FINAŁ II MMP 2013 KARCZEW

Na zakończenie młodzieżowych mistrzostw mamy zapis całego finału i dla kibiców którzy nie dotrzeć w samo południe w środku tygodnia na Halę MOSiR w Karczewie i dla zawodniczek oraz trenerów jako materiał poglądowy.

Imprezę trzeba zaliczyć do udanych, aczkolwiek trener koordynator Paweł Pasiak nie ukrywał, że wyciągnie naukę z tej lekcji jaką otrzymał. Baczne oko selekcjonera naszej kadry, wychwyciło wiele błędów wśród trenerów i zawodniczek od których spodziewał zdecydowanie lepszej postawy. Dlatego już teraz trwają prace, aby nie dopuścić do takiej sytuacji. W planach jest odpowiednio ułożony kalendarz na przyszły rok i rozpisanie zadań wobec wybijających się i utalentowanych zawodniczek. Nic tylko gratulować postawy- jeśli tylko zostaną poczynione kroki zmierzające do korekty systemu szkoleniowego. Wspomniany wcześniej kalendarz też nie był na rękę trenerowi Pasiakowi ponieważ musiał rezygnować z turniejów zagranicznych, w tym czasie trwało zgrupowanie w COS w Cetniewie oraz właśnie mistrzostwa Polski, dlatego chce z tej sytuacji wyciągnąć wnioski nie tylko dla siebie, ale tak jak powiedział dla trenerów i oczywiście samych zawodniczek- bo co zaprezentowały w ograniczonym składzie delikatnie mówiąc nie zachwyciło młodego selekcjonera, więc należy się spodziewać ostrych cięć w kadrze jak dziewczyny nie wezmą się do pracy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: meahh
Data: 02-11-2013 16:03:19 
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek. Co do zawodów mogliśmy być nie tylko świadkami sportowych zmagań zawodniczek z całej Polski ale również SZCZYTOWEGO PRZYKŁADU PATOLOGII ZACHOWANIA sędziny nie będę operować nazwiskiem
JAK MA dziać się dobrze w Naszym POLSKIM ZWIĄZKU BOKSERSKIM oraz W SYTUACJI POLSKIEGO boksu jak dzieją się TAKIE SKANDALE na ogólnopolskiej imprezie jaka są :Młodzieżowe mistrzostwa Polski w boksie ?Zachowanie niektórych sędziów porównywalne jest do zera ,a to -co swoim zachowaniem oraz postawą zaprezentowała Pani – pełniąca funkcję DELEGATA NA TYCH ZAWODACH może być określone Mianem: „SKANDALU”.
A mianowicie Pani … pełniąca funkcje DELEGATA na zawodach określeniem „SPIERDALAJ” podziękowała za WALKE zawodniczce i trenerom !!… Nadmieniam, że podobna sytuacja a mianowicie publiczne okazywanie sympatii innym sędziom, którzy sędziowali walke dla zawodników z jej okregu- OLIMPIADA MLODZIEZY W LODZI gdzie werdykt walki był 4:1
podobne zachowania miały miejsce RÓWNIEŻ NA ZAWODACH W LUBLINIE mistrzostwa Pl seniorek 2013gdzie w/w osoba była sprawca największego skandalu w werdykcie
Myślę że Prezesi oraz działacze Polskiego związku wyciągną wnioski z takiego postępowania i przy okazji rozmyślając nad zmianami i modernizacją kadry wezmą TEŻ POD UWAGE WYSZKOLENIE I NAUCZENIE PODSTAWOWYCH ZASAD Savoir-vivre’u niektórych SĘDZIÓW I potencjalnych osób KTÓRE BĘDĄ PEŁNIĆ TAKIE FUKCJE ??
Czy delegat i jednocześnie sędzia powinien się w taki ordynarny sposób odzywać do drugiego człowieka? Mało tego, W OBECNOŚCI ZAWODNICZKI I INNYCH TRENERÓW!!!!
CZY KTOKOLWIEK ODZYWA SIĘ TAK DO SWOICH ZAWODNIKÓW?
czy DELEGAT nie powinien być wzorem i przykładem jak powinno się SĘDZIOWAĆ ORAZ ZACHOWYWAC?
jak widzimy niekoniecznie, szkoda tylko że działanie takich osób i odbija się na ZAWODNIKACH, ich karierze.
Osoby takie swoimi działaniami podważają autorytet i szacunek dla wielu ludzi którzy pracuja dla DOBRA polskiego boksu.
Co wy na to ??
 Autor komentarza: Andriey
Data: 02-11-2013 17:20:14 
Nazwicho?
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 03-11-2013 00:56:07 
Mafia sędziowska ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.