RING TELEGRAM: 29 PAŹDZIERNIKA 2013

Francisco “The Wizard” Palacios (21-2, 13 KO), który dwukrotnie rywalizował z naszym "Diablo" o pas organizacji WBC kategorii cruiser, w końcu rozstał się ze swoim dotychczasowym promotorem - Donem Kingiem.

Rusłan Prowodnikow (23-2, 16 KO) dziesięć dni temu zdobył pas federacji WBO dywizji junior półśredniej stopując Mike'a Alvarado, a już otrzymuje ciekawe oferty. Swoją kandydaturę zgłosił sam Chabib Allachwerdijew (19-0, 9 KO), posiadacz pasa WBA Regular w tym samym limicie.

Jeden z ciekawszych zawodników wagi super średniej - Maksim Własow (26-1, 12 KO), już w najbliższy poniedziałek podczas gali Maskajew-Williams w Krasnodarze skrzyżuje rękawice z Artem Redko (20-2-3, 11 KO). Co ciekawe obaj panowie jeszcze jako niepokonani spotkali się siedem lat temu. Jednogłośną decyzją zwyciężył Własow, lecz jeden i drugi w ostatniej rundzie byli liczeni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jabba
Data: 29-10-2013 13:04:30 
Prowodnikow-Allachwerdijew byłoby naprawdę niezłe. Mam nadzieję, że Danny Garcia zostanie jeszcze w junior półśredniej i zawalczy z Prowodnikowem lub da rewanż Matthysse.
 Autor komentarza: Corduroy
Data: 29-10-2013 15:38:10 
Walka dwóch Rosjan bardzo ciekawie by sie zapowiadala z punktu sportowego ale z punktu marketingowego to w stanach sie nie sprzeda . Jedyna szansa na taka walke to Rosja i jakis oligarcha wykladający kase :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.