MIJARES CHCE WALCZYĆ Z SANTA CRUZEM

W miniony weekend Leo Santa Cruz (25-0-1, 15 KO) zdetronizował Victora Terrazasa (37-3-1, 21 KO) i został nowym mistrzem świata federacji WBC w wadze super koguciej. Warto jednak zaznaczyć, że "Vikingo" zdaniem wielu obserwatorów nie zasłużył na zwycięstwo nad Cristianem Mijaresem (48-7-2, 23 KO) i nie powinien zdobyć swojego pasa.

Niespełna 32-letni "El Diamante" bardzo liczył na rewanż z Terrazasem, ale po jego porażce wyznaczył sobie nowy cel - walkę z 25-letnim Santa Cruzem. Mijares walczy z odwrotnej pozycji, jest bardzo doświadczony i świetnie wyszkolony technicznie, więc będzie dla Leo znacznie trudniejszym rywalem niż Victor.

- Spodziewałem się zwycięstwa Terrazasa. Mam z nim niedokończone porachunki, ale skoro nowym mistrzem jest Santa Cruz, mam nadzieję na pojedynek z nim. Zobaczymy, co się wydarzy - powiedział trzykrotny champion kategorii super muszej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hero211
Data: 28-08-2013 11:05:09 
Jeśli dojdzie do tej walki , to nie widzę dla niego za dużych szans na zwycięstwo. Przy takiej ilości ciosów jaką wyprowadza Leo,po prostu go zajedzie. Myślę że jeszcze ze dwie zwycięskie walki w dobrym stylu i wedrze się do P4P
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 28-08-2013 14:06:01 
Niemniej Mijares jako rywal na pierwszą obronę tytułu to dobry wybór.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.