'ZA ROK LUB DWA BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII'

Redakcja, FightHype

2013-08-11

Adrien Broner (27-0, 22 KO) jest obecnie mistrzem świata federacji WBC w wadze lekkiej i WBA w wadze półśredniej. Nie zamierza oddawać żadnego z tytułów, bo nie wie jeszcze, w której kategorii stoczy następną walkę. Wie natomiast, że za rok lub dwa będzie uznawany najlepszym bokserem w historii.

- Za rok lub dwa będę najlepszym, który kiedykolwiek miał na dłoniach rękawice. To już wkrótce. Zobaczcie, ile osiągnąłem w wieku 23 lat. Dopiero skończyłem 24 lata. Jestem trzykrotnym mistrzem trzech dywizji. Nikt tego przede mną nie dokonał - powiedział "The Problem".

Broner jest przekonany, że nie musi mierzyć się z Floydem Mayweatherem (44-0, 26 KO), bo prześcignie go bez konieczności skrzyżowania z nim rękawic.

- Nie muszę tego robić. Mój starszy brat na tę chwilę jest najlepszym bokserem, który kiedykolwiek żył, ale wszyscy wiedzą, że jego kariera dobega końca. Zostało mu tylko kilka walk. Nieważne, ile chcą zapłacić, nie będę walczył ze starszym bratem. To głupie. Pieniądze i tak zostaną w rodzinie - kończy Broner.