ARTUR SZPILKA: ZIMNOCH DZIAŁA NA MNIE JAK PŁACHTA NA BYKA

W rozmowie z Karoliną Owczarz z Polsatsport.pl kontrowersyjny polski "ciężki" Artur Szpilka (16-0, 12 KO) odniósł się do skandalu, który miał miejsce na gali w Wieliczce, gdzie znów doszło do spięć na linii "Szpilka" - Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO).

O pochodzącym z Wieliczki zawodniku grupy Urlich KnockOut Promotions znów jest głośno. Jednak niestety kolejny raz nie po dobrej walce, tylko po obscenicznym geście, jaki pokazał w kierunku Zimnocha, który chwilę wcześniej pokonał Artura Binkowskiego. Wcześniej część publiczności obrażała zawodnika z Białegostoku.

Konflikt między Szpilką a Zimnochem to żadna nowość. Od dłuższego czasu obaj pięściarze nie szczędzą sobie obelg. Obrażają się głównie w Internecie. Doszło między nimi nawet do bójki podczas konferencji prasowej przed walką Saleta – Gołota. Jednak  środowisku pięściarski  dominuje opinia, że w Wieliczce, granica została już zdecydowanie przekroczona.
 
Karolina Owczarz: Miałeś skończyć z wizerunkiem złego chłopca, a Wieliczce dałeś kolejny popis…
Artur Szpilka:
Przecież nic się tam złego nie działo. Przez całą galę zachowywałem się kulturalnie. A to, co zrobiłem po walce Zimnocha oczywiście było nie na miejscu, ale czasami emocje biorą górę i dzieją się takie rzeczy.

On tylko pokazał na Ciebie palcem.
On tylko jest taki kozak w ringu. Jest przecież możliwości rozwiązania tego konfliktu, jednak on chyba nie chce jej wykorzystać. Wygaduje głupoty, że ja się go boję, a prawda jest przecież taka, że w ringu zrównałbym go z ziemią.

Zimnoch twierdzi, że jednym z czynników, który wpłynął na jego słabą dyspozycję w sobotę była nieprzespana noc. Mówi, że stało się to przez Twoich kolegów, którzy całą noc do niego wydzwaniali i obrzucali wyzwiskami oraz, że te same osoby strzelały petardami pod hotelem. Coś Ci o tym wiadomo?
To są same kłamstwa. Zimnoch stoczył złą walkę i szuka winnych. Nawet nie mam jego numeru telefonu i podejrzewam, że bym go od nikogo nie dostał. Poza tym takie głupoty by mi nawet do głowy nie przyszły. Jest beznadziejnym pięściarzem i po prostu szuka na siłę promocji. Jak ja usłyszałem całą tę historię to tylko się roześmiałem, w sumie to do tej pory się śmieje.

Kiedy on był gościem na Twojej walce, to siedział spokojnie na trybunach.
Jak by było inaczej, to bym po prostu zszedł z ringu i dał mu w zęby. Ja też go nie obrażałem, po prostu dopingowałem w tej walce Binkowskiego. Poza tym jak ja zrobię coś kontrowersyjnego, to później długo się to na mnie odbija, a kiedy on wygaduje głupoty w wywiadach, to uchodzi mu to na sucho.

Gdyby Zimnoch walczył z Binkowskim raz jeszcze, to zachowałbyś się po walce tak samo?
Pewnie nie, ale nie mógłbym tego obiecać. On po prostu działa na mnie jak płachta na byka.

Kibice w końcu doczekają się Waszej walki?
Jeżeli w lutym nie dojdzie do tej walki, to nie. On w między czasie trafi na jakiegoś średniaka, przegra, a ja już później na pewno nie będę z nim boksował.

A coś więcej o Twoich planach?
Ma nadzieję, że w końcu dogadamy się na walkę z Zimnochem na luty, później na pewno będę walczył w Krakowie. Może z Mariuszem Wachem? Ta walka na pewno dobrze by się sprzedała i podobała kibicom. Chcę walczyć z coraz lepszymi zawodnikami i udowadniać Polakom, że naprawdę potrafię boksować. Może czasami emocje mnie ponoszą, ale pięściarzem z dnia na dzień jestem coraz lepszym.

Polsatsport.pl >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Frog
Data: 21-10-2013 19:01:57 
Biedna niewinna Szpilka :(
On tylko grzecznie dopingował Binkowskiego, a Zimnoch go zaatakował i chciał mu ręką zrobić dziecko...
 Autor komentarza: oldschool
Data: 21-10-2013 19:03:58 
Byłoby dobrze gdyby do walki z Zimnochem jednak doszło.

Później walka z Wachem też byłaby super ale hmmm moment

...


tak...

w lutym pewnie ktoś pokroju ala vinny madalone a w Krakowie może Grant, może Holyfield - w każdym razie ktoś koło 40 pewnie.

Wiadomo, że to nie z winny Szpilki tak się potoczy tylko z winy promotorów ale takie niestety są realia

pozdrawiam
 Autor komentarza: milan1899
Data: 21-10-2013 19:05:32 
trudno o lepszy momet na taka walke , duzo barzdiej atmosfery podgrzac sie juz nie da a jak za dluga ta szopke pociagna to moga pzredobrzyc

poza ringiem postawa zimnocha jest mi blizsza ale w ringu spotka sie z brutalna rzeczywistoscia ktora uswiadomi mu ze bokserem jest slabszym
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 21-10-2013 19:06:07 
W związku z oskarżeniami i wyzwaniem Zimnicha od konfidenta, chciałbym aby rownież wyjaśniono sprawę dotycząca Szpilki. Wiec pytanie do Artura S. Dlaczego onanizowal pan kolegę na zgrupowaniu?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 21-10-2013 19:07:50 
mradam
brawo za wpis , brakuje mi tylko dodania ze szpilka to burak i nawolania do kulturalnych wypowiedzi eh
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 21-10-2013 19:12:17 
Milan1899
Myślisz ze nie zrozumie słowa na "o" ? Tego człowieka nie mozna brać na poważnie, ani respektować, wiec napisałem to co napisałem. Ale w sumie racja, nie będę o nim dyskutował, bo niepotrzebnie robię mu rozgłos.
 Autor komentarza: awel
Data: 21-10-2013 19:13:05 
ale mradam powiedzial to o czym wiele osob wie a najlepiej wie to szpilka tylko on tematu nie podjal bo to by go zatopilo, zimnoch natomiast niepotrzebnie sie wybiela tlumaczy i powoduje ze to sie dalej nakreca
 Autor komentarza: derfelcadarn
Data: 21-10-2013 19:13:32 
szpilka to jest burak
 Autor komentarza: Matys90
Data: 21-10-2013 19:14:02 
"On tylko jest taki kozak w ringu."

Jaka wrzuta :D
 Autor komentarza: milek762
Data: 21-10-2013 19:14:13 
Szpilki nie da się zresocjalizować zmienić żadne Psycholog mu nie pomoże.
on Psychike bandziora i chama.

Zobaczymy jak zareaguję przy po pierwszej porażce
czy siądze mu psychika bo jest bardzo prawdopodobne.

druga sprawa Po co Wachowi walka z przeciętnym Szpilką
Wach by dał surową lekcje Szpilce i z pewnością by znokałtował cwaniaka
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 21-10-2013 19:15:18 
Ta historia z onanizowaniem , to chodzi na zgrupowaniach od lat 70 , tylko osoby się zmieniają :D

Moim zdaniem , do tej walki albo nigdy nie dojdzie , albo dojdzie , jak Zimny będzie miał lat 40 a Szpila 34.
A wtedy to będzie dopiero krzykando , jaki to Artur wspaniały, bo pobił Zimnego , a ten na pewno przed nim uciekał itp itd
 Autor komentarza: arpxp
Data: 21-10-2013 19:19:37 
"Matys90 Data: 21-10-2013 19:14:02
On tylko jest taki kozak w ringu.

Jaka wrzuta :D"


Zimnoch tylko kozaczy w ringu, a nie na osiedlu do łebków lub w grupie do studentów. Wariat z niego taki.
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 21-10-2013 19:21:28 
Polsat powinien przycisnąć i niech zorganizują tą walkę bo ta szopka trwa już za długo...
 Autor komentarza: nik
Data: 21-10-2013 19:21:51 
Znow ten jajoglowy
 Autor komentarza: Pismen
Data: 21-10-2013 19:21:55 
Co to za gadanie, że się Zimnoch niepotrzebnie tłumaczy, zachował się chłopak jak należało a nawet więcej a takie dno jak Szpilka sobie wyciera nim mordę i wyzywa od konfidentów. Ma jak najbardziej prawo bronić swojego dobrego imienia i bardzo dobrze że to robi, bo Arturek nabrał wody w usta i już nikt chyba nie ma wątpliwości, że Zimnoch mówił prawdę o jego wyczynach na zgrupowaniu, hehehe.
Krzysiek dobrze powiedział, to jest bydle a bydło trzyma się w ciemnym chlewie, hehehe lałem z tego.
Co do ich konfrontacji, to nie zapominajcie, że Arturek to też jest średniak, do tego słabszy fizycznie i z jeszcze słabszą obroną, troche badziej mobilny i dynamiczny ale to nie jest żadna różnica klas, moim zdaniem w dalszym ciągu ta walka jest 50/50 i kiepski występ Zimnocha nic tu nie zmienia
 Autor komentarza: Michalek
Data: 21-10-2013 19:24:20 
Artur, albo raczej szparka, tfu szpilka, posłuchaj mnie. Na Wacha to się nie rzucaj, bo z Wachem to byś nawet 8 rund nie wytrzymał. Ty się nazywasz samiec alfa ? Co z Ciebie za facet, skoro nie potrafisz bez pomocy psychologa zachowywać się jak na faceta przystało? Przerwa w leczeniu i co ? Opiernicz od szefa i kac moralny na drugi dzień. Sam sie tłumaczysz po każdej walce, że zmęczony, że rywal za gruby, że zapomniałem się... Jedyne co Ci pomorze, i piszę to bólem gdyż kibicowałem Ci, to utrata 0 w rekordzie, co pewnie niedługo się stanie.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-10-2013 19:26:19 
https://www.facebook.com/pages/Ajtuj-Szminka/1379468335611283

anty fan page Szpili dobra beka polecam!
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 21-10-2013 19:27:39 
Karolina Owczarz: On tylko pokazał na Ciebie palcem.
Artur Szpilka: On tylko jest taki kozak w ringu...O losie a gdzie ma być kozak poza ringiem???...Szpilka naprawdę jest kretynem z poziomem IQ nie zbyt wygórowanym....Zionie nienawiścią na kilometr i moim zdaniem ma bardzo duży problem ze sobą...
 Autor komentarza: roycer
Data: 21-10-2013 19:29:29 
Szpilka kim Ty k...a jesteś? Jesteś zwykłym pajacem, jestem z Wrocka i zawsze patrzyłem na Twój talent, a mniej na Twoje wypowiedzi. Teraz przegiąłeś, jesteś świadomy? Mam nadzieję że nie.
Bo Ty głupi po prostu jesteś. Ogarnij się chłopie i zacznij się zachowywać, tylko to Ci pomoże. Zimnoch może i gorszy , a może i lepszy nie mnie to oceniać, lecz potrafi się zachować mimo że nie przepoadacie ze sobą. Świnią się nie zasłaniaj!
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 21-10-2013 19:31:57 
biedny Szpilka jak zwykle wszystko na niego
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 21-10-2013 19:33:38 
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-10-2013 19:26:19
https://www.facebook.com/pages/Ajtuj-Szminka/1379468335611283

anty fan page Szpili dobra beka polecam!ty się akurat nie udzielaj bo to dokładnie wypisz wymaluj twój poziom.....Jeszcze ta wasza ignorancja i nieumiejętność oceniania własnego prymitywnego zachowania...jest rozbrajająca....
Męczą mnie wpisy takich gnomów jak twoje..bo ty m.in. tacy miszcze intelektu jak ty już kilkanascie miesiecy temu zaczeły psuć to forum i sprawiły ze niby merytorycznymi tuzami sa tu uważani tacy jak ty czy atmel czy blackdog...czyli goście którzy podejrzewam nie zaliczyli zadnej imprezy bokserskiej i to razem wzięci....
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 21-10-2013 19:36:07 
No nie wiem czy Zimnoch nie jest Kozak , przyjechał dokładnie na teren przeciwnika , nie do Krakowa tylko właśnie do Wieliczki , ciecie darli twarz , ale i tak zrobił swoje .

Ciekawe jakby Szpila wytrzymał w Białymstoku , zresztą sam powiedział , że jeśli Zimnny by robił takie okrzyki , to by do niego zszedł z ringu.
Więc chyba mamy odpowiedź jaki to Szpila kozak
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 21-10-2013 19:38:49 
Fakt, że nie potrafi zachować zimnej krwi zgubi go w ringu z zimnochem. Będzie chciał mu łeb urwać, nadzieje się na kontrę, a potem będzie błagał o rewanż. Na miejscu zimnocha nie dałbym mu rewanżu.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 21-10-2013 19:41:08 
Szpilka będzie hodowany pod kloszem i jakimś cudem wyjdzie do Kliczki lub innego gladiatora dostaną razem z wasylem jakies 600-700 k euro i tyle bedzie w temacie Szpilki.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-10-2013 19:44:07 
PolakMaly3
argumenty niczym cop ale czego można się spodziewać od marnej podróbki.takich trolli jak ty za mojej kadencji od 5 lat było wielu każdy prędzej czy późnej jak black doq,black cop itd znikli.ciebie taki sam los czeka dlatego opina takiego czegoś jak interesuje mnie jak zeszłoroczny śnieg....skup się na boksie prowokatorze bo jak cie widzę raz w miesiącu to po to tylko zjawiasz się by hejtować.Dzięki mnie moim apelom Redakcja i inni userzy zaczęli zwalczać trolli i ty wkrótce będziesz kolejny jak będziesz nadal tylko marnie prowokował próbując się dowartościować w internecie.bez odbioru malutki
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-10-2013 19:46:46 
szansepromotions
zobaczysz i będziesz zdziwiony jak zostanie przyjęty Szpila w Krakowie na gali w Czyżynach.Mówiąc delikatnie jest po akcik z wisłą traktowany jak zdrajca.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 21-10-2013 19:47:04 
iwoiwo
Masz rację ale ostatnia walka pokazała że i Zimnocha można wyprowadzić z równowagi.
 Autor komentarza: kraszuuu
Data: 21-10-2013 19:52:51 
Szpilka w sobotę stracił resztki kibiców. Tego zawodnika nie da się lubić. Mam wrażenie, że usiłuje się kreować na bestię pokroju Mike Tysona, przed którą to wszyscy w koło trzęsą portkami. Artur rzeczywiście jest niebezpieczny, ale tylko i wyłącznie na płaszczyźnie pozasportowej. To nieobliczalny bandyta, który toczy pianę na każdy najmniejszy, nieprzychylny mu gest. Z racji tego jego miejsce jest w więzieniu. Uważam, że jest zagrożeniem dla społeczeństwa. Chwała redakcji bokser.org, że zdobyła się na obiektywną, odważną ocenę tego co się stało w sobotę. Zachowanie Artura trzeba piętnować. Jako pięściarz jeszcze kompletnie nic nie osiągnął. Jego gigantyczne braki obnażył wypalony, spuchnięty po drugiej rundzie Mike Mollo. Wach dla Szpilki? Adamek? Nie da boże Kliczko? Bądźmy poważni. Pierwszy kończy taką potencjalną walkę przez K.O w późniejszych rundach, Adamek ogrywa młodziaka do zera, a Kliczko potężną bombą z prawej sadza Szpilę na wózku inwalidzkim.

Artur ma jakiś tam talent. Jest szybki jak na wagę ciężką. Może się rozwijać. Mentalność mistrza i świadome podejście do profesjonalnego sportu są mu na tą chwilę zupełnie obce i obawiam się, że on tego nigdy nie zmieni. Niech buja nadal w obłokach i myśli, że wszystkich z łatwością "rozpierdoli". Życie, a przede wszystkim ring wszystko i tak zweryfikuje. Wydaje mi się, że całkiem szybko. Artur przegra z pierwszym poukładanym pięściarzem, który dysponuje przyzwoitą kondycją. W potencjalnej walce Szpilka - Zimnoch obstawiałbym 55%/45% na korzyść kobola. Krzysztof jednak ma duże szanse na zwycięstwo i dla mnie nie byłaby to absolutnie żadna sensacja.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 21-10-2013 19:54:40 
Szkoda , że nie pojechał jednak na te sparingi do Kliczki ( o ile to prawda ) , od razu by zauważył , co to jest mistrzowski poziom
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 21-10-2013 19:56:00 
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-10-2013 19:44:07
PolakMaly3
argumenty niczym cop ale czego można się spodziewać od marnej podróbki.takich trolli jak ty za mojej kadencji od 5 lat było wielu każdy prędzej czy późnej jak black doq,black cop itd znikli.ciebie taki sam los czeka dlatego opina takiego czegoś jak interesuje mnie jak zeszłoroczny śnieg....skup się na boksie prowokatorze bo jak cie widzę raz w miesiącu to po to tylko zjawiasz się by hejtować.Dzięki mnie moim apelom Redakcja i inni userzy zaczęli zwalczać trolli i ty wkrótce będziesz kolejny jak będziesz nadal tylko marnie prowokował próbując się dowartościować w internecie.bez odbioru malutki
Nie jestem prowokatorem to forum czytam bardzo długo..dłużej niz wiekszość...z Was...ze o boksie rzadko piszę..no cóż a z kim mam pisać skoro takie tuzy i demony intelektu jak wy sprawiliście..ze ludzie z polskiej sceny boksu z ogromną wiedzą merytoryczną i nie tylko przestały sie tu udzielać....Za to dziękuje...i na boga zmień płytę bo monotematyczny jesteś... do tego wyszło, ze parówa jakich malo nawet tutaj(sam potępiasz konfidentów...a sam z płaczem do redakcji mejle piszesz....o losie).
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 21-10-2013 20:03:47 
Fakt, że nie potrafi zachować zimnej krwi zgubi go w ringu z zimnochem. Będzie chciał mu łeb urwać, nadzieje się na kontrę, a potem będzie błagał o rewanż. Na miejscu zimnocha nie dałbym mu rewanżu.
 Autor komentarza: lukaszbiszczu
Data: 21-10-2013 20:06:44 
lepiej niech Szpilka powie kto na niego tak nie dziala:P niech sie zacznie zachowywac jak trzeba a nie cyrki pokazuje.
 Autor komentarza: Szymonides22222
Data: 21-10-2013 20:09:08 
Przeciez Szpilka to umysłowy mutagen Mutacja na zaawansowanym poziomie wystarczy spojzec na jego niekrztałtna czaszke typowy tłuk niestety ale w boksie inteligencja jest bardzo wazna Zimnoch spokojnie pokona Szpilke bo trudno bymc od Szpilki głupszym uniego mutacja spowodowała jajogłowie a co zatym idzie te jajo ma miekka skorupe i łatwo sie przewraca szczeze watpie ze dojdze do tej walki menadzerowie bede bali sie wypuscic mutanta na Zimnocha przed obawa porazki ,,, takze oni bede chciali na mutancie zarobic chyba ze polsat przycisnie i nakaze przeprowadzenie walki bo Mutant psuje im gale
 Autor komentarza: maniekz
Data: 21-10-2013 20:16:26 
@WARIATKRK ten fanpage to mistrzostwo świata jest! :)

dawno się tak nie uśmiałem... haha

Po tym wywiadzie mamy jasne potwierdzenie na to że Szpulka jest Natalią Siwiec polskiego boksu.

To taki upośledzony byczek, co robi dużo muuu i obiecuje że będzie dawał mleko...

Mam nadzieje że Zimnoch zakończy epizod, tego idioty w polskim boksie, bo mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak takie zachowanie szkodzi tej dyscyplinie.

Janusze już wyłapali o co chodzi w temacie i nawet cenzura na RP i kanale YT przestaje być skuteczna.


Bardzo mnie dziwi że Polsat przymyka oko na to całe badziewie, bo za promocje takiego chłamu powinni być ukarani przez "krrit".
 Autor komentarza: DanseMacabre
Data: 21-10-2013 20:20:06 
Ajtuj daj spokój jesteś kjuchy fizycznie i nawet taki cjuser jak Minto przepychał cie w zwajciu.Jesteś tjoche za slaby na mistrza nawet na obecny kjyzys w kategoji ciezkiej.Zejdź do junioj ciezkiej tam masz szanse by byc dominatojem...
 Autor komentarza: 666
Data: 21-10-2013 20:22:13 
Nie kibicuję Adamkowi, Szpilce, ekhm o tym gościu nie rozmawiamy Wawrzykowi i Proksie.

Kibicuję Włodarczykowi, Wachowi, Masternakowi. O reszcie nie mam zdania.
 Autor komentarza: Lukasz1991
Data: 21-10-2013 20:23:48 
"On w między czasie trafi na jakiegoś średniaka, przegra"

Zabawne ze dokładnie taki sam los czeka szpilkę przy pierwszym solidniejszym rywalu :)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 21-10-2013 20:25:53 
Maile Już poszły do polsatu.
Wielu żąda ukarania Artura Szpilki i pana Wasilewskiego.
Naprawde w wieliczce było gorzej niż bydło.

Zgadzam się w 100%
Autor komentarza: kraszuuu
Data: 21-10-2013 19:52:51
Szpilka w sobotę stracił resztki kibiców. Tego zawodnika nie da się lubić. Mam wrażenie, że usiłuje się kreować na bestię pokroju Mike Tysona, przed którą to wszyscy w koło trzęsą portkami. Artur rzeczywiście jest niebezpieczny, ale tylko i wyłącznie na płaszczyźnie pozasportowej. To nieobliczalny bandyta, który toczy pianę na każdy najmniejszy, nieprzychylny mu gest. Z racji tego jego miejsce jest w więzieniu. Uważam, że jest zagrożeniem dla społeczeństwa. Chwała redakcji bokser.org, że zdobyła się na obiektywną, odważną ocenę tego co się stało w sobotę. Zachowanie Artura trzeba piętnować. Jako pięściarz jeszcze kompletnie nic nie osiągnął. Jego gigantyczne braki obnażył wypalony, spuchnięty po drugiej rundzie Mike Mollo. Wach dla Szpilki? Adamek? Nie da boże Kliczko? Bądźmy poważni. Pierwszy kończy taką potencjalną walkę przez K.O w późniejszych rundach, Adamek ogrywa młodziaka do zera, a Kliczko potężną bombą z prawej sadza Szpilę na wózku inwalidzkim.

Artur ma jakiś tam talent. Jest szybki jak na wagę ciężką. Może się rozwijać. Mentalność mistrza i świadome podejście do profesjonalnego sportu są mu na tą chwilę zupełnie obce i obawiam się, że on tego nigdy nie zmieni. Niech buja nadal w obłokach i myśli, że wszystkich z łatwością "rozpierdoli". Życie, a przede wszystkim ring wszystko i tak zweryfikuje. Wydaje mi się, że całkiem szybko. Artur przegra z pierwszym poukładanym pięściarzem, który dysponuje przyzwoitą kondycją. W potencjalnej walce Szpilka - Zimnoch obstawiałbym 55%/45% na korzyść kobola. Krzysztof jednak ma duże szanse na zwycięstwo i dla mnie nie byłaby to absolutnie żadna sensacja.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 21-10-2013 20:25:59 
Jak Szpilka zmienil ton wypowiedzi,na bardziej wywazony-to zle,bo udaje
Jak teraz ponownie zachowal sie chamsko-to tez zle

Prawda jest taka,ze Artur cokolwiek nie zrobi to dla wielu ludzi pozostanie drechem i prostakiem
Zimnoch zas a'la konfidentem

Sobotniego zamieszania mogloby nie byc,gdyby nie slynny juz wywiad Furmana o biciu konia dla kolegi.
Widac ze komus bardzo zalezy na podsycaniu konfliktu,bo ma w tym prywatny interes,rewanz i zemste


Ja nie jestem zwolennikiem walki obu panow
Wprawdzie kibicuje Szpilce w jego karierze,ale pomijajac kwestie kto zaczol,kto bardziej przesadzil itd.to uwazam ze Zimnoch i Szpilka nie zasluguja zeby za wyrownywanie swoich prywatnych porachunkow ktos im placil
Jezeli obaj mieliby honor i jaja,to umowili by sie na walke w jakiejs sali,bez kamer i widzow,moze jedynie z ringowym walka do momentu ktory nie dostanie KO.Tak to widze
 Autor komentarza: wojt986
Data: 21-10-2013 20:28:41 
Ciężko mi pisać o Arturze jako człowieku bo wszystko zostało powiedziane Artur sam o sobie wydaje świadectwo Atmosfera wokół niego będzie taka jaka generuje największe zainteresowanie i to się pewnie nie zmieni Mam tylko nadzieje że jako bokser się rozwinie choć troche...
 Autor komentarza: Faraon
Data: 21-10-2013 20:31:52 
Dodam jako ciekawostke to wielu ma zamiar zrezygnować z polsatu na rzecz tego co zaistniało pod warunkiem że będą wyciągniete jakiekolwiek konsekwencje.
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 21-10-2013 20:35:29 
szpilka jak tam twoje dziewczece cycuszki?
 Autor komentarza: up300
Data: 21-10-2013 20:37:30 
Szpilka to jest większy matoł niż myślałem. On jest poważnie ograniczony umysłowo niestety. Znowu ta sama gadka, że go poniosło, że nie powinien tak robić, że się poprawi, że pracuje nad sobą, a za chwile znowu pokazuje,że jest zwyczajnym głąbem, jakich mało. Na tego kolesia jest tak prosty sposób w ringu, że aż się dziwie, że jeszcze nikt mu KO nie zaserwował. Wystarczy w ringu powiedzieć mu dwa trzy słowa i koleś sam się nadzieje na kontrę. Kretyn i tyle. Gada non stop to samo, żenada. Czekam, aż ten jego świński ryj zapozna się z matą na kilka minut i pęknie balon szpilki. Na szczęscie długo na jego porażkę czekał nie będe:)
"Jak by było inaczej, to bym po prostu zszedł z ringu i dał mu w zęby".
Hahah to zdanie mnie rozwaliło. Co za czasy, że polacy muszą jarać się bokserem, który mam mózg 12 latka, bo tylko 12 może wypowiedzieć tak debilne zdanie:)
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 21-10-2013 20:39:57 
czekam, aż ten jego świński ryj zapozna się z matą na kilka minut i pęknie balon szpilki

haha piekne zdanie
 Autor komentarza: Faraon
Data: 21-10-2013 20:40:55 
Ale Szpilka narobił sobie wrogów wśród kibiców.
Nawarzył bigosu niech go zeżre sam.
 Autor komentarza: up300
Data: 21-10-2013 20:43:28 
I Szpilka w tym wywiadzie wypowiada się jakby był niewiadomo jakim mistrzem z naręczem pasów mistrzowskich.
Koleś jest nie mniejszym pionem jak Zimnoch, a pieprzy jakby był Hayem.
Że Zimnoch trafi średniaka i przegra, heheh to identycznie jak z Tobą prosiaczku, też trafisz myślącego średniaka z dobrym ciosem i zgasi cie jak świeczke.
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 21-10-2013 20:43:53 
Odkąd wywaliło mnie b orga to się nie rejestrowałem, ale ta cała gala zmusiła mnie do tego
Pytanie mam
Czy ktoś Binkowskiemu robił badania na fetę. Patrząc na film z nim sprzed niecałych 4 lat i teraz to widać, że grzeje fetę i pije szmatę. Świadczy o tym też utrata uzębienia i ten styl rozmowy. Dla mnie był sfetowany w Polsce. Na walce też. Fetę można wykryć w 72 h po zażyciu. On bierze i pije kilka lat. Utrata wagi? No tak zgubić 30 kg. Według mnie feta trzymała g na nogach podczas walki
Druga sprawa. Szpilka...
On zawsze będzie mniał kibiców. Przejrzałem kilka profili na FB jego fanek i fanów. Tych co pisali BRAWO. Jedziesz z Konfiturą..
Same blachary, łysole. W tle samochody, plaże.
Poziom żenady sięgnął dna.....
Kurwa.... No hadko patrzeć
W sobotę byłem zajebiście zniesmaczony
To nawet nie było śmieszne... tylko takie, jakbyś patrzył na zarzyganego pijaka w autobusie, który prosi cię o 2 zł, oczywiście na bułkę..
Ehhhhhh
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 21-10-2013 20:44:52 
Autor komentarza: Faraon
Data: 21-10-2013 20:40:55
Ale Szpilka narobił sobie wrogów wśród kibiców.
Nawarzył bigosu niech go zeżre sam


Zawsze myślałem, ze waży się piwo....ale racja niestety to strzał w stopę nie tylko swoją ale i wsyla...plus jeszcze wypowiedź ze Wernera ze szpila bedzie holowany....
 Autor komentarza: Faraon
Data: 21-10-2013 20:48:10 
PolakMaly3
Szkoda gadać ale niestety to fakt.
gdzie kogokolwiek spytam o Szpilke to nawet już nie napisze bo moge dostać bana.
Powiem tak że w katowicach Szpila ma wielu wrogów.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 21-10-2013 20:49:41 
jestem ciekaw czy teraz ta jego chołota by wydarła ryja na gali w katowicach?
byłby kocioł niesamowity.
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 21-10-2013 20:52:57 
WARIATKRK

slyszales o tym?
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1022287,relacja-zaatakowanego-policjanta-powiedzial-do-mnie-nie-wiesz-z-kim-zaczales,id,t.html
 Autor komentarza: Sajnal11
Data: 21-10-2013 20:55:16 
Faraon
Masz tutaj powód niesamowitej popularnosci Szpili,jest to facet kontrowersyjny,czesc go uwielbia a reszta nienawidzi,ale wszyscy go kojarzą,bo przez swoja patologie robi wokół sie szum i budzi skrajne emocje.Wasyl próbowal to zmienic,zrobic z niego grzecznego chlopca,ale przeciez z gówna bata nie ukręcisz,takze nic mu z tego nie wyjdzie,gdyz charakter Szpili zostal uksztaltowany gdy walczyl w ustawkach.Smutne ze dzisiaj czesto wiekszy rozgłos zyskują sportowcy o patologicznych sklonnosciach niz prawdziwy sportowiec,ktory nie mowi dookola jak to on jest dobry,a robi swoje...
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 21-10-2013 20:56:56 
Szplika jest moralnym zerem. Bokserem też jest bardzo ograniczonym. Do ringu z Krzyskiem nie wyjdzie nigdy i sam to potwierdził w wywiadzie. Coś pierdnął o lutym wiedząc, że Werner wcześniej powiedział, że nie pozwolą mu walczyć teraz z Zimnochem. Temat mamy więc rozwiązany. Szpuleczka i jego wspaniali opiekunowie obsrali się ze strachu. Pora więc dać mu spokój i go odpuścić skoro to taki szczur :-)
 Autor komentarza: kraszuuu
Data: 21-10-2013 21:01:45 
Idealnym przeciwnikiem dla Artura, dla wszystkich, którzy pragną pękniętego balonika byłby na tę chwilę Dereck "Del Boy" Chisora. Przed walką wszyscy byliby zadowoleni. Dlaczego?

- Media, bo miałyby darmową promocję tej walki za sprawą pewnej bójki i wyzwisk z obu stron. W tej sferze Dereck prawdopodobnie jako jedyny na świecie dałby radę Szpilce;
- Kibice, bo ostatecznie lubią oglądać zadymy;
- Zadowoleni byliby również sami zawodnicy, bo w ich naturze leży prymitywna, pozaringowa bitka (Artur robi to z pobudek naturalnych, Dereck pomimo wszystko bardziej świadomie dla podtrzymania zainteresowania swoją osobą).

Po walce również wszyscy byliby zadowoleni. No, może poza sztabem trenersko - promotorskim Artura Szpilki. Ten bowiem prawdopodobnie dostałby oklep... :D Generalnie nie lubię ironizować, ale czasami pękam wobec żenujących zachowań, które kalają sport, który kocham.
 Autor komentarza: tomek90
Data: 21-10-2013 21:08:52 
Boże, proszę, daj nam walkę Władimir Kliczko vs Arturro Szminka. Chcę zobaczyć jak znoszą z ringu na noszach git-geja. W imię ojca dyrektora. Amen.
 Autor komentarza: pyra90
Data: 21-10-2013 21:14:08 
Wszystko fajnie,jest marketing,reklama trash-talk i wygenerują kasę .
Ale co tak naprawdę mogą zaoferować kibicom w przyszłości ?
Widzicie w Zimnochu lub Szpilce następce choćby Adamka w HW?
Bo ja absolutnie nie : Zimnoch to pozom średni i juz 31 lat na karku a Szpilka jest za głupi i mimo młodego wieku stoi w miejscu ,nie słucha trenera i na siłe próbuje być celebrytą ,jest słaby psychicznie i podatny na wszelkie manipulację .
Słyszałem że Szpilka solidaryzował się ze stadionowymi bandytami którzy, zakatowali młodego chłopaka toż to trzeba być debilem .
 Autor komentarza: tomek90
Data: 21-10-2013 21:37:53 
Pyra90 - dziwi Cię, że bandyta solidaryzuje się z bandytami? Mnie nie :))
 Autor komentarza: Imperator
Data: 21-10-2013 21:38:25 
Karolina mogła zapytać się Pineskę czy dalej wali kapucyna kolegą?
 Autor komentarza: johny2colty
Data: 21-10-2013 21:49:43 
Po prostu nie piszcie nic na temat prostaka i tyle bo piszac napedzacie ten business
 Autor komentarza: Bunktrek
Data: 21-10-2013 21:58:45 
O co chodzi z tym hmmmm.... znęcaniem się nad wierzchowcem kolegi? Szpila to robił?
 Autor komentarza: speed
Data: 21-10-2013 22:18:04 
Niby kazdy bojkotuje Szpilke a wiekszosc z was o nim ciagle pisze...

Szpilka dostanie dobry wpierdol to moze cos sie w koncu nauczy.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 21-10-2013 22:26:39 
@kraszuuu
Szpila vs Chisora,mysle ,ze facet ktory opluł Kliczko i z Hayem sie chcial tluc przed walka,az ich rozdzielali(a ile to gra..kto wie),wzrokiem by posadzil go na dupie,jak nie ciekawe by bylo
 Autor komentarza: azx
Data: 21-10-2013 22:29:44 
Nie jestem przeciwnikiem robienia motłoch w konia i sciągania z niego opłat za PPV lub zwykłego zwiększania oglądalności Polsatu ale już mnie te wywiady wte i wewte nużą i nudzą. Zwracam uwagę promotorom że zainteresowanie za chwilę zacznie spadać więc im szybciej zaczną się lać tym zysk większy.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 21-10-2013 22:30:56 
Pineska jeszcze za młodu bardzo lubił konie a najbardziej konie Arabskie. Imponowały mu rozmiarami. Niestety, na jego niekorzyść w każdej z Polskich stadnin nie było konia tejże arystokratycznej dla koni krwi. ujeżdżać konia Polskiego było fajnie, ale jednak wsiąść na Araba to całkiem inne przeżycie/doznanie/uczucie.

Pineska nawet kiedyś za młodu nosił taki fryz "na kobia" (się nazywał). Golił maszynką sobie boki a zostawiał na czubku głowy wzdłuż aż po karki włosy. Taka końska grzywa.

Niestety w wieku dojrzewania, kiedy w człowieku buzują hormony, niepohamowany apetyt na ujechanie Araba był tak silny u Pineski, iż biedaczek nie wytrzymał i musiał pójść w inną stronę.

Legendy głoszą, że Pineska poproszony w szatni o ujarzmienie pewnego znanego dla siebie z salki młodego ogiera, bez rękawiczek dosiadł go z niepohamowanym zacieszem na facjacie. Anonimowi trenerzy mówią, że kiedy przyszli po tego młodego ogiera, aby wyjść z nim na walkę zastali w szatni pełno jakiejś białej mazi? I właśnie. Najtragiczniejsze w tym wszystkim, że to nie mogła być bita śmietana, gdyż skąd by wzięli nagle mikser?

Naoczny świadek, który co nie co widział, incognito wypowiadając się w tej sprawie, dla wieczornej gazety "bić frajera", powiedział, ze Artur kiedy został przyłapany na ujeżdżaniu miał niesamowite świecące się oczka a z jamy otworowej gębowej wydobywała się ślina.

Wszyscy wiemy co to mogło oznaczać. Pineska w końcu spełnił swoje marzenia. Był szczęśliwy.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 21-10-2013 22:34:45 
Szpilka sie zesral i nie wyszedl do Zimnocha na gali Golota v Saleta.A teraz kozakuje.
Zenada.
 Autor komentarza: simon
Data: 21-10-2013 22:37:38 
szpilka stwierdzil ze jesli nie w lutym to nigdy bo jesli krzysiek przegra to on juz nie bedzie z nim chcial walczyc!!!paranoja jesli tak go szpila nie lubi i uwaza ze zamiotl by nim ring to w kazdych okolicznosciach powinien z nim walczyc.szpilka to wielki cwaniak w necie a zimnocha unika bo sie k...a zesral!!!
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 21-10-2013 22:50:17 
Moje zdanie jest takie: Szpilka wygra, szczekacze zamkną przysłowiowe mordy, a i tak będą się doszukiwać usprawiedliwień dla Krzyśka. Jeżeli Zimnoch wygra np. przez nokaut to Szpilka nie zrobi już kariery w Polsce bo Polacy go zjedzą, wytrą o nim ziemię itd do pieca dowali mu jeszcze Zimnoch i wgle psycha zryta. Dlatego do tej walki nie dojdzie bo w tym kraju kibice są nienormalni.
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 21-10-2013 22:54:06 
@Ernesto

fan Ernesto Hoosta?
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 21-10-2013 23:00:21 
@ ShaneMosley


ty lubiles Hoosta ? fajnie koksow holender rozpierdalal kombinacjami,chudy wysoki,a kosil az milo.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 21-10-2013 23:05:20 
@ShaneMosley150

Lubię oglądać jego walki, ale nick do czego innego nawiązuje.

http://www.youtube.com/watch?v=e8l17l9q-L0 - samymi rękami praktycznie ich prał :D
 Autor komentarza: DanseMacabre
Data: 21-10-2013 23:13:24 
Andy Hug był najlepszy
 Autor komentarza: ragnos
Data: 21-10-2013 23:16:05 
Ludzie, nie wiem kto to stworzył, ale mnie się podoba ;) Szczególne te twarzowe foty wymiatają.

https://www.facebook.com/pages/Ajtuj-Szminka/1379468335611283
 Autor komentarza: ragnos
Data: 21-10-2013 23:17:37 
Sorry, nie zauważyłem postu @WARIATKRK

Tak czy inaczej, udało się to komuś, nie powiem ;)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-10-2013 23:19:26 
Szpilka to tchórz.
A przynajmniej ludzie w ogół niego bo on może być za głupi na cechę jaką jest ostrożność.
Porównując tą gadkę z słowami Wernera można już spokojnie założyć że nie dojdzie do walki z Zimnochem.
I to z winy obawy o Arturka.
Przegrana z Zimnochem by go tragicznie zablokowała. Tak nie będzie wcale trudno na jakiś McBride'ach i innych znanych dziwakach doprowadzić Szpilkę do kasowej walki.
Nie dojdzie do tej walki i tyle. Trener Łapin i A. Wasilewski wiedzą że Zimnoch to zbyt duże ryzyko...

Co do zachowania to nie wiem kto daje się nabrać na te przemiany itd.
Może Andrewsky ale ten pajac pisał wyżej już jakieś dziwne wyrzuty że ze Szpilką zawsze nam źle.
Trudno żeby było dobrze jak to taki prostak.
Nauczyć zaś go nigdy niczego nie nauczą bo to tylko udawanie. Co udało mu się wpoić to udawany szacunek do innych bokserów z których wcześniej szydził np Adamek.
Ale zawsze w sytuacji gdy ktoś coś za dużo powie, pokaże ten typ będzie się gotował. Przypomnę że to ten sam typ który prostacko przy 50 reporterach krzyczał 500 razy słowa że rozjbie, zabije kurw... itd.

Właśnie to mogłaby być największa przewaga Zimnocha w walce. Sportowo stoją na podobnym poziomie tyle że w Szpulkę więcej się inwestowało i inwestuje. Ale Artur jest od Krzysia głupszy i w ringu mógłby zapomnieć o taktyce i Łapinie a wtedy zmęczyłby się szalonymi atakami co Zimnoch mógłby pięknie wykorzystać.
Dla mnie co najmniej 50/50...
Wypoczęty Krzyś z dobrą kondycją ma szansę by pokonać Arturiosa....
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 21-10-2013 23:35:28 
BlackDog

Na Makbrajdach jechał nasz najlepszy pięściarz wszech czasów, jedyny Polski ciężki w historii i jedyny mistrz świata dwóch kategorii. (Gołota i Michalczewski to nie Polacy, chuj, że obaj chodzili do klasy z moim ojcem i wujkiem, może tez nie jestem polakiem? mimo, że za granicą to byłem tylko na Słowacji po colę za 5zł 5 litrową, kiedyś to hit był haha) więc nie wiem o co Ci tutaj chodzi. Rozkładówkę Artur ma o wiele lepszą od Zimnocha, tego nie da się zaprzeczyć, chyba, że naginałbyś fakty. Rozumiem Twoją frustrację spowodowaną, iż nie doszło do starcia z Zimnochem, tego chce nawet sam Artur. Problem tkwi w kibicach (tak jak napisałem wyżej). Im dalej do pojedynku tym większe szanse ma Krzychu chociaż patrząc na przeciwników to robi równocześnie krok w tył... Jeśli faktycznie coś takiego jak Szpila vs Zimny ma dojść do skutku chciałbym zobaczyć Krzycha z Mollo. Taki tam korespondencyjny bój.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 21-10-2013 23:37:31 
Wgle Zimnoch pcha się na Szpile, a ma takie zajebiste pojedynki do wyboru:
- Chisora
- Wachu
- Wilder (w ramach rewanżu za amatorkę, amerykańce by to kupili)

Ciężko? Żeby były efekty musi być ciężko.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 21-10-2013 23:39:55 
Prizefighter - 3 rundówki, ale rekord rośnie no i turniej przygotowuje do walk na ciągłej pompie, Krzychu dałby radę? Jamesa Toneya też dobrze mieć w rozkładzie.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 21-10-2013 23:40:41 
haha niech Gołota do prizefightera najlepiej pójdzie
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-10-2013 23:43:54 
Ja piszę o tym co mówił pan Werner. Ja wiem już teraz gdzie maksymalne poziomy Szpilki się kończą na ten moment (oczywiście w przybliżeniu). Pokazuje to
1. Brak postępów na poziomie Mike Mollo i Braina Minto. Na tym poziomie wyszły wszystkie braki i widać ile się musiał namęczyć by pokonać tej klasy zawodników
2. Brak sensownych pomysłów. Przecież każdy głupek widział że Artur najlepiej walczyć z najniższą wagą z tym że musi zrozumieć że nie będzie nigdy siłaczem w Heavy weight bo pochodzi z cruser i budowę i warunki ma przeciętne.
3. Brak głowy czego już raczej nie naprawią.

Co do walki nie jestem sfrustrowany. Absolutnie. Po prostu widzę jak boją się tej walki ze strony Szpilki. To co on mówi widocznie nie wystarcza. Jestem w 150% przekonany że Babiloński chciałby tej walki ale Wasilewski w konsultacji z Łapinem się jej obawiają. Najlepiej świadczy o tym wycofanie się z walki umówionej już tłumacząc się nokdaunem 1 ...

Co do rekordu to chodzi o to że właśnie przez ograniczenia zrobią ze Szpilki kolejnego Polaka którego docholuja do Włada. Później okropny łomot i od nowa.
A to wszystko na słabych rywalach...
Tak to widzę. Bo skoro Krzysztof jest już za groźną przeszkodą...
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 21-10-2013 23:58:31 
Black Dog

dokładnie, nic dodać nic ująć. Szpilka to nieco lepsza wersja Wawrzyka. Polegnie przy pierwszym nieco lepszym ciężkim, który nie jest wypalony. Podejrzewam nawet, że Wawrzyk boksujący jak z Boninem czy Najmanem też sprawiłby mu duże problemy.

Szkoda czasu na zawracanie sobie nim d... i oglądanie jego walk
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-10-2013 00:03:55 
Przed chwilka zaś widziałem jak tłumaczy brak tej walki pan Wasilewski.
Mówi że nie chcą konfrontować dwóch ciężkich bez porażki za za małą kasę (ponoć jest jej mało :O)
Szkoda że łatwo tą bzdurę obalić.
Jakoś na gali Saleta-Gołota kasa się zgadzała, a teraz gdy sytuacja osiągnęła zenit i może być już tylko gorzej kasa jest za mała.
Do walki pewnie dojdzie gdy straci ona ogromnie na wartości tj jeden czy drugi przegra i wypadnie z dobrej "drogi". Ewentualnie gdy obaj nie będą mieli już przyszłości.
Tyle że to błąd bo najwięcej zarobić można by właśnie teraz. Niedługo jak w przypadku wielce oczekiwanej walki Pacman Floyd będzie po ptokach. Ludzie przestaną w końcu reagować na te gadki o strachu i promocję wieczną i się skończy...

Ale cóż mnie to. Wiem tylko że wina leży po stronie ludzi Szpilki,
 Autor komentarza: maniekz
Data: 22-10-2013 00:07:45 
@Chisora

Co by o nim nie mówić to jest mega doświadczony zawodnik, bo bił się z czołówką.

@Wilder najlepszy prospekt, który oczy się od Kliczki i Haye na sparingach, co również świadczy o tym że jego poziom jest znacznie wyżej niż jakiegokolwiek polaka, po za Adamkiem.

@Wach twardy łeb z dobrą kondycją zajedzie każdego prospekta, jadąc na samych klinczach przez pierwsze 4 rundy.


Opanujcie się biedaki, bo Zimnoch nie gada głupot jak Szpulka i on zdaje sobie sprawę z tego gdzie jest i na pewno mocny rywal dla niego nie ma sensu.

Krzysiek wrócił dopiero do boksowania i po tym roku powinien być proges, a nie od razu Chisora itp. On sam przyznaje że się musi dużo nauczyć, a jeszcze z 4-6lat może powalczyć.

Szpulka tym głupim gadaniem wyprał wam osiedlowym ekspertom mózgi wmawiając że on ma jakieś szanse z czołówką i wy jak naiwne dzieci wierzycie w te historie.

To jest niesamowite że po takim przekręcie medialnym jaki zrobił Najman, ludzie dalej bardziej wierzą tym idiotą co dużo gadają.

Czy polscy kibice są tacy naiwni? Najwidoczniej tak, bo trzeźwo nie myślą.


Ja nie mam pewności czy gdyby Wilderowi, Chisorze, Wachowi związali ręce, to czy by i tak nie wygrali z patolem, bo jego obrona nie istnieje.
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 22-10-2013 00:09:59 
stosunek potencjalnych zysków do poziomu sportowego byłby bardzo wysoki co w tym biznesie powinno mieć decydujące znaczenie, nie zapominając o zyskach które mogłyby przepaść w przyszłości z racji porażki jednego z nich. Czyli jak nie ich walka to pompowanie bumów do granic możliwości, żal.pl
 Autor komentarza: maniekz
Data: 22-10-2013 00:10:42 
@BlackDog do walki dojdzie jak przegra Szpulka, a jak do niej nie dojdzie, to Szpulka będzie zniszczony przez kibiców którzy mają już go dość.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-10-2013 00:24:27 
"stosunek potencjalnych zysków do poziomu sportowego byłby bardzo wysoki"

Otóż to.

ManiekZ.
Czy mają go dość? Nie wiem czy na tyle. Zawsze będzie miał zaplecze takich Milanów czy Andrewskuch///

Są dwie opcje.
1. Zbytnio boją się o porażkę Artura (bo umówmy się Pan Wasilewski Zimnocha to by najchętniej zesłał na Syberię teraz, o czym świadczy dawanie mu zamiast swoim pupilom ogromnie ciężkich rywali, blokowanie ciekawych pomysłów typu walka z Mollo itd)
2. Liczą że zarobią na tej walce jeszcze więcej. Tyle że myślę że w tym momencie zainteresowanie może być już mniejsze niż jakiś czas temu. Mogą się bardzo przeliczyć jeśli chodzi o kasę.
Z tym że myślę że druga opcja odpada a po prostu na Szpilkę mają inny pomysł co potwierdzają słowa Wernera. Pozdro.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-10-2013 00:31:00 
jezeli do tej walki nie dojdzie to naprawde bojkotuje gale ukp
 Autor komentarza: R031
Data: 22-10-2013 00:36:36 
Michalek a jedyne co tobie pomoRZe to słownik ortograficzny ;)
 Autor komentarza: fragi19
Data: 22-10-2013 07:21:19 
Ciekawe jakie kursy byłyby przy ich ewentualnej walce...?
Jestem za Krzyśkiem
 Autor komentarza: dzzem
Data: 22-10-2013 09:47:18 
Szpilka jakiś nerwowy, chyba nie walił konia koledze dawno
 Autor komentarza: kochamboks1
Data: 22-10-2013 10:03:03 
Trzeba to w ringu wyjaśnić.
Ale Werner dał do zrozumienia, że zero w rekordzie jest dla niego ważniejsze.

Szpilka kozaczy, cały czas podkreśla swą wyższość, ale póki nie zawalczy z Zimnochem i go nie pokona to tylko czcze gadanie. Urażona duma chłopca.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-10-2013 15:27:52 
ojciec znalazl to na rin... az sie zdziwil ze nie zbanowali :) chyba jeszcze nie zalapali:)https://www.facebook.com/pages/Ajtuj-Szminka/1379468335611283 Mateusz Borek pokusił się na Twitterze o swoją ocenę sytuacji, sugerując, kto stoi na drodze do starcia niepokonanych polskich ciężkich. "Walki w lutym 2014 na PBN Szpilka - Zimnoch chcą: Szpilka, Zimnoch, Polsat, promotor Zimnocha - Babiloński. Wahają się: promotorzy Artura." - napisał komentator Polsatu.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 22-10-2013 15:42:55 
Szpilka już zaczyna przepraszac za swoje zachowanie....sytuacja wróci do normy...lol
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-10-2013 15:47:47 
ojciec prosi redakcje jakby mogla zrobic wywiad z psychologiem szpili (wczesniej juz gdzies byl wywiad z tym psychologiem :) taki pocieszny czlowiek ciekawy jest ojciec jak widzi postepy pracy :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-10-2013 16:24:11 
wszyscy slyszeli jaka jest prawda podczas wywiadu w wieliczce tego dziadka wernera (taki polski bob arum , bo wasyl to poski don king:) obaj nam sie trafili w polsce i niszcza te dyscypilne a tu nagle polski arum gada po 2 dniach inaczej do wywiadu:)Chciałbym, żeby to się wydarzyło w pierwszej połowie przyszłego roku - mówi promotor Piotr Werner

- Liczę, że w pierwszym półroczu dojdzie do walki, bo to się robi niesmaczne. Powinni wejść między liny. Niech tam pokażą, ile są warci, wtedy skończą się pyskówki - mówi Piotr Werner, jeden z właścicieli grupy KnockOut Promotions, promującej Artura Szpilkę i jednocześnie posiadającej "udziały" w Zimnochu, W telewizji co innego , do gazety co innego i dzieki nim polski boks jest tam gdzie jest
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-10-2013 16:26:46 
niemysla ojciec ze kiedys zgodzi sie ze slowami kaczynskiego ale jego znany cytat pasuje jak ulal (spieprz... dzia...:)
 Autor komentarza: endriu
Data: 22-10-2013 16:52:29 
Ludzie na boga nazywacie Szpilę prymitywem? zerknijcie wyżej na komentarze!! Jedna trzecia z nich jest poniżej pewnego poziomu które można nazwać dnem!
I jeszcze jedna sprawa czemu bronicie Krzysia skoro to on sprowokował sytuacje
Prawda jest taka ze większość z nas zareagowała by podobnie "rozumicie" to czy jesteście tak ograniczeni......
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 22-10-2013 17:30:29 
ajtuj szminka . wiem co to jest to nowy pomysł na promowanie szpilki taki nowy imicz nawet równo pomalowane usteczka ładna z niego laseczka , ale mam beke...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.