JEŻEWSKI I CYBULSKI PRZED CZASEM

Kolejne starcia toczą pięściarze podczas trwającej gali Malbork Fight Night, organizowanej przez grupę Tymex Thunder Promotions. Po bardzo efektownym debiucie na zawodowych ringach Michała Gerleckiego, przyszedł czas na pojedynki Nikodema Jeżewskiego (4-0, 3 KO) oraz "pokazówkę" Marcina Cybulskiego (5-3-2, 5 KO)

Dobrze zbudowany Jeżewski zmierzył się z Artsemem Hurbo (4-17-1, 3 KO), który - jak z zresztą wielu ze stajni popularnego "Snary" - imponował swoją sportową ambicją. Jednak od początku walki stroną przeważającą był zawodnik Krystiana Cieśnika, który kilkakrotnie uderzał ze zdojoną siłą. Efektem tych uderzeń była trzecia runda, w której Jeżewski ostro zaaktował Hurbę, a narożnik Białorusina rzucił ręcznik, poddając go.

Pokazowe starcie Cybulskiego z Muco Ozanem od pierwszych chwil okazało się naprawdę dobrym widowiskiem. Niemiec szybko przeszedł do ofensywy, nie zważając na możliwe konsekwencje w obronie. Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu walki, pięściarz Tymexu skontrował rywala, powalając go na deski i efektownie kończąc walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.