MAYWEATHER MA INFORMACJE Z OBOZU CANELO

Chris Robinson, hustleboss.com

2013-08-26

Już za niecałe trzy tygodnie Floyd Mayweather Jr (44-0, 26 KO) zmierzy się z Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO) na wielkiej gali Showtime PPV w Las Vegas. Ostatnio z obozu "Canelo" napływają wiadomości o wysokiej formie młodego meksykańskiego gwiazdora, który rozbija kolejnych sparingpartnerów i jest w życiowej formie przed najważniejszą walką życia.

W te doniesienia nie wierzy Floyd Mayweather Senior, który twierdzi, że ma "wtyczkę" wśród towarzyszy Alvareza. Według informacji kontrowersyjnego szkoleniowca, opowieści o nokautach i częstych zmianach sparingpartnerów to bzdury, a sam "Canelo" ma ogromne problemy z wagą.

- To wszystko stek bzdur. Tylko tyle, wierutne bzdury - powiedział 60-letni Floyd Senior. - Mam swoje dojścia. Dostaję regularne raporty. Alvarez sam wydaje rozkazy trenerom i nie może pozbyć się nadwagi. Tak jak mówiłem, w tych doniesieniach o jego formie nie ma krzty prawdy. No cóż, ktoś od nich za dużo mówi. Nic więcej nie powiem. On nie robi na mnie wrażenia. Już jest ugotowany.