PACQUIAO vs RIOS: DWIE NOWE WALKI W PROGRAMIE GALI W MAKAU

Do programu gali Pacquiao vs Rios, do jakiej dojdzie 23 listopada w Makau, dodano dwie ciekawe walki, o czym poinformował wiceprezydent grupy Top Rank, Carl Moretti.

W Chinach wystąpi ciekawy prospekt kategorii junior lekkiej - Felix Verdejo (8-0, 6 KO).

- Nie mam żadnych wątpliwości, że Felix jest największą gwiazdą portorykańskiego boksu od czasu przejścia na zawodowstwo Miguela Cotto. Kiedy powiedziałem mu o możliwości występu podczas gali w Makau był bardzo podekscytowany - powiedział Moretti. Ale jeszcze ciekawiej będzie w wadze ciężkiej. Robiący coraz większą furorę wśród fanów boksu Andy Ruiz Jr (20-0, 14 KO) skrzyżuje rękawice ze zwycięzcą międzynarodowego turnieju Prizefighter - Torem Hamerem (21-2, 14 KO).

- Ludziom otworzyły się na niego oczy kiedy pokonał Joe Hanksa. Wtedy zdali sobie sprawę, że on naprawdę może być poważnym kandydatem na mistrza w 2014 roku. Andy ma najszybsze ręce od czasów Mike'a Tysona i Michaela Dokesa. Patrząc na niego dochodzi się do mylnych wniosków, jednak jego siła idzie z mocnych nóg oraz tej szybkości. Do tego poza nokautowaniem Andy potrafi również dobrze boksować. Na pewno nie zostanie tryumfatorem konkursu "Mr. Universe", ale za to pewnego dnia sięgnie po mistrzostwo świata - dodał Moretti.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 25-10-2013 11:51:22 
jak pokona Hamera to bedzie wysoko w rankingu i rozbudzi wielkie nadzieje. Jak wygra Hamer, to raczej jego mozliwosci sa juz wyznaczone od gory.
 Autor komentarza: gluton
Data: 25-10-2013 11:54:58 
Zobaczyłbym chętnie Wilder- Andy Ruiz .Problem w tym że chyba Wilderek unika takich co potrafią boksować na wysokim poziomie.Ale myślę ze sie kiedyś spotkają....
 Autor komentarza: Koko
Data: 25-10-2013 13:02:28 
Od kilku walk Andy dostaje coraz solidniejszych przeciwników i na chwile obecna ten piesciarz, ze tak o ujmę 'grzeje' mnie bardziej od Wildera. Pomimo tragicznego wyglądu, bardzo szybkie ręce i solidne wyszkolenie techniczne. Cos podobnego do Cristobala, ale wydaje mi sie ze młody Ruiz ma większy potencjał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.