PROMO: LUCAS MATTHYSSE vs DANNY GARCIA

Adam Matys, Gorilla Productions

2013-08-27

Zbliżający się wielkimi krokami pojedynek pomiędzy Dannym Garcią (26-0, 16 KO) – mistrzem świata WBC i WBA kategorii junior półśredniej, a Lucasem Matthysse (34-2, 32 KO) elektryzuje fanów boksu na całym świecie. W sieci pojawiło się kolejne wideo zapowiadające to zestawienie.

Kanał Gorilla Productions na serwisie internetowym Youtube co chwila dostarcza nam świetne filmy reklamujące najciekawsze pięściarskie walki świata. Tym razem na warsztat został wzięty pojedynek dwóch przeraźliwie mocno bijących puncherów – Danny'ego Garcii i Lucasa Matthysse, którzy już 14 września w MGM Grand w Las Vegas staną do walki o dwa mistrzowskie pasy i być może prawo do spotkania się w ringu z najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe – Floydem Mayweatherem (44-0, 26 KO).

Wielu fanów szermierki na pięści twierdzi, że to właśnie "Swift" i "The Machine" swoim występem powinni skraść show dla głównej walki tej samej gali, czyli długooczekiwanego pojedynku pomiędzy wyżej wspomniamym Mayweatherem, a Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO). Jak będzie naprawdę? O tym przekonamy się już za niespełna trzy tygodnie.

Transmisję z gali Mayweather vs Canelo przeprowadzi w Polsce stacja Orange Sport.