ADAMEK: SENTYMENTY NA BOK

Adamek Team, Foto: Rich Graessle

2013-08-02

W czwartkowe popołudnie Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) uczestniczył w konferencji prasowej przed swoją najbliższą walką z Dominickiem Guinnem (34-9-1, 23 KO). Pięściarze stoczą pojedynek w najbliższą sobotę - 3 sierpnia w Mohegan Sun Casino w Connecticut.

- Wychodzę do ringu po dłuższej przerwie, którą wykorzystałem na ładowanie akumulatorów i treningi. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że moi fani liczą iż w sobotę zobaczą innego, odrodzonego Adamka. Oczekują, bym stoczył efektowny pojedynek. Dominick Guinn jest trudnym przeciwnikiem, nie obiecuję nokautu, ale zapewniam, że zrobię wszystko by zwyciężyć. W niedzielę po tej walce będę mógł powiedzieć o swoich planach na bokserską przyszłość - przyznał popularny "Góral". Dodał również, że lubi Dominicka i bardzo dobrze mu się z nim trenowało w przeszłości, jednak w sobotę w ringu wszelkie sentymenty pójdą na bok. Wszak liczy się tylko zwycięstwo.

Fani boksu przed telewizorami w USA będą oglądać walkę za pośrednictwem NBC Sports Network. W Polsce walka zostanie pokazana przez telewizję POLSAT.