PYTANIA O KOLEJNĄ WALKĘ ADAMKA

Tomasz Adamek (49-2, 29 KO) zaprezentował się znakomicie w zwycięskiej walce z Guinnem, zaostrzając tym samym apetyty kibiców, liczących na to, że w kolejnym pojedynku, do którego dojdzie zapewne jesienią, "Góral" zmierzy się już z poważniejszym rywalem.

Na temat perspektyw stojących przed polskim pięściarzem dyskutowali także dziennikarze obecni w studio telewizji Polsat Sport, Mateusz Borek i Janusz Pindera. Borek poinformował, że obóz Adamka otrzymał ofertę walki na gali Kliczko-Powietkin 5 października w Moskwie, a jego przeciwnikiem miałby być doświadczony Fres Quendo (36-7, 23 KO). Pindera zwrócił uwagę, że prawdopodobieństwo przyjęcia takiej oferty jest jednak znikome, gdyż wiązałoby się to z koniecznością odbycia przygotowań w Polsce, na co raczej team "Górala" nie zdecyduje się. Dlatego według cenionego dziennikarza "Rzeczpospolitej" Adamek wybierze raczej opcję walki w USA, gdzie mógłby zmierzyć się z Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO). Tu jednak na przeszkodzie może stanąć decyzja federacji IBF, która nie wyraziła zgody na usankcjonowanie takiego pojedynku jako eliminatora do walki mistrzowskiej, a wiadomo, że celem Polaka jest kolejne starcie o tytuł. Na wybór kolejnego rywala Adamka trzeba będzie więc jeszcze trochę poczekać.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemekw33
Data: 04-08-2013 13:29:21 
A z jakiej racji ma byc elminator skoro Pulev byl w nim mógł go przyjąć
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-08-2013 13:38:54 
Prowadzenie Adamka przez Ziggy'ego przypomina jazdę traktorem po pijanemu. Walka z Witalijem trafiła im się, jak ślepej kurze ziarno, w dodatku Kliczkowie wszystko sensownie zorganizowali (tzn. walke w Polsce, a nie w Newark, jak chciał Ziggy) i "kasa się zgadzała". Ale poza tym to jest jazda od krawężnika do krawężnika, czyli od przypadku do przypadku. Raz 3 miesiące przerwy, raz 7, raz w miarę wartościowy rywal, potem 2 przypadkowych i nie przygotowanych journeymanów. Raz Adamek trochę lepszy, raz trochę gorszy. Żadnego planu organizacyjnego ani szkoleniowego nie ma i nie będzie.
 Autor komentarza: oppserwatorr
Data: 04-08-2013 13:39:55 
Nie lubię Adamka i jest to przemyślana opinia. Gratuluję solidnego występu na tle ogórka, dzięki czemu Różaniec z Żywiecczyzny będzie miał na najbliższe pół roku argument, by ciemnemu ludowi wciskać kity o odbudowaniu prze walką mistrzowską. Jak bowiem powszechnie wiadomo, to Pulev był za słaby, by Tommy miał na niego tracić czas. Kejt, Rodżer i Zigi odradzili starcie z nudnym i schematycznym Bułgarem na rzecz nieprzewidywalnego i dynamicznego Grano, którego zastąpił wybuchowy i unikany przez czołówkę Giunn. Dzięki starciu z tymi ostatnimi czołówka HW ( K2, Haye, Povietkin i Fury) marzą o przeprowadzeniu Super Six,bo żal zmarnować potencjał marketingowy superbogobojnego górala from Polska. To nic, że Tommy obija bumów nie walcząćnawet w walce wieczoru w średnich galach - ważne, że Bóg dał zwycięstwo, to i da walkę o pas. A - i Rodżer powiedział, że siła ciosu rośnie z każdym dniem.
 Autor komentarza: tomek90
Data: 04-08-2013 13:52:11 
Góral bierz Fresa Oquendo w Moskwie! Taka oferta to idealna okazja, żeby pokazać się w TV w krajach takich jak Rosja, Białoruś i Ukraina. Chcesz walczyć z Władimirem? BIERZ WALKĘ W MOSKWIE! Rozpykasz Oquendo!
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 13:53:50 
oppserwatorr Data: 04-08-2013 13:39:55

Nie no ,kurka wodna,mistrzowski post!!!
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 13:57:23 
Również nie rozumiem tego zachwytu co niektórych jak to świetnie Adamek się pokazal, że powrócil stary dobry Góral, szybki w ataku, lotny na nogach itd. itd. Szkoda tylko, że walczyl z emerytem, który ostatnio przegrywa wszystko co walczy, a ponadto powrócil po 14 miesiącachprzerwy, w dodatku będąc najcięższym w karierze!

Ta walka Adamkowi nic nie dala i śmiać się tylko można z tych, który twierdzą, że powrócil stary dobry Tomasz!

Ciekaw jestem kolejnych ruchów Adamek Team. Banks po przegranej z Mitchellem, a raczej chyba ustawce już wypadl z obiegu. Ciekawa mogla być walka z Sethem, raczej pewna wygrana i pomimo przeciętnego, by nie powiedzieć slabego uderzenia Adamka jakim nas raczy w HW możliwy bylby nawet nokaut na szklanym bylym-futboliśćie. Mitchell jest wysoko w rankingach i Adamek dzięki temu na pewno znacząco by podskoczyl. Oprócz tego walka na SHOwtime, a więc i kasa by się też zgadzala. No ale po co gdybyąc, co z tego skoro to Arreola po laniu od Stiverne'a odbuduję szybko swoją karierę kosztem Mitchella, a nie Adamek który ciągle stoi w miejscu i sam nie wie czego chce i dokąd tak naprawdę zmierza jego kariera!
 Autor komentarza: atmel
Data: 04-08-2013 13:59:09 
Walke obejrzałem dzisiaj rano bo w nocy niestety Chambers uśpił mnie w drugiej rundzie .No właśnie , na tle Chamersa Tomasz wypadł bardzo dobrze ale wszyscy wiedzą że przeciwnik był starannie dobrany . Czy następny będzie Jennings ? Myśle że nie . Zrobi sie troche szumu będzie padać jego nazwisko a na koniec wyciągną następnego bezpiecznego zabijake .Oczywiście to tylko przypuszczenia .
Kogo Ja bym chciał dla Adamka ? Solisa.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 13:59:28 
"Rodżer i Zigi odradzili starcie z nudnym i schematycznym Bułgarem na rzecz nieprzewidywalnego i dynamicznego Grano, którego zastąpił wybuchowy i unikany przez czołówkę Giunn"


Hahaha,dobre.
Ale zaraz Cię mohery sprowadzą na ziemię,czekaj ,czekaj,zaraz się odezwą Bogobojni psychofani Świętego Tomasza:D
 Autor komentarza: mrhajd
Data: 04-08-2013 14:12:47 
Tomasz"Pyk,Pyk"Adamek, wypykał kolejnego świetnego boksera. Kurcze, on nawet jak chce uderzyć mocno to mu wychodzi pyk,pyk. Dobrze,że nie wstałem w nocy, bo nudny jest ten Adamek jak żaden inny bokser wagi ciężkiej.
 Autor komentarza: bambam
Data: 04-08-2013 14:23:51 
atmel
Data: 04-08-2013 13:59:09
przeciwnik byl starannie dobrany, to duva musi byc genialnym strategiem, skoro wiedziala ze grano nabawi sie kontuzji, po czym guinn wskoczy za niego. Guinn nie jest zly, ale stracil calkowicie wiare. Postawa Guinna byla jaka byla.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 14:25:17 
Ziggi i Kieliszek już chyba sami nie wiedzą jak mają prowadzić jego karierę, aby Adamek doczłapał się do kolejnej dobrej wypłaty. Jennings odpada, bo ryzyko jest zbyt duże, a oczywiste jest, że IBF nie będzie robić co 2 miesiące eliminatorów. Oquendo to byłaby dobra opcja i problemem nie jest to, że Adamek musiałby trenować w Polsce co jest bzdurą, ale niestety Kieliszek w ogóle nie potrafi boksować z mańkutami. No i nie pojedzie do jakiejś dzikiej Rosji, bo przecież to USA jest mekką boksu wybraną przez boga i tylko tu są pieniądze.
 Autor komentarza: bambam
Data: 04-08-2013 14:28:20 
szanuje adamka, daje 100 procent, nigdy nie ucieka, nigdy nie zaliczyl ko, i pewnie dostanie walke z wladkiem, albo vitek zwakuje pas. Ale niestety z Wladiem to dwie rözne kategorie wagowe. Ale ja mysle ze on napewno nie mysli o wygranej z wladkiem. Mysli o dobrych warunkach finansowych i dobrze ze tak mysli. Ale Wlad go rozniesie, gorzej niz Vitek, za latwo go trafic na takiego przeciwnika.
 Autor komentarza: tomek90
Data: 04-08-2013 14:29:21 
Voutan, ale Adamka to Ty szanuj!
 Autor komentarza: bonkers
Data: 04-08-2013 14:31:33 
Jennings - Adamek bardzo ciekawa walka
niestety z uwagi na niską pozycję Tomka w IBF tylko kasa z HBO czy innej dużej telewizji może doprowadzić do tego starcia
 Autor komentarza: bambam
Data: 04-08-2013 14:32:01 
voutan madralo, co tak pierdolisz bez poczatku i konca, jest akurat tak ze najpowazniejszym sportowo i nie tylko jest USA, i mozesz sobie nie wierzyc w tym zazdrosnym leniwym polskim lbie, ale i pieniadze sa tam najlepsze. Adamek jak narazie dostal bedzki od Vitka ale nie lezal i lezec juz do konca kariery nie bedzie.
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 04-08-2013 14:34:03 
Hejterzy jak Adamek zacznie się skupiać na uderzaniu pojedynczych ciosów ze skrętem żeby były jak najsilniejsze to po pierwsze zada mało celnych ciosów.I po drugie będzie łątwiejszym celem dla przeważnie większych i silniejszych chłopów więc na co mu taka taktyka. Idzcie tępaki się przewietrzyć bo wam mózgi sie gotują chyba znaffcy
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 14:54:28 
Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 13:59:28
"Rodżer i Zigi odradzili starcie z nudnym i schematycznym Bułgarem na rzecz nieprzewidywalnego i dynamicznego Grano, którego zastąpił wybuchowy i unikany przez czołówkę Giunn"


Hahaha,dobre.
Ale zaraz Cię mohery sprowadzą na ziemię,czekaj ,czekaj,zaraz się odezwą Bogobojni psychofani Świętego Tomasza:D


Teraz tu zaczynasz spamować i pluć jadem...z pretensjami to do rodziców...nie ma to tamto należy im powinszować takiej latorośli...lol


Co do przeciwników moim zdaniem będzie ktoś typu Monsur lub ktoś z dwójki Uss lub Jenngins.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 14:56:00 
tomek90
Nie mam powodu, aby szanować kogoś takiego jak Kufelek tylko dlatego, że jest, a raczej 'był' dobrym sportowcem.

====

Można przypuszczać, że po głowie św. Kieliszkowi najprawdopodobniej chodzi walka z Arreolą, tylko na to, to może sobie czekać, nie doczekać się i zostać na lodzie. Taka walka przybliżyłaby Adamka do walki o pas WBC, ale tam już pretendent został wyznaczony, a sytuacja jest mocno skomplikowana ze względu na Witalija oraz Haye'a, który jest zdecydowanie większym graczem od Adamka.
Gdybym to ja był doradcą Kufelka, to starałbym się doprowadzić do jego walki w Europie, bo wbrew temu co wmawia wszystkim sam Adamek, to właśnie tu zarabiał najlepsze pieniądze w karierze. Priorytetem powinna być walka z El Diablo, która nie dość, że mogłaby być o pas WBC w cruiser, to jeszcze zrobiłaby z Adamka obowiązkowego pretendenta do tronu wszechwag. O tym, że obaj zarobiliby na tym ogromne pieniądze chyba mówić nie trzeba...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 14:57:09 
@bambam
Co to są "bedzki", bo przyznam szczerze, że pierwszy raz się spotykam z takim stwierdzeniem? Hahaha. Lepiej nie używaj slów, których znaczenia nie jesteś pewien, a dokladniej rzecz ujmując, których pisowni nie znasz! Czytalem już wczoraj tu Twoje mądrości...

"i pewnie dostanie walke z wladkiem, albo vitek zwakuje pas."
-Jest na kuli ziemskiej co najmniej 10 innych bokserów, którzy zdecydowanie bardziej zaslugują na szansę od braci! Adamek swoją już mial i zaprezentowal się żenująco slabo!!! Za co mialby kolejny raz dostać szansę? Za obicie Aguilery, Guinna, Walkera czy wątpliwe zwycięstwa z napompowanymi cruiserami Cunninghamem i Chambersem?

Zejdź na ziemię!
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 04-08-2013 14:59:41 
Fres Quendo to rywal bez ryzyka dla Adamka. Juz dzis obstawiam zwyciestwo naszego boksera na punkty :) Bardzo sprytnie jest prowadzony Adamek. Umiejętnie wykręcono sie od ryzykownego starcia z Pulewem a walka o pas i tak pewnie niedługo znowu bedzie bo mozna do niej dojsc obijając weteranów ringowych ktorzy najlepsze lata maja za sobą. Wystarczy spojrzeć na Guinna z czasów glorii i chwały:

http://www.youtube.com/watch?v=vDNcs0bW9yw

...nijak on sie ma do tego dzisiejszego ;))))

Niestety biznes to biznes. Jesli moge cos podpowiedziec sztabowi Adamka to dobrą opcją jest rowniez Monte Barrett ! Nazwisko tez rozpoznawalne i całkowicie do wypykania przez 10 rund. (McCalla i McCline'a juz "przetestowały" nasze orły) ;)))))
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 15:00:36 
voutan
Wedlug Ciebie Adamek jest w stanie zejść do cruiser. Wierzysz w to co piszesz???
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:02:40 
Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 14:56:00
tomek90
Nie mam powodu, aby szanować kogoś takiego jak Kufelek tylko dlatego, że jest, a raczej 'był' dobrym sportowcem.

====Ty nawet nie szanujesz siebie używając takiego słownictwa mającego na celu jedynie deprecjonowanie wartosci drugiego człowieka...
Co wam ten Adamek zrobił, ze używacie wobec Niego określeń typu pieniązek lub kufelek....Mnie nie które osoby publiczne wręcz brzydzą ale ostatnie co zrobię to będe wypisywał stek nieprzemyślanych bzdur i bił pianę w internecie....Niepojęte to zjawisko...oglądasz Admaka żeby potem pisać te bzdety i Go opluwać...Jesteś kozak to ujawnij się z imienia i nazwiska bohaterze z kanapy...lol A jak nie to zbieraj ten worek z pretensjami i w pizdu do psychologa może jest jeszcze dla takich jak ty nadzieja...lol
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 04-08-2013 15:03:49 
@Krzyzak Janusze i eksperci boksu tego nie rozumieją. Właśnie Adamek w walce z USS pokazał że nie może walczyć na siłę. To nie jego styl.


Hejterzy po co oglądanie i jedziecie po zawodniku którego nie znacie?

Adamek to mały ciężki, który nie będzie nokautował, bo nie ma do tego warunków.
Było to wiadome od walki z Gołotą, który sam się wystawił myśląc że zleje mniejszego od siebie.

Adamek wrócił i pokazał kilka fajnych elementów i to że nie wygra z Władkiem mnie nie obchodzi, bo i tak Kliczki nikt nie posadzi jeszcze bardzo długo. Niech zrobi jeszcze kilka dobrych walk i będzie co oglądać.

Cieszy najbardziej to, że Tomek ma gdzieś wszystkich hejterów, zarabia kasiorkę i robi swoje. Mam nadzieje że nie będzie musiał już walczyć z polakami, bo kibice nie dorośli do takich pojedynków.

Szpulka znów się spina, bo na pudelku o nim nie piszą i prowokuje tekstami że Adamek unika Pulewa, a sam boi się Zimnocha jak ognia.
hahaha
Z takich dresów, kogucików to są najlepsze jaja.
Mam nadzieje że Mollo będzie miał kondycje, bo to już wystarczy do tego by dzieciak miał problemy.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 15:03:54 
Lukaszz

To może podaj jakieś argumenty, że nie jest.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 15:04:17 
Autor komentarza: PolakMaly3 Data: 04-08-2013 14:54:28

Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 13:59:28
"Rodżer i Zigi odradzili starcie z nudnym i schematycznym Bułgarem na rzecz nieprzewidywalnego i dynamicznego Grano, którego zastąpił wybuchowy i unikany przez czołówkę Giunn"


Hahaha,dobre.
Ale zaraz Cię mohery sprowadzą na ziemię,czekaj ,czekaj,zaraz się odezwą Bogobojni psychofani Świętego Tomasza:D


Teraz tu zaczynasz spamować i pluć jadem...z pretensjami to do rodziców...nie ma to tamto należy im powinszować takiej latorośli...lol
Aha już się jeden odezwał:-D.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:04:59 
Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 14:57:09
@bambam
Co to są "bedzki


Piszę się bęcki....w gwarze poznanskiej...lol
Jesteś z WLkp???
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 04-08-2013 15:07:40 
@PolakMaly3 to są biedni umysłowo ludzie, którzy nie radząc sobie w życiu chcieli by decydować o życiu innych.

Ludzie nie śpią po nocach tylko po to by sobie ulżyć i jechać po Adamku.

Zamiast tak jeździć jeden z drugim po człowieku który ciężko pracuje, to wziął by się do roboty i może coś by w życiu osiągnął.

Nie pozdrawiam!
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 15:09:10 
@PolakMaly3
Nie jestem z WLKP, ale jak żyję na tym świecie 25 lat to zawsze spotykalem się z pisownią "bęcki" nie inną :)
 Autor komentarza: tomek90
Data: 04-08-2013 15:10:56 
Przynajmniej Adamek nie przynosi Polsce wstydu tak jak Szpulka.
 Autor komentarza: atmel
Data: 04-08-2013 15:11:07 
bambam
Data: 04-08-2013 14:28:20
...
Po walce z Walkerem napisałem że właśnie z takimi przeciwnikami powinien bić sie Adamek , to jest odpowiedni poziom dla niego .
Obecna walka dokładnie to potwierdza .
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 15:11:16 
voutan
Adamek ma 36 lat. Wraz z wiekiem zbijanie wagi przychodzi co raz trudniej i nie jest to żadną tajemnicą. Jeżeli twierdzisz, że Adamek, który wczoraj ważyl 100,2 kg, a nawet chyba więcej jest w stanie zrzucić 10 kg, to spoko :)
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:11:38 
Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 15:04:17


Niestey słowo moher to jest coś co determinuje twoją egzystencję, nie moją...powiem tobie wprost słabym człowiekiem jesteś..uzywasz słów których nie rozumiesz...i których znaczenie można z łatwością przypiąć do twoich procesów poznawczych....Rozumiem, ze nadal czujesz się oszukany przez Adamka...Ciemnogród straszny jesteś chlopie. Może napisz coś konstruktywnego niekoniecznie pod tym tematem...bo chyba jest jakiś bokser który ciebie nie oszukał...lol
 Autor komentarza: sugarleonard
Data: 04-08-2013 15:13:27 
Przestańcie pisać o jakiejś rzekomej walce z Quendo bo wiadomo, że nigdy do niej nie dojdzie to jakaś plotka, która nie ma wspólnego nic z prawdą.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:15:36 
Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 15:09:10
@PolakMaly3
Nie jestem z WLKP, ale jak żyję na tym świecie 25 lat to zawsze spotykalem się z pisownią "bęcki" nie inną :)


I tak to się właśnie pisze...Mamy jeszcze tekst już starszy, że@ktoś ma siedzieć@ co znaczy ze dostanie bęcki właśnie.
 Autor komentarza: sugarleonard
Data: 04-08-2013 15:18:47 
Prawda jest taka, że Adamek prócz braci może wygrać z każdym a jak ktoś mówi, że spękał przed Pulevem to mi się śmiać chce.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:19:03 
Autor komentarza: sugarleonard
Data: 04-08-2013 15:13:27
Przestańcie pisać o jakiejś rzekomej walce z Quendo bo wiadomo, że nigdy do niej nie dojdzie to jakaś plotka, która nie ma wspólnego nic z prawdą.


Oquendo został ponoć odrzucony jeszcze przed niedoszłą walką z Grano.

Moim zdaniem bedzie jakiś Amir Monsur lub ktoś od Duvy czyli Jenngins lub rewanż z USS
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:20:31 
Dziwi mnie nazwisko Povietkin...który po Kliczce tak szybko nie wróci moim zdaniem.
 Autor komentarza: sugarleonard
Data: 04-08-2013 15:25:38 
Jenngins najlepsza opcja nikt by wtedy nie mógł się przyczepić.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 15:28:10 
Autor komentarza: PolakMaly3 Data: 04-08-2013 15:11:38
Rozumiem, ze nadal czujesz się oszukany przez Adamka...


----------------------------------------


Ja się nie czuję oszukany,bo nie jestem ślepy i głuchy jak co po niektórzy.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 15:29:46 
"Adamek ma 36 lat. Wraz z wiekiem zbijanie wagi przychodzi co raz trudniej i nie jest to żadną tajemnicą. Jeżeli twierdzisz, że Adamek, który wczoraj ważyl 100,2 kg, a nawet chyba więcej jest w stanie zrzucić 10 kg, to spoko :)"

Z twojego posta wynika jedynie, że Adamek miałby trudniej zbić wagę, co jest prawdą, ale nie oznacza wcale, że byłoby to dla niego specjalnie trudne czy niemożliwe. Jesteś kompletnym laikiem, sądzisz, że w wieku 30 lat, czyli kiedy już był ukształtowany fizycznie Adamek był w stanie wnieść na wagę 79 kg, a teraz mimo sztucznego utuczenia nie dałby rady zmieścić się w limicie o ponad 10 kg większym? James Toney na walkę z Lebiediewem mając 42 lata zrzucił do limitu cruiser z wagi ponad 120 kg, czyli jakieś 40 kg.
Adamek twierdzi, że teraz w ogóle nie patrzy na wagę, je co chce i robi co chce. Zdaniem Garczarczyka, gdyby zdjął spodenki i nie zjadł obiadu przed ważeniem to wniósłby coś koło 98 kg. Wystarczy, że podczas przygotowań do walki z El Diablo pilnowałby diety i zrzucił ze 3 kg (a przecież ma z czego, bo nie jest wcale wyżyłowany), to pozostałe kg mógłby zredukować bezpośrednio przed ważeniem poprzez odwodnienie organizmu.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 15:34:52 
*30kg i źle się to dla niego skończyło (kontuzja), ale w przypadku Adamka nikt nie mówi aż o takiej liczbie.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 15:36:54 
voutan
Sam jesteś laikiem pisząc to co wyżej. Sluchając Garczarczyka zapomnialeś jeszcze dodać, że Adamek prócz braku obiadu i spodenek by osiągnąć 98,5 kg musialby je zdjąć skarpetki :)

A tak na poważnie to kalkulujesz i liczysz każdy kg którego zbicie wcale takie latwe by nie bylo! To jest przeszlo 10 kg (wczoraj na pewno ważyl więcej niż na wadze!), a nie 3 czy 4! Zresztą Adamek ma 36, a nie 30 lat! Nie ma szans na to by Adamek zszedl do cruiser i zdecydowana większość osób Ci to powie!!!
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 15:40:31 
Zresztą jeżeli dojdzie do walki Adamka z Diablo to pewnie w jakimś umownym limicie, na pewno nie w cruiser! Adamkowi nawet by się nie chcialo robić limitu (zaznaczając, że ciężko wogóle byloby mu zrobić te +/- 90 kg!).
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 15:43:25 
Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 15:28:10
Autor komentarza: PolakMaly3 Data: 04-08-2013 15:11:38
Rozumiem, ze nadal czujesz się oszukany przez Adamka...


----------------------------------------


Ja się nie czuję oszukany,bo nie jestem ślepy i głuchy jak co po niektórzy.


Niestety treści jakie przemycasz w swoich postach świadczą o czymś innym...Już tobie raz napisałem..ze widzenie twoje widzenie swiata nie jest jedynym właściwym...Przecież to jest tylko rozrywka dla kibiców...którzy chcą wydawac na to swoje pieniądze, czynią to dobrowolnie...Nie chcesz nie kupujesz i w porządku... Ale wchodzenie i jątrzenie jest słabe...Co ty tu chlopie robisz??? Tego nie rozumiesz pewnie ty sam...zioniesz nienawiścią i kompleksami na kilometr...świadczą o tym twoje wszystkie wpisy niestety...Jest jakiś bokser który ciebie nie oszukał lub nie czujesz się rozczarowany jego postawą???
 Autor komentarza: horhe88
Data: 04-08-2013 15:50:06 
Spośród sensownych i w miarę możliwych opcji na jesień wchodzić w grę mogą Jennings Abdusalamov i Chisora. Z Jenningsem walka będzie nudna bo Bryant biega wokół ringu i zadaje 2 ciosy na rundę, Abdusalamov ma zaklepane miejsce na undercardzie Kliczko Povietkin więc jest to mało prawdopodobne aby Adamek chciał tam walczyć jednak nie wykluczone i opcja z Chisorą która byłaby najciekawsza pod względem sportowo-widowiskowym i dałoby się taką walkę zoorganizować np. na otwartym NBC w godzinach popołudniowych gdzie transmisja w europie byłaby w prime time więc byłaby kasa z USA Anglii i Polski. Wydaje się że walka z Chisorą na jesień jest realna, tym bardziej że Chisora na jesień ma jeszcze bardziej ograniczony wybór rywali nież Adamek bo jego walka z Jenningsem nie miałaby zbyt dużego sensu.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 15:52:58 
Sam jesteś laikiem pisząc to co wyżej. Sluchając Garczarczyka zapomnialeś jeszcze dodać, że Adamek prócz braku obiadu i spodenek by osiągnąć 98,5 kg musialby je zdjąć skarpetki :)

:))))


"A tak na poważnie to kalkulujesz i liczysz każdy kg którego zbicie wcale takie latwe by nie bylo! To jest przeszlo 10 kg (wczoraj na pewno ważyl więcej niż na wadze!), a nie 3 czy 4! Zresztą Adamek ma 36, a nie 30 lat! Nie ma szans na to by Adamek zszedl do cruiser i zdecydowana większość osób Ci to powie!!!"

W wadze ciężkiej nie trzeba się odwadniać, bo nie ma górnego limitu, dlatego wczoraj na pewno nie ważył więcej niż na wadze. Powtórzę - nie ma konieczności, aby Adamek schudł 10 kg i ważył na co dzień 90 kg, bo on może się odwodnić przed wagą. Kufelek nie trzyma żadnej diety i nie stosuje ćwiczeń na zredukowanie masy ciała, więc gdyby zaczął to robić (ograniczył np. alkohole), to zrzucenie 3kg, czy nawet 5 kg przy jego wadze i otłuszczeniu byłoby dziecinnie łatwe, a tyle w zupełności by wystarczyło.
Zdecydowana większość to laicy, dlatego tak mówią, ale każdy kto ma pojęcie o sporcie i robieniu wagi wie, że zejście do cruiser jest całkowicie w zasięgu kieliszka.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 15:53:12 
PolakMały3

Słuchaj,jak Ty jesteś trzeźwo myślącym kibicem,który jest dumny z człowieka,który kłamie ,mataczy i jeździ po pijaku to nie mamy o czym dyskutować.

Pewne sprawy trzeba powiedzieć sobie jasno.

Adamek jest zakłamanym człowiekiem,kłamie i mataczy jak z nut.

I jeszcze mi powiedz,że tak nie jest,no czekam,czekam na Twoją odpowiedź.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-08-2013 16:01:53 
voutan
Skoro to zejście do cruiser jest takie proste i jak najbardziej w zasięgu, to dlaczego nie zrzuci wagi choćby do ~97 kg, co przelożylyby się na poprawę szybkości w ringu? Przecież to takie proste idąc twoim tokiem rozumowania, a może Rodżi Bloodworth uważa, że tracąc kilogramy Adamek starci na sile ciosu????
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 16:04:34 
Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 15:53:12
PolakMały3

Słuchaj,jak Ty jesteś trzeźwo myślącym kibicem,który jest dumny z człowieka,który kłamie ,mataczy i jeździ po pijaku to nie mamy o czym dyskutować.

Pewne sprawy trzeba powiedzieć sobie jasno.

Adamek jest zakłamanym człowiekiem,kłamie i mataczy jak z nut.Kazdy popełnia błedy..jedni więcej drudzy mniej...Nie rozumiem tylko kto dał ci prawo do pisania w ten sposób o innych...Już kilka twoich wpisów swiadczy o tobie jako człowieku i skreśla cie z listych osób które mogą Adamka rozliczac z czegokolwiek...Czy Adamek ciebie ocenia krytykuje??? No właśnie, a ty prowadzisz jakąś krucjatę z pozycji anonimowego napinacza internetowego...no litości chlopie...kim ty jesteś do jasnej cholery??? Bo jak narazie to rysujesz się jako ktoś kogo rodzice skrzywdzili i to bardzo w procesie wychowawczym.

I jeszcze mi powiedz,że tak nie jest,no czekam,czekam na Twoją odpowiedź.
 Autor komentarza: un4given
Data: 04-08-2013 16:14:18 
Juz abstrahując od tego czy Adamek jest w stanie zejsc te 10 kg czy nie to po prostu nie bedzie chcial tego robic a Wlodar pewno i tak zgodzilby sie na wyskok do HW dla Adamka podobnie jak Huck dla Povietkina. Bo kasa by sie zgadzala - w koncu walka 2 najbardziej rozpoznawalnych aktywnych bokserow w Polsce - a i szanse na wygrana wcale nie takie male patrzac na to ze nawet taki zolw jak Guinn trafial Gorala czysto...
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 16:22:57 
PolakMały

Czekam nadal na Twoją odpowiedź.Ponawiam pytanie:

Czy dla Ciebie Adamek jest zakłamanym człowiekiem ,czy nie?


Twój cytat:".Już kilka twoich wpisów swiadczy o tobie jako człowieku..."

-------------------------------------------------------------

No, a Twój jeden wystarczy,czyli to,że Jesteś dumny z człowieka,który kłamie ,mataczy i jeździ po pijaku.


To mi wystarczy.


Twój cytat:"Czy Adamek ciebie ocenia krytykuje???

-------------------------------------------------------

Adamek jest osobą publiczną i musi liczyć się z ocenami jego osoby.

A trzeba powiedzieć sobie jasno,że Tomek to krętacz i kłamca,a Ty jak widać wierzysz mu,a nawet jesteś z niego dumny.

No naprawdę,albo jesteś taki tępy,że tego nie widzisz,albo jesteś moherowym psychofanem św. Tomasza.

Jak Ty łykasz teksty Adamka z tym wypadkiem,że nie był pijany,tylko zmęczony, to jesteś,albo naiwny,albo ślepy,albo jesteś psychofanem Adamka.

Twój cytat:"Bo jak narazie to rysujesz się jako ktoś kogo rodzice skrzywdzili i to bardzo w procesie wychowawczym.

I jeszcze mi powiedz,że tak nie jest,no czekam,czekam na Twoją odpowiedź.

------------------------------------------------------------

Odpowiadam : nie,tak nie jest.


A teraz Ty mądralo odpowiedz na moje pytanie i nie wykręcaj się sianem.
 Autor komentarza: voutan
Data: 04-08-2013 16:33:42 
Przecież to takie proste idąc twoim tokiem rozumowania, a może Rodżi Bloodworth uważa, że tracąc kilogramy Adamek starci na sile ciosu????

No widzisz, sam sobie odpowiedziałeś :)


un4given
Jeśli do takiej walki dojdzie to, tak jak mówisz, będzie ona w ciężkiej, ale z pasem na szali zdecydowanie lepiej by się sprzedała, więc takiej opcji również nie mozna wykluczyć.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 04-08-2013 16:34:33 
Wiesz co podaruję sobie odpowiedź....moim zdaniem masz problem prawidłowym postrzeganiem pewnych spraw...Plujesz na człowieka w internecie bo niby skłamał...nie lubie oceniać ludzi ale ty jesteś emocjonalną patologią. Tu już nie chodzi o to kto skłamał o kto nie i powiem męczy mnie użeranie się z kimś twojego pokroju....nie masz w dyskusji nic do zaoferowania tak naprawdę tylko bezkarnie opluwasz ludzi zarówno bokserów jak i innych userów..Jesteś słaby i tyle. Sztuki konwersacji człowiek uczy się całe zycie ty sie na razie za wiele nie nauczyłeś...Co ci da ze postawisz na swoim i udowodnisz, że Adamek kłamał bo obiecał mistrza a go nie zdobył...Głupi jesteś wg mnie.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 16:56:21 
Hmmm,podarujesz sobie odpowiedź...czyli wszystko jasne:D

Twój cytat:"Plujesz na człowieka w internecie bo niby skłamał.."

Aaaaa,niby skłamał? To wg Ciebie to,tłumaczenie,że go nogi bolały po nartach to jest 'niby' kłamstwo?

Hmmm,ciekawe,ciekawe.

Nie dał przebadać się na obecność alkoholu,co jest równoznaczne z przyznaniem się do winy,a Ty piszesz,że NIBY skłamał?

Twój cytat:"Tu już nie chodzi o to kto skłamał o kto nie i powiem męczy mnie użeranie się z kimś twojego pokroju...."

-------------------------------------------------

Mojego pokroju,hmmm,a Ty jesteś dumny z człowieka,który kłamie jak z nut, jeździ po pijaku,a jak przyjdzie co do czego mówi jaki to jest pobożny człowiek.

To jakiego Ty jesteś pokroju?

I jeszcze go bronisz,pisząc,że 'NIBY' skłamał,że to ja mam problemy z prawidłowym postrzeganiem pewnych spraw.


Jechał nawalony,nie dmuchał,przyznająć się tym samym do winy ,potem zaszył się gdzieś,a za jakiś czas udał Greka,że on o niczym za bardzo nie wie,nie chce o tym gadać ,a jedyne co może powiedzieć to to,że był zmęczony zjazdami na nartach.

I to wg Ciebie jest fer i ok?


Ja to postrzegam jako zakłamanie,a Ty jak to postrzegasz?
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 17:00:59 
Adamek takim zachowaniem wystawia się na pośmiewisko i stąd tyle negatywnych i prześmiewczych komentarzy się pojawia.
Sam sobie Adamek zapracował na taką opinię swoim postępowaniem.
 Autor komentarza: Boder
Data: 04-08-2013 17:02:28 
LennoxLewisLion naprawdę piszesz stary od wczoraj takie durnoty że się nie chce tego czytać.Miał się przyznać do winy specjalnie dla Ciebie? Idąc twoim tokiem rozumowanie 90% bokserów to kłamcy i oszuści.Z takimi ludźmi jak ty po prostu nie da się dyskutować.Gimnazjalne argumenty.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 17:22:43 
No nic,Adamek ma opinie jaką ma i tyle.Jedni to widzą ,drudzy nie.
Jest zakłamany i tyle.

U mnie jest spalony,ale przynajmniej jest się z czego pośmiać,bo niektóre komenty wymiatają...:-D
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 04-08-2013 17:27:41 
Z tego się uśmiałem po pachy,świetny koment:-D

Autor komentarza: oppserwatorr Data: 04-08-2013 13:39:55

Nie lubię Adamka i jest to przemyślana opinia. Gratuluję solidnego występu na tle ogórka, dzięki czemu Różaniec z Żywiecczyzny będzie miał na najbliższe pół roku argument, by ciemnemu ludowi wciskać kity o odbudowaniu prze walką mistrzowską. Jak bowiem powszechnie wiadomo, to Pulev był za słaby, by Tommy miał na niego tracić czas. Kejt, Rodżer i Zigi odradzili starcie z nudnym i schematycznym Bułgarem na rzecz nieprzewidywalnego i dynamicznego Grano, którego zastąpił wybuchowy i unikany przez czołówkę Giunn. Dzięki starciu z tymi ostatnimi czołówka HW ( K2, Haye, Povietkin i Fury) marzą o przeprowadzeniu Super Six,bo żal zmarnować potencjał marketingowy superbogobojnego górala from Polska. To nic, że Tommy obija bumów nie walcząćnawet w walce wieczoru w średnich galach - ważne, że Bóg dał zwycięstwo, to i da walkę o pas. A - i Rodżer powiedział, że siła ciosu rośnie z każdym dniem."

:-D:-D:-D:-D
 Autor komentarza: amatuk
Data: 04-08-2013 17:48:39 
''Autor komentarza: oppserwatorr

Nie lubię Adamka i jest to przemyślana opinia.''

To twoj problem, ale zeby ogladac jego walki to ci nie przeszkadza co? lol
 Autor komentarza: canuck
Data: 04-08-2013 18:50:51 
Tomek wygladal bardzo dobrze, chociaz mozna kwestionowac klase jego przeciwnika. Ale jeden rzeczy napewno nie mozna kwestionowac .....

Zaden polski bokser nie ma takich oddanych fanow jak Tomek. Kilka tysiecy ludzi spontanicznie dopingowalo Adamka, co bylo slychac.
To ci sami ludzie, ktorzy musieli przejechac ladny dystans na jego walke.

Jak sie porowna taki doping z gala w Czestochowie, gdzie uczestniczylo pewnie ze sto widzow i bylo cicho jak na cmentarzu, to
nie wiadomo czy sie histerycznie smiac czy plakac! A przeciez w Czestochowie walczyl rodzimy "kwiat" polskiego boksu!
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 04-08-2013 20:52:38 
Guinn tragiczny wolny ociężały gruby wręcz tłusty żywy worek treningowy po paru rundach nie oddawał nawet!Na tel takiego rywala było by czymś niespotykanym wręcz nie możliwym żeby adamek nie błyszczał na tle szybkościowym po prostu to był sparing na żywo.10 rund klepania stojącego na środku ringu celu.

Nie ma czym się podniecać adamka z Arreola nie będzie już nigdy
 Autor komentarza: shogunteam
Data: 05-08-2013 11:40:34 
LennoxLewisLion gosciu zacznij zyc swoim zyciem, a nie plujesz sie jak klachula przez okno. znasz adamka osobiscie? na pewno nie. swoje wywody opierasz na przekazie medialnym, a zapominasz, ze media moga pisac co chca i w wiekszosci przypadkow nic im za to nie grozi. tak jak napisalem: zajmij sie swoim zyciem, poki je jeszcze masz. czy moze problem lezy w tym, ze narzekasz na brak zainteresowania ze strony bliskich i znajomych i probojesz sobie to tutaj odbic? pociesze cie! takie przypadlosci mozna leczyc! odwiedz jakiegos dobrego psychologa lub psychiatre w twojej okolicy i opowiedz mu o swoim problemie. jestem pewien, ze ci pomoze. zrob to poki nie jest za pozno! powodzenia!
 Autor komentarza: borass
Data: 05-08-2013 12:01:51 
Ktoś w ogóle jeszcze ogląda Adamka?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.