ROACH: NIE SKREŚLAJCIE BRADLEYA!

Redakcja, RingTV

2013-10-12

Zdecydowana większość ekspertów i kibiców spodziewa się dość łatwego zwycięstwa Juana Manuela Marqueza (55-6-1, 40 KO) nad Timothym Bradleyem (30-0, 12 KO). Na meksykańską legendę stawia też słynny szkoleniowiec Freddie Roach, który stał w narożniku ostatnich rywali "Dinamity" i "Pustynnej Burzy".

Twórca Wild Card Gym, który przebywa obecnie na Filipinach, gdzie trenuje Manny'ego Pacquiao (54-5-2, 38 KO), przestrzega jednak wszystkich przed skreśleniem Bradleya, który jego zdaniem potrafi boksować na bardzo wysokim poziomie i stać go na sprawienie niespodzianki.

- Nie skreślajcie Bradleya. Oczywiście większe szanse daję Marquezowi, ale nie skreślam Bradleya, bo Marquez to counter-puncher, który ostatnio bije się zdecydowanie bardziej ofensywnie dzięki tym wszystkim nowym mięśniom, a Bradley naprawdę potrafi boksować. Przystosował się nawet do stylu Manny'ego i w końcówce walki radził sobie całkiem nieźle, na pewno lepiej niż na początku. W walce z Rusłanem też przebudził się po drugiej rundzie i wygrał chyba 5-6 starć z rzędu. To naprawdę dobry bokser, daję mu szansę. To pojedynek bez faworyta - powiedział Roach.