DONAIRE ZAINTERESOWANY WALKĄ Z SALIDO

Jedną z najciekawszych walk zbliżającego się weekendu będzie spotkanie Nonito Donaire (31-2, 20 KO) z Vic'em Darchinyanem (39-5-1, 28 KO). Starcie to będzie rewanżem za walkę z 2007 roku, kiedy to "Filipiński Błysk" skosił rywala w piątej rundzie.

Filipińczyk, który w kwietniu stracił mistrzowskie pasy WBO, już planuje kolejną mistrzowską walkę. Jego celem jest niezwykle efektowny posiadacz pasa WBO wagi piórkowej - Orlando Salido (40-12-2, 28 KO).

- Salido jest niesamowitym wojownikiem, mam wiele szacunku do niego. On jest posiadaczem pasa i chciałbym spróbować go odebrać, jednak najpierw muszę uporać się z Darchinyanem  - powiedział Donaire.

Filipińczyk zapewnia kibiców o wspaniałej formie, która ponownie da mu zwycięstwo nad "Wściekłym Bykiem".

- Zobaczycie coś nowego. W ringu będę szybki i silny. Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się sobotnia walka - dodał pięściarz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tokio
Data: 06-11-2013 20:20:13 
Nanito uwielbiam Cię, ale żaden Solido, tylko Rigon powinien Cię interesować, masz okazję udowodnić to co mówiłeś po walce
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-11-2013 20:45:35 
Gwoli ścisłości..
Doner nie stracił pasów WBO i WBA super, tylko przegrał unifikację tracąc swój tytuł WBO. WBA super posiadał Rigo..

Salido choć jest twardy, jest o klasę gorszy od filipińczyka, ale nie wiem czy się w to wszystko nie wmiesza Łomaczenko.
Na pewno walkę Donaire - Salido chętnie bym zobaczył
 Autor komentarza: rakowski
Data: 06-11-2013 22:51:13 
Zobaczymy jak będzie wyglądał Nonito po operacji,po przegranej z Rigo.
Ciekawe co pokaże Darchinyan,musi się wnieść na wyżyny swoich możliwości,bo nie walczy z dobrym ani bardzo dobrym pięściarzem,tylko z kimś wyjątkowym.Rzucanie mięsem Vica jest żałosne,on tylko w ten sposób może dorównać lub przerosnąć Filipińczyka.
Cała gala zapowiada się niesamowicie,zapraszać nikogo nie trzeba.Takie nazwiska jak Donaire,Garcia czy Andrade muszą przyciągać.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 06-11-2013 22:57:51 
Coś mi się wydaje że z rewanżu nici, drgi Donaire i Rigndeaouxa rzejdą się pewnie przez wagę, zresztą Nonito pewnie ma świadomość że Kubańczyka nie ogra. Może później Donaire Garcia?.
Salido to zawsze świetny przeciwnik!
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-11-2013 23:02:25 
Z Łomaczenką wolałbym go zobaczyć kiedyś. A potem zwycięzcę z Rigo.. marzenie.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 06-11-2013 23:16:35 
Z Garcią Donaire się nie zmierzy,bo mają tego samego trenera.To na 100% odpada i sami zainteresowani o tym mówili.Poczekajmy do niedzieli.Rigo to świetny zawodnik,ale ten jego zachowawczy boks,minimalizm bokserski.Szkoda,bo jeśli chcesz być zapamiętany na lata,to po wielkich walkach.Rigo do tej pory nie stoczył jej z nikim.Gdyby nie Donaire,który prowokował do ataków to ta walka mogłaby być na poziomie Vladek vs Povetkin,ale był szach i momentami spięcia niesamowite.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 07-11-2013 01:11:32 
salido bylby wypatrzonym rywalem dla donaire - wiadomo

ale wlasnie co z lomaczenko? jest plan walki z salido w grudniu(??)
 Autor komentarza: KakenxD
Data: 07-11-2013 02:27:44 
lomaczenko mial walczyc z salido 25 stycznia ale cos ucichlo na ten temat. chyba lepsza opcja dla Vasyla bylaby walka o ibf z gradovichem. Chris John tez do pokonania ale nie chce sie wierzyc ze bedzie mial duza walke poza indonezja
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.