ADAM KUSIOR DELEGATEM TECHNICZNYM NA IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W RIO

Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu Amatorskiego (AIBA) poinformowało, że wiceprezes PZB, członek Komitetu Wykonawczego AIBA, Adam Kusior, został wybrany jednym z trzech supervisorów (delegatów technicznych) na Igrzyska Olimpijskie, które w 2016 roku odbędą się w Rio de Janeiro.

Wraz z Adamem Kusiorem tę niezwykle odpowiedzialną funkcję powierzono Davidowi Francisowi z Walii i Yan Yue z Chin. Wspomniana decyzja prezydenta AIBA, dr Ching Kuo Wu, jest kolejnym dowodem na to, jak wielkim zaufaniem cieszy się w światowej centrali były prezes PZB.

Więcej przeczytasz na www.polskiboks.pl >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ekspert
Data: 07-11-2013 22:06:09 
Bravo! W czasach świetności polskiego boksu / np lata 60 te/bardzo wysokie stanowiska powojennej AIBA ( jej poprzedniczką była FIBA) sprawowali m.in. polscy sędziowie. Kusząc się o pewną analogię miło byłoby gdy za sukcesem p. Adama Kusiora poszły sukcesy naszych zawoników /płci męskiej w kat.elite/ z juniorami jeszcze to wygląda po japońsku "jakotako" - oczywiście nieco żartobliwie.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 10-11-2013 23:25:41 
Na tle b.slabego PZB Adam Kusior wyróznia sie zdecydowanie i moim zdaniem to wlasnie ON na dzisiaj powinien byc szefem zwiazku.Ale to co robi jest wysoko oceniane a szczegolnie dla mnie to fakt zdobycia przez naszych b.mlodych trenerow najwyzsze certyfikaty trenerskie AIBA.A teraz przy okazji kilka słów do eksperta:proszę sie zając sobą i swoim "podwórkiem" czyli jakościa sedziowania aby skończyly sie wreszcie krzywdzace werdykty i aby kultura osobista tych co chca nazywac sie sedziami uległa zdecydowanej poprawie,aby sędziowie wchodzacy do ringu wyrózniali sie sprawnością fizyczną i umyslową a nie wielkością brzucha...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.