, w ringu staną młodzicy, kadeci, juniorzy i seniorzy. Świętować będą także zaproszeni goście - byli pięściarze, aczkolwiek nie uczynią tego w ringu, tylko dodadzą historycznego klimatu dawnej sekcji bokserskiej klubu Moto-Jelcz Oława. Zapraszamy więc kibiców na 12.30 do Oławskiej Hali, aby wypytać starszych zawodników, jak to z boksem w tamtych latach bywało.

Dodać jeszcze należy, że na uświetnienie 95 lecia odzyskania niepodległości oraz 90 lecia Polskiego Związku Bokserskiego w walce wieczoru rękawice skrzyżują: Burmistrz i Proboszcz. Wizyta na hali w Oławie to nie tylko starcie przeszłości z teraźniejszością, ale także starcie świeckiej reprezentacji w osobie Burmistrza Miasta Oława Franciszka Października z Proboszczem Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Oławie - Pawłem Cembrowiczem. Zapowiada się bardzo ciekawie, a i cel szczytny: zbieranie funduszy na odbudowę kościoła Św. Józefa, który spłonął w tym roku w Oławie.

Dodatkowo występy studia tańca: NEXT DANCE i GRUPY MSBHAVE.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Radas
Data: 07-11-2013 23:45:48 
W "The ring" pisali, że to eliminator do Najmana.
 Autor komentarza: Tarciu
Data: 08-11-2013 00:10:51 
No, nasz forumowy Ojciec obowiązkowo powinien się tam zjawić. Swoim trzeba kibicować!
 Autor komentarza: Walther
Data: 08-11-2013 00:19:42 
I po co komu taki freak show, ksiądz to zwykły bum z napompowanym rekordem, a burmistrz już dawno past prime... ;)

A tak serio - całe wydarzenie to świetna inicjatywa, sam chętnie zobaczyłbym walkę wieczoru, szczególnie że cel jest chwalebny :)
 Autor komentarza: wojadzer
Data: 08-11-2013 10:14:42 
Zenada
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.