PAWEŁ PASIAK: STAWIAM NA NUMERY JEDEN

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenera koordynatora Pawła Pasiaka - który podsumowuje nie tylko trwającą właśnie XIX Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w sportach letnich, ale przedstawia swoje doświadczenia z kadrą narodową. Obowiązki przejął po doskonale znanym nie tylko w Polsce, ale i na świecie Leszku Piotrowskim, który pozostawił młodemu trenerowi wspaniałą ekipę zawodniczek. Posłuchajmy co ma do powiedzenia o problemach z jakimi musi się zmierzyć i planach na najbliższe lata. Na pewno postawi na doświadczone zawodniczki, a młoda kadra to przyszłość Igrzysk 2020.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boxxer
Data: 16-08-2013 11:27:32 
100% zgody!!! Widać że ten facet po mimo młodego wieku wie czego chce myśli bardzo logicznie i może dużo dobrego zrobić w boksie Kobiecym ale dajcie temu Trenerowi trochę więcej czasu a na pewno będą wyniki a wróble ćwierkają że właśnie zaczyna się pierwszy atak!to pytam co trzeba by było zrobić z Trenerem Fornalikiem a trzeba pamiętać że tam są PIENIĄDZE! ;)więc wydaje mi się to za wcześnie trochę się co niektórzy życzliwi pośpieszyli!Dajcie mu więcej czasu! a tak na marginesie wracając do początków boksu kobiecego i tych wielkich sukcesów naszych dziewczyn z przed 12 lat (Oczywiście nic tym Panią nie ujmuję i bardzo to Szanuję ale jednak trzeba sobie to uświadomić że poziom boksu kobiecego na świecie był na bardzo niskim! poziomie a nasze Panie najczęściej trafiały do boksu już w jakiś sposób przygotowane bo praktycznie każda trafiała na ring bokserski z Kick-boxingu lub innych sportów walki więc jakieś obycie w walce dziewczyny miały a teraz poziom boksu kobiet jest wysoki bardzo wysoki! więc nie jest na miejscu porównywanie tamtych czasów z dzisiejszymi, dzisiaj oglądając walkę kobiet w ringu w kaskach bokserskich patrząc na technikę to trudno w pierwszej chwili odgadnąć czy boksuje chłopak czy dziewczyna no oczywiście dziewczyny mają ładniejsze nogi więc gdy się przypatrzymy to można dojrzeć różnicę na szczęście ;) wracając do wypowiedzi Trenera Pasiaka słychać że jest nie wesoło z finansami z kasą ale słychać też że Facet ma poukładane w głowie i będzie dbał o swoje Zawodniczki i wydaje mi się że to jest bardzo ważne żeby mogły się dziewczyny w całości poświęcić przygotowaniem do startów i jak to będzie załatwione to myślę że sukcesy nadejdą szybciej niż by nie którzy tego nie chcieli ;) a jestem pewien że i tacy się znajdą ;) Dlatego życzę Panu Trenerze i naszej Kadrze dużo medali i sukcesów!Powodzenia..
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-08-2013 22:09:33 
Startując na Trenera kadry trzeba zdawać sobie sprawę z kim sie bedzie pracowało i z jakim budżetem.Więc mówienie dzisiaj co by bylo gdyby byla kasa jest...nieporozumieniem i bez sensu bo w boksie amatorskim zawsze brakowalo gotówki.Gdyby obecny Trener kadry mial dobrze poukladane w glowie to by współpracował z trenerem Piotrowskim bez ktorego nie bylo by w Polsce do dzisiaj kobiecego boksu a jak by byl to bardzo marny i nie bylo by obecnego trenera kadry Pasiaka!Doświadczenie trenerskie bylego trenera Piotrowskiego a obecnego są ...nieporównywalne.Mówienie więc że dam sobie sam radę nie wróży nic dobrego bo tylko mlodzi i bez doświadczeń tak mówia bo tak im sie wydaje że są juz tacy wielcy a to jest BŁĄD!Trzymam kciuki za kobiecy boks i radzę Trenerowi Pasiakowi poproszenie TRENERA Piotrowskiego aby pozwolił przeczytać dokumentację z tego co bylo i jak robione w minionych 13-latach że mielismy takie sukcesy jak równiez zapoznać sie z strategią rozwoju kobiecego boksu az do roku 2020 opracowaną przez TRENERA do ktorego trenerowi Pasiakowi jest jeszcze bardzo i to bardzo daleko i to pod każdym względem!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.