WŁODARCZYK MOŻE ZWAKOWAĆ PAS

Obóz Krzysztofa Włodarczyka (48-2-1, 34 KO) staje przed bardzo trudną decyzją. Promotor Andrzej Wasilewski wyjawił w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że "Diablo" może dobrowolnie oddać tytuł mistrza świata WBC w wadze junior ciężkiej, by uniknąć obowiązkowej obrony z Giacobbe Fragomenim (31-3-2, 12 KO), z którym mierzył się już dwukrotnie.

- Powiem tak: szanse na to, że w ogóle dojdzie do tej walki, oceniam pół na pół - mówi Wasilewski. - Bardzo trudno zorganizować ten pojedynek. Nie dlatego, że Fragomeni jest słaby. Z zupełnie innego powodu. Oni walczyli już po prostu dwa razy. W Rzymie przeżywaliśmy emocje, ale Polsce Diablo wygrał bezdyskusyjnie. W kontekście pojedynku obu bokserów wszystko zostało już powiedziane. Stąd pomysł z USA. Być może oddamy pas mistrza świata. Rozważamy to naprawdę bardzo poważnie.

- Ja boksuję tam, skąd mam oferty, więc wyprawa do Ameryki też mi pasuje. Zresztą, ta ostatnia gala zrobiła na mnie fajne wrażenie. Ci ludzie i cała otoczka... Normalnie petarda! Za przeciętną gażę jednak nie chcę wychodzić na ring. Mam już swoje lata, boksuję rzadko, a zostało mi najwyżej kilka lat startów. Oczywiście, wiem też, że z Fragomenim wszystko już w ringu wyjaśniłem, wygrałem bezdyskusyjnie i teraz trudno zorganizować kolejne widowisko. Oczywiście, nie lekceważę rywala, ale wiem, jak to wygląda z zewnątrz - tłumaczy Włodarczyk.

Komentarz Dariusza Michalczewskiego, byłego mistrza świata wagi półciężkiej i junior ciężkiej:

Umieszczanie kogoś takiego jak Giacobbe Fragomeni na pozycji obowiązkowego pretendenta to psucie tej dyscypliny. To po prostu układanie listy, które nie ma nic wspólnego ze sportem. WBC uchodziła za prestiżową federację, ale teraz widać, że jest strasznie zepsuta. Stary majster Fragomeni bardziej nadaje się już pewnie na trenera. Szkoda słów.

Krzysiek mógłby zrezygnować z pasa, bo nie jest on aż tak istotny i spróbować walczyć o tytuł innej federacji. Pewnie cieszyłby się respektem jako sportowiec, ale z drugiej strony jako pretendent zarobiłby pewnie niewiele więcej niż za walkę z Fragomenim. Diablo jest między młotem a kowadłem. Najlepiej mieć i kasę i szacunek, ale teraz w jego sytuacji jest to chyba niemożliwe. Inny wariant, czyli przejście do wagi ciężkiej, odradzałbym Krzyśkowi. Ja go w tej kategorii nie widzę, a nie wiem też, czy i finansowo wyszedłby na tym lepiej.
Jego promotor ma trudny orzech do zgryzienia. Walki z Fragomenim nie chcą w Polsce, nie chcą we Włoszech, a USA? Gdzie oni mieliby tam się bić? Chyba na czwartkowej gali do kotleta. Kokosów nie zarobią ani organizatorzy, ani Włodarczyk. Nie wiem czy Diablo w ogóle mógłby się zmobilizować do takiej ogórkowej walki.

Komentarz Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w wadze ciężkiej:

W kategorii cruiser jedyną szansą Krzysztofa na zarobienie dużych pieniędzy jest pojedynek unifikacyjny z mistrzem WBO Marco Huckiem i jeśli istnieje taka perspektywa, to na miejscu Włodarczyka wstrzymałbym się z wakowaniem tytułu WBC. Jeżeli jednak zapadła już decyzja o przejściu do wagi ciężkiej, to walka z Fragomenim nie jest mu do niczego potrzebna.

W wadze ciężkiej niewątpliwie mógłby liczyć na większe pieniądze. Najwięcej zarobiłby w Polsce, gdzie megahitem byłoby starcie z Adamkiem, a trochę mniejszym z Sosnowskim. Na mistrzostwo świata Krzysiek miałby jednak niewielkie szanse, głównie z uwagi na warunki fizyczne. Waga ciężka to kategoria dwumetrowców i nawet gdyby na emeryturę odeszli bracia Kliczko, to i tak pozostaliby rośli Deontay Wilder, Tyson Fury czy David Price. Trudno jest mi sobie też wyobrazić Krzyśka pokonującego Davida Haye'a. Co prawda posiada atut w postaci ciosu i teoretycznie mógłby wygrać z każdym, ale patrząc na pierwszą dziesiątkę nie widać boksera, w starciu z którym byłby faworytem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: un4given
Data: 21-08-2013 16:47:16 
Dlaczego nie unifikacja z Huckiem? Tylko bez bzdur ze WBC zabrania... Bez tego pasa Wlodar jest malo wart...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-08-2013 16:55:26 
To jest jakaś paranoja, ale oni naprawdę są gotowi oddać pas i zaczynać w ciężkiej od zera. Przecież w USA nikt Włodarczyka nie zna, a Chambers toczył tam niedawno walki za 10.000 dolarów. Jak musi być ten Fragomeni, to odwalić szybko jakąś walkę w remizie, a potem startować do Hucka, Hernandeza, Lebiediewa, a w najgorszym razie Masternaka, który od lat prosi o tę walkę. Byłaby oglądalność, kasa i pas zostałby w polskich rękach niezależnie od wyniku.
 Autor komentarza: fadfaa
Data: 21-08-2013 16:57:59 
Jak juz by mieli wakować pas to niech lepiej wezma unifikacje. WBC pozwoli na walke przed obowiazkowa obrona. Z Huckiem niech sprobuja, jak wygra to sobie wybierze pas i jeszcze troche dorobi w CW, jak przegra po dobrej postawie albo walku to nic nie straci, a jak przegra ewidentnie to zawsze mozna sprzedac PPV Sosnowski Diablo w ciezkiej na PBN. Niedzielni kibice to kupia.

Na cieżka Diablo jest zbyt statyczny. Argument jaki Wlodarczyk ma to mocny cios, tylko ze ten cios juz wcale nie musi byc taki mocny jak przejdzie wyzej. Diablo w HW co dalej?? Bedzie ubijal 40 letnich journeymanow na galach Wojaka??
 Autor komentarza: bonkers
Data: 21-08-2013 17:04:28 
akurat w tej federacji nie zdziwiłbym się nawet gdyby zaraz po swoim wakacie w CW był np w walce o wakat ze Stivernem -kwestia smarowania
inna sprawa że Diabolo z jego "aktywnością ringową" pasuje do HW jak siodło do prosiaka
ale jak chce to niech idzie... najwyżej obije paru frędzli ,dojedzie gdzieś w pobliże rejonów na których obecnie znajduje się Szpilka a potem wróci albo zakończy karierę
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 21-08-2013 17:26:25 
Tu akurat mogę zgodzić się z Wasylem i przede wszystkim z Krzyśkiem, bo walka z Frago to megaporażka zarówno finansowa jak i sportowa. Jedyne co im zostaje to staranie sie o unifikację, albo jeśli tego nie da się załatwić niech startują do Mastera, który gwarantuje im naprawdę wielkie pieniądze. Znając jednak sytuacje do tej walki nigdy nie dojdzie.

O HW może zapomnieć. Jest za mały i za oszczędny w zadawaniu ciosów żeby nie powiedzieć leniwy. Pieniędzy tam nie zarobi no chyba, że z Polakami: Sosnowski, Wach, Adamek.
 Autor komentarza: Wojtek
Data: 21-08-2013 17:31:36 
Sprawa jest prosta. Mateusz Master Masternak jest coraz bliżej walki o pas WBC dlatego Krzysio ucieka. Wie że czekałaby go wysoka porażka punktowa 120-107.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 21-08-2013 17:57:21 
Niestety ale Włodarczyk jest poczęsci ofiarą krótkowzroczności Wasyla I pazerności Mariana Kmity.Oczywiście to tylko moje przypuszczenia,ale jestem zdania że gdyby walka z Czakijewem była lepiej rozpromowana,a przedewszystkim pusczona w otwartym Polsacie,teraz łatwiej byłoby zgromadzić publike,nawet na walke z wypalonym już nieco Frago.Zresztą to tylko jedna walka,więc o co to całe halo?Pewnie Wasyl chce przy tej okazji coś ugrać u Sulaimana.Może mają jakąś propzycje walki,ale w kategorii cieżkiej.Taki jednorazowy strzał.Ale nie są pewni jak Diablo wypadnie,więc żeby nie chcą zamykać sobie drzwi w cruiser,dlatego może zwakuje pas ale dostanie jakiś tytuł emeritiusa,żeby po ewentulnym powrocie walczyć od razu o tytul i ominąć walki rankingowe.Wasyl coś kombinuje w stylu doktora Kliczko...
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-08-2013 17:59:00 
Salete trochę poniosła fantazja z Price abo nie jest na bieżąco...Dialo nie ma zbyt ciekawej sytuacja walka z wypalonym Fragomenim nigdzie się ie sprzeda dobrze a wakowanie pasa też ie gwarantuje dobrego hajsu a może tylko spowodować ze Diablo zostanie na lodzie...Najlepiej było by wszystkie starania poświecić na probe negocjacji z Hukiciem.
 Autor komentarza: docarol
Data: 21-08-2013 18:01:15 
@Wojtek wyjął mi z ust, to co chciałem napisać. Ewidentne tchórzostwo.
Gdyby Master w walce z Krzyśkiem podjął otwartą walkę, to nie miałby żadnych szans, ale Mateusz walczyłby w swoim stylu, a w tedy podejrzewam że Włodarczyk nie wygrałby ani jednej rundy!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-08-2013 18:11:04 
Nawet gdyby nawet trafiła się kosmiczna okazja w HW tj. vacat ze Stiverne'em o pas po Witaliju, to Diablo byłby bez szans. Stiverne to jest 110 kg mięśni i jedno z najsilniejszych uderzeń w HW. Rozbiłby Krzysia w ciągu dwóch rund.

A co do walk z Polakamiz HW, to owszem Diablo kontra Adamek, Wach, Szpilka zapewniłyby oglądalność. Ale nie Diablo z Sosnowskim, który był jednym z największych ringowych nudziarzy, a teraz jest wrakiem boksera.To już chyba ciekawsza byłaby walka z Gołotą.
 Autor komentarza: horhe88
Data: 21-08-2013 18:14:51 
Włodarczyk cały czas płacze że za każdą walkę zarabia małe pieniądze, wcześniej był rok bezrobotny bo nikt nie dawał mu "dużych" pieniędzy. Tylko co to oznaczają dla Wasielewskiego i Włodarczyka "duże" czy "małe" pieniądze? Pytanie z serii czy Masaj który posiada dwie krowy jest bogaty czy biedny. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ten Masaj mieszkając w USA czy w europie byłby biedakiem natomiast niewykluczone że posiadanie dwóch krów w murzyńskiej wiosce jest objawem bogactwa. Dlatego jak cały czas słyszę że Wasilewskiemu i Włodarczykowi co walkę jest mało kasy to się zastanawiam czego oni oczekują? Zarobków jak u FMJ? Waga Cruiser jest jaka jest i trzeba się zadowolić takimi pieniędzmi jakie są możliwe do zarobienie w tej kategorii wagowej a nie wiecznie jęczeć że mało i mało.
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 21-08-2013 18:16:54 
Przypominam że miasto Wrocław nieźle wtopiło na organizacji walk Włodarczyka, dlatego nie spodziewał bym się jego występów w PL.

Jeżeli Krzysiu chce się wybić w HW to niech zawalczy z Wachem :)


Cóż to byłby za pojedynek!!! :)
 Autor komentarza: osamcia
Data: 21-08-2013 18:26:36 
Jorge dokładnie a diablo chcąc zarobić większe pieniądze może dużo na tym stracić przecież on w HW zostanie ubity wyobrażacie sobie chisore,areole stiverna zadajacych tyle ciosów co monobrew na twarz diablo? Tego raczej by juz nie wyczekal
 Autor komentarza: costa
Data: 21-08-2013 18:28:59 
Mnie to smieszy bardzo Pan W, kiedy mowi ze na walce Krzysiu vs Master nie da sie zarobic dobrych pieniedzy. Bardzo prosta walka do zorganizowania, po odprawieniu Frago byc moze mogalby byc obowiazkowa obrona tytulu. Same plusy. Kazdy kibic w Polsce na pewno bardzo chetnie obejrzalby taka walke. A jesli przeniesliby ja do Niemiec i wujek zadbalby o obsade i organizacje to jestem przekonany ze Krzysiu i Pan W nie mieliby prawa do narzekan. Jak dla mnie to delikatnie boja sie wtopy z dosc anonimowym Masternakiem, bo wiedza ze ma wybitnie niewygodny styl dla Diablo. Niemal pewne jest ze Wlodarczyk na punkty zadnych szans by nie mial.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 21-08-2013 18:29:57 
Włodarczyk bez pasa jest mało warty, w USA chcą go, ale z pasem. Jesteś pan Wasyl w czarnej dupie, albo niech pokona Frago raz dwa i walczy szybko w USA, albo niech prosi WBC o walkę z Masternakiem (na pewno sie zgodzą, Sauerland zagada i Frago przesuna).
 Autor komentarza: osamcia
Data: 21-08-2013 18:37:36 
Nie widzę szans diablo w walce z wachem jednak warunki tutaj by wystarczyly
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 21-08-2013 18:46:24 
jowisz, blackdog

wiec tak ogladalem jeszcze raz dokladnie i moja opinia jest taka:

-czestotliwosc uderzen prawa reka u vitka miedzy 4-8 rd. jest taka sama jak w pierwszych 3 rd. (oprocz pierwszych 1,5 minuty 4 rundy)
-chisorze dalem 5 i 8 runde, 6 w miare wyrownana
-vitek po prostu nie przygotowal sie na takiego chisore (albo przygotowal sie zle) a ten byl w zyciowej formie
-widac bylo ze vitek na wstecznym nie rozwija swoich wszystkich atutow na 100 %
-po samej koordynacji ruchow i sile uderzen vitka bylo widac ze nie jest przygotowany jak np. do walki z adamkiem


....ale w sumie nic szczegolnego zeby toczyc ta dyskusje w nieskonczonosc - najlepsza walka chisory, troche gorsza vitka
 Autor komentarza: nik
Data: 21-08-2013 18:48:23 
''Autor komentarza: Mario1977

niech startują do Mastera, który gwarantuje im naprawdę wielkie pieniądze.""

:):)
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 21-08-2013 19:01:42 
W grudniu możliwa walka Chisora : V. Kliczko w USA info z TT Borka
 Autor komentarza: Krzych
Data: 21-08-2013 19:09:17 
Ciezka sytuacja. Winne jest WBC bo znowu odstawia jakies cyrki. Jak mozna wyznaczyc Fragomeniego na obowiazkowego pretendenta? Przeciez to nie Meksykanin! Po co pchaja? Malo jest wartosciowych zawodnikow? WBC coraz bardziej traci na prestizu. Wieksze jaja sie dzieja niz w WBA
 Autor komentarza: Krzych
Data: 21-08-2013 19:11:01 
Juz nie mowiac o tym, ze to pozycje Fragomeni dostal po remisie i watpliwej wygranej nad dziadkiem Branco
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-08-2013 19:11:30 
Diablo: "Mam już swoje lata, boksuję rzadko"

A kto mu broni walczyć częściej? W ciągu ostatnich 3 lat walczył 5 razy. A dużo starszy Adamek aż 10 razy. Jak nie ma jakości, to się idzie na ilość. To wiedzą nawet te panie, co stoją przy drogach.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 21-08-2013 19:27:04 
Tak jak napisał Andrejewsky chciwy dwa razy traci. Wasyl posępił się na kasa zamiast mieć niesamowitą promocję Diablo. Teraz ma kłopot bo walki z Frago nikt nie kupi, chyba że jako dodatek do innej gali. Może polsat uratuje mu skórę i weźmie to do PBN? W zawakowanie tytułu nie wierzę bo jaką wtedy ma wartość Włodarczyk jako bokser? Dla młodych bokserów za silny, a dla innych mistrzów walka z nim będzie nieopłacalna. Wasylowi został mistrz Diablo, popularny Szpila i odwieczny pretendent Kołek, który zostanie wypuszczony na titel shoota jak Wawrzyk.
 Autor komentarza: qler
Data: 21-08-2013 19:50:42 
Haha kogo oni chcą nabrać ? Jakaś ciemnota tylko się nabierze, że zwakują WBC :)))
Faktycznie jedna mniej opłacalna walka, z kelnerem (a jest inaczej na chwilę obecną ?) to koniec świata, można to potraktować jako odpoczynek Krzysia po kilku trudniejszych pojedynkach.
Ale niech będzie... 3-4 miesiące w plecy + pewna wygrana vs utrata całego dorobku i start prawie od zera, bzdura i głupota.
Faktycznie może tak być, że unikają Mastera. Tutaj są tylko dwa rozwiązania - 120-108 (lub prawie tyle) albo wygrana Diablo przez nokaut. Walka w PL na pewno by się świetnie sprzedała, choć Master nie jest jeszcze bardzo popularny na świecie, ale u nas już tak, jeszcze z jedną walkę z dobrym przeciwnikiem pokazać na Polsacie i można robić nawet PPV (żarcik). Ale obóz Diablo chyba czuje pismo nosem i całkiem możliwe, że boi się, żeby nie wyszło, że rezygnują z WBC jak Master będzie oficjalnym pretendentem, byłaby lekka siara.
 Autor komentarza: Waters
Data: 21-08-2013 19:51:38 
hahaha
LegiaPany
to musisz oblookać noch mall bo z tego co kojarzę to dyskusja dotyczy LEWEJ ręki Vitolda :-)
miłego oglądania :-)
 Autor komentarza: val198
Data: 21-08-2013 20:15:51 
Jak pamiętam to w zeszłym roku próbowali zawakować ten pas i jednak się wycofali i tym razem będzie to samo.Włodarczyk musi się przemęczyć z Fragomenim i walczyć z najlepszymi w tej kategorii innego wyjścia nie ma a przejście do kategorii ciężkiej to porażka dla niego.
 Autor komentarza: Wolfchen
Data: 21-08-2013 20:16:11 
Ale z innej beczki - załóżmy że walka z Masternakiem jest wyrównana - jak się orientuje Mistrza trzeba pokonać wyraźnie - i co Wasyl ma czekać na "Sauerland decision"??? Przypomnę walkę Arslana z kapitanem Hukiem rodem z Berlina..... wszyscy widzieli jak to wygladało - a sędziowie pewnie wynik dostali na kartce - więc??? Wasyl Sauerlandowi kasa nie podskoczy:P
 Autor komentarza: nik
Data: 21-08-2013 20:25:53 
Masternak niech najpierw zasluzy na walke o pas walczac z kims mocnym np. Czakijewem.
 Autor komentarza: adekw
Data: 21-08-2013 20:41:50 
nik
Nie ma obaw, za niedługo odprawi z kwitkiem Drozda
 Autor komentarza: voutan
Data: 21-08-2013 20:43:15 
"Masternak niech najpierw zasluzy na walke o pas walczac z kims mocnym np. Czakijewem."


A czym na walkę o pas zasłużył sobie Robinson, Palacios, Green, czy wspomniany Czakijew? No właśnie, niczym. Z kolei Masternak ma zaplanowaną walkę z wysoko notowanym Kuczerem, więc po ewentualnym zwycięstwie będzie bardzo solidnym pretendentem.
 Autor komentarza: alex12126
Data: 21-08-2013 20:45:28 
Dla mnie to jest chore... odda pas bo kasa mała.. Niech ci świetni promotorzy zorganizują walkę tak żeby kasa była ... Bez tego pasa.. diablo jest nic warty..
 Autor komentarza: zimnochrzondzi
Data: 21-08-2013 21:10:21 
nik
"Masternak niech najpierw zasluzy na walke o pas walczac z kims mocnym np. Czakijewem."


Master niedlugo bedzie oficialnym pretendentem i nie bedzie musial "zaslugiwac" na t walke . Bedzie mu sie ona nalezala jak psu zarcie , a Ty tepy pajacu zrozum ze twoj idol Wlodarczyk na sama mysl o tej walce osral zbroje
 Autor komentarza: bak
Data: 21-08-2013 21:44:31 
Walka z Dragonem Sosnowskim w Polsce lepiej się sprzeda. Czuję że Włodarczyk zrobi mu pizzę z twarzy.
 Autor komentarza: bak
Data: 21-08-2013 21:48:06 
A Darek komentuje decyzje federacji, a jak jemu WBO podsuwało kelnerów na tacy to był zadowolony i wmawiał kit ludziom że walczy z najlepszymi. A Saleta znowu mówi co by było gdyby był na miejscu Adamka/Włodarczyka/Gołoty, co by było gdyby był mistrzem, a prawda jest taka że NIGDY nie dostał nawet walki o pas bo był po prostu za słaby i EBU to był szczyt jego możliwości a teraz po pokonaniu Gołoty uważa się za wyrocznie boksu.
 Autor komentarza: Wolfchen
Data: 21-08-2013 22:13:23 
zimnochrzondzi - tak twój GURU MM zostanie pretendentem pokonując.... no właśnie kogo - nie ma co się czepiać Włodarczyka jeśli przyszły pretendent poza Drozdem bije OGÓRÓW!!!!!!! - no bo jak inaczej nazwać Hapoję? - toż to ogór - jeśli on miał EBU to boje się pomyśleć jak do 4 liter jest ta federacja.......

Osrał zbroję to promotor MM kupując Firata przed walką z Kapitanem Hukiem - podejrzewam że teraz Firat za porządna kasę (ma już swój wiek) pozwoli wygrać cepiarzowi z Berlina:)
 Autor komentarza: Wolfchen
Data: 21-08-2013 22:22:07 
Dalej twierdzę że Masternak nie jest sprawdzony - szczęka może nie szklana ale czy mocna tego nie wie nikt - a ostatni jego przeciwnicy (przed Drozdem) TO JAK NA WIELKIEGO CHAMPIONA - kpina z kibica - ogórek którego poskładał Kostecki urasta do rangi niebezpiecznego prospekta czy co? jak dla mnie cokolwiek powiecie taki przeciwnik to dalej ogór:P
 Autor komentarza: zimnochrzondzi
Data: 21-08-2013 23:36:23 
Wolfchen

zaden guru , poprostu dobry prospekt . A jak juz szukasz promotora z osrana zbroja to zerknij do UKP , tam jest taki jeden ananasek ktory chroni swoich rycerzy przed pelnosprawnymi przeciwnikami . Np Szpilke przed Zimnochem , czempiona WBC przed Masternakiem .
 Autor komentarza: bak
Data: 22-08-2013 00:02:23 
Jak już dojdzie do walki Masternak-Włodarczyk to gdy już Diablo będzie odchodził na emeryturę i nie będzie miał innego wyjścia.
 Autor komentarza: Wolfchen
Data: 22-08-2013 00:36:46 
zimnochrzondzi - to zadam ci pytanie bo dla mnie zaczynasz wyglądać na fanatyka:P
Jak rozumiem np.- wybór Corbina na przeciwnika Masternaka jest jak dla dobrego prospekta?
Jak rozumiem ten sam Corbin dla Kosteckiego to był tylko ogór?

Masternakowi też dobierali takich przeciwników że pożal się boże
jak na 30 walk to same waciaki lub prawie waciaki - mam pomysł Chambers vs Masternak? czemu nie??? BO CHAMBERS TO NIE OGÓR:P i korespondecyjnie polak za polaka

A co do Wasyla - nie robi jednej rzeczy - walk o dużą kasę w grupie - walka Adamek-Cunn jest nieporozumieniem - dlaczego bo zawsze Duva wygra - podobnie teraz bedzie cepik Huk z Arslanem - bedzie tak jak Sauerland chce:P

Nie uważam że Szpilka ucieka przed Zimnochem - z jednego powodu - Babilon i Wasyl trzymają się blisko - Wasyl miał Szpilę a Babilon nie miał rozpoznawalnego ciężkiego - teraz już ma:P Im ta walka jest teraz niepotrzebna bo jeden zniknie - przed aferą ze Szpilą ja też nie wiedziałem kto to jest Zimny:P

Nie twierdzę że się znam - ale w firmie mam sprawny dział marketingu - i wiem jak to działa:P


Walka z Masternakiem Wasylowi niewiele daje - poza Polską Masternak to jeszcze..... taki bum - więc się nie dziwie że jej nie chcą podobnie jak bezpiecznego dla Włodarczyka Fragomeniego
 Autor komentarza: Wolfchen
Data: 22-08-2013 00:41:35 
Przypominam dla tych co nie wiedzą jest mała istotna różnica między Szpilka a Masternakiem - Szpilka dostaje starych waciaków ale ma 15 walk za sobą - i przerwę w więzieniu - a Masternak na razie dostaje także waciaków lub prawie waciaków a ma tych walk 30........
Jak 30 walka Szpili będzie z zatłuszczonym bokserem o rekordzie 10-10 któy nie bedzie przygotowany to odszczekam swoje słowa - ale jak na razie to obydwaj nie mieli za poważnych wyzwań.....
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 22-08-2013 09:03:06 
Gdzie Włodar do hw? Przecież nawet stary Adamek wygrywa z nim 12-0. Chyba,że chce obijać ogórów,ale na takich walkach raczej się nie dorobi.
 Autor komentarza: atmel
Data: 22-08-2013 09:36:11 
To info Wasyla to jakaś gra i tylko tyle .
Napewno opłacalna jest walka z Fragomenim w Polsce ale coś kombinują .
 Autor komentarza: atmel
Data: 22-08-2013 09:44:00 
Z innej strony ta cała sytuacja jest przykładem jak system PPV niszczy boks . Włodarczyk po świetnej walce z Czakijewem powinien spokojnie mieć teraz bardzo dużą populaność w Polsce ale tak nie jest ponieważ praktycznie nikt na żywo nie widział jego ostatniej walki .Liczne powtórki w TV to nie to bowiem nie wiążą widza emocjonalnie z zawodnikiem .To jest w stanie zrobić tylko transmisja na żywo .
 Autor komentarza: zimnochrzondzi
Data: 22-08-2013 09:44:57 
Wolfchen
Walka z Masternakiem Wasylowi niewiele daje - poza Polską Masternak to jeszcze..... taki bum


Poza Polska to i Wlodarczyk to taki bum , tyle ze z paskiem WBC .
 Autor komentarza: zimnochrzondzi
Data: 22-08-2013 09:46:51 
Wolfchen

troche naduzywasz slow , gosc ktory przez 30 walk nie przegral nie powinien byc nazywany bumem ;)
 Autor komentarza: glaude
Data: 22-08-2013 09:57:06 
Yale coś kręci, a jak nie wiadomo o co chodzi- to chodzi o pieniądze.
On chyba kogoś chce zaszachować (nie chcę używać słowa zaszantażować), żeby wymóc walkę z innym rywalem niż Dziadek Frago.

Natomiast gadanie, że taka walka sie nie sprzeda jest bzdurą. Trylogie to nieodłączny element pięściarstwa. Jak dla mnie właśnie tą wlaką Krzysiek może postawić kropkę nad "i". Może Fraglesa znokautować efektownie i szybko. I napewno więcej walki między nimi już nie będzie.

Diabeł wyrósł ostatnimi walkami ponownie na najgroźniejszego punchera w CW i może z nim wygrać tylko bardzo dobry technik, albo jeszcze większy puncher z dobrą odpornością.
A takich cruiserów jest niewielu. Oczywiście wałków w stylu Sauerland Decision nie liczę.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 22-08-2013 10:35:46 
Wlodarczyk z pasem jest nieznanym piesciarzem ale jednak lakomym kaskiem zas bez pasa po prostu poza Polska nie istnieje. Diablo nie jest znany w Europie wiec co tu mowic o swiecie? Wlodarczyka uderzenie jest dobre w cruiser ale Adamek tez byl w cruiser silny a teraz przepycha a nie nokautuje, to nie Haye czy Holyfield ktorzy z cruiser poszli do heavy i nadal sieli postrach. Moze nie byc wyjscia i bedzie trzeba zlac Fragomeniego kolejny raz, po prostu bez pasa Polak nie ma szans ani na zaproszenia ani na kase a ze lubi wydawac to niedlugo zostanie celebryta bez kasy i bez tytulu. Z Masterem kasy nie bedzie, ile mu w Polsce zaplaca? Jedynie walka z Adamkiem wygeneruje ponad $100K ale czy Adamkowi ciagle czolowce swiatowej w heavy bedzie sie chcialo za taka kase, watpie?
 Autor komentarza: wiadroeating007
Data: 22-08-2013 12:13:13 
Grzywa
Hahahaha jak ostatnio mu sie chcialo z Guinnem za 10k walczyc to na pewno;DDD chodz z drugiej strony Pulev proponował ( jeśli dobrze pamietam) 50k i Adamek nie przyjął wiec tu nie o kase chodzi a o ryzyko...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.